Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Lacapi Dátum május 06, 2013, 11:16:52
MKB tuti jó, én szoktam. Még kártyával is szoktam feltölteni. Csak non-gamblingot kell választani.
És utána mit csinálsz? Átküldöd egy másik MB-re és vissza? Nekem régebben ilyenért bezárták mindkét MB-t. Nem jó.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum május 06, 2013, 12:55:04
És utána mit csinálsz? Átküldöd egy másik MB-re és vissza? Nekem régebben ilyenért bezárták mindkét MB-t. Nem jó.
De én nem saját magamnak oldom meg, vannak még megbizható emberek. Egyszer én nekik, egyszer ők nekem segítenek, és ebben semmi szabálytalan nincs. A skrill meg nyer rajta néhány száz vagy ezer forintot. De a sima banki utalás is müködik, az 3-5 nap, de azt már nem kell küldened sehova, szabadon feltölthetsz vele bárhová.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum május 06, 2013, 12:55:04
És utána mit csinálsz? Átküldöd egy másik MB-re és vissza? Nekem régebben ilyenért bezárták mindkét MB-t. Nem jó.

Szinte biztosan kizárt, hogy ezért zárták be az MB-s számláidat. Valszeg valamelyik számlád csak "fals" számla lehetett, amely verifikálva nem volt.

Idézetet írta: issey76 Dátum május 06, 2013, 13:48:45
Szinte biztosan kizárt, hogy ezért zárták be az MB-s számláidat. Valszeg valamelyik számlád csak "fals" számla lehetett, amely verifikálva nem volt.

Ezért bezárják sajnos, engem és a páromat nyilatkoztattak is, hogy tisztában vagyunk a VISA non-gambling szabályozásával és ha még egyszer megpróbáljuk kijátszani, akkor végleges zárolás jön.
Szerencsére nem nagyon kell befizetni a rendszerbe, így ez azért nem fenyeget.


Idézetet írta: Wonder68 Dátum május 06, 2013, 09:33:51
Most akartam feltölteni a telefonomat Skrill kártyával, és azt írtka ki, nem támogatott bankkártya... :bash: :bash:
:o :o :o

Korábban sikerült így feltöltened?
Mert onnantól érdekes, ha kezdenek megszűnni a lehetőségek...


Az a vicces, hogy ha nem olvasnám ezt a témát, akkor egész nyugodtan várnám a változásokat, így viszont gyomorgörcs közeli élményeim vannak, mikor ide benézek!   ;D

A háziorvosom és a gyógyszerészem biztos eltiltana ettől a topiktól!

Ma került napirendre a parlamentben a téma. Bocs Knapp!  ;D



Korábban sikerült így feltöltened?
Mert onnantól érdekes, ha kezdenek megszűnni a lehetőségek...
[/quote]

Persze máskor sikerült feltölteni telenor online-on..
ATM-en keresztül még nem próbáltam.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum május 06, 2013, 14:16:57

Korábban sikerült így feltöltened?
Mert onnantól érdekes, ha kezdenek megszűnni a lehetőségek...


Persze máskor sikerült feltölteni telenor online-on..
ATM-en keresztül még nem próbáltam.
Sokszor szarakszik, ez még nem a törvény....

Nem nagyon biztonságos, engem sokszor hagyott már cserben, amikor fizetni akartam vele. A cash kivétel ilyenkor működött pedig. Tehát ha mondjuk 3 napja nem ittál, és egy pohár vizet akarsz ezzel a Skrill kártyával fizetni, nos, jobb ha van nálad másik kártya vagy készpénz. 8)

Idézetet írta: benson Dátum május 06, 2013, 14:09:11
Ma került napirendre a parlamentben a téma. Bocs Knapp!  ;D

Ezt a részét követem más hírforrásokból is.  :)

Itt inkább az ijeszt meg, ha mondjuk már a skrilles kártyám használhatósága is veszélyben van!
Mondjuk azt nem tudom, milyen alapon, mivel ez egy londoni címen bejegyzett pénzügyi szolgáltató sima MasterCard-ja.

Nem akartam még befizetni a telenoros számlámat (előfizetéses, a telenoronline-on szoktam másik kártyával rendezni), de lehet, hogy most ellenőrzésként megpróbálom Skrillel, aztán majd beszámolok...

Idézetet írta: Knapp Dátum május 06, 2013, 17:06:01
Ezt a részét követem más hírforrásokból is.  :)

Itt inkább az ijeszt meg, ha mondjuk már a skrilles kártyám használhatósága is veszélyben van!
Mondjuk azt nem tudom, milyen alapon, mivel ez egy londoni címen bejegyzett pénzügyi szolgáltató sima MasterCard-ja.

Nem akartam még befizetni a telenoros számlámat (előfizetéses, a telenoronline-on szoktam másik kártyával rendezni), de lehet, hogy most ellenőrzésként megpróbálom Skrillel, aztán majd beszámolok...
Az Szrt-hez próbáltam régebben, ők sose fogadták el feltöltésre (lottóhoz:-))

Két észrevétel a bet365-el kapcsolatban.
Az egyik:(a) Sport és Tőzsde termékek - A Hillside (New Media) Limitedre vonatkozik, amely egy Angliában és Walesben bejegyzett társaság (vállalati szám 3958393), melynek regisztrált székhelye és irodája a Hillside, Festival Way, Stoke-on-Trent, Staffordshire, ST1 5SH cím alatt található. Minden sportra tett tét/fogadás az Egyesült Királyságban kerül elhelyezésre és elfogadásra. A Hillside (New Media) Limited a UK Gambling Commission (engedélyszám: 000875) engedélyezése alatt áll.   

Ezek után  egyértelműnek tűnik számomra,hogy nem fognak itt koncessziót venni,hiszen eddig is fizettek játékadót,nem úgy mint a Máltán meg Gibraltáron bejegyzett cégek,csak nem ide,és hogy ezután sem fognak semmin változtatni,még egy adalék:
6. Talán Ön is tudja, hogy a weboldal (beleértve a weboldalon kínált összes terméket) hozzáférése és/vagy használata néhány országban illegális tevékenységnek számít (beleértve, például az USA). Az Ön felelőssége, hogy megállapítsa a Weboldal használata és/vagy ahhoz történő hozzáférése nem ütközik-e a vonatkozó jogszabályokba és nem illegális az adott országban. :police:

Idézetet írta: buddha Dátum május 06, 2013, 20:27:55
Két észrevétel a bet365-el kapcsolatban.
Az egyik:(a) Sport és Tőzsde termékek - A Hillside (New Media) Limitedre vonatkozik, amely egy Angliában és Walesben bejegyzett társaság (vállalati szám 3958393), melynek regisztrált székhelye és irodája a Hillside, Festival Way, Stoke-on-Trent, Staffordshire, ST1 5SH cím alatt található. Minden sportra tett tét/fogadás az Egyesült Királyságban kerül elhelyezésre és elfogadásra. A Hillside (New Media) Limited a UK Gambling Commission (engedélyszám: 000875) engedélyezése alatt áll.   

Ezek után  egyértelműnek tűnik számomra,hogy nem fognak itt koncessziót venni,hiszen eddig is fizettek játékadót,nem úgy mint a Máltán meg Gibraltáron bejegyzett cégek,csak nem ide,és hogy ezután sem fognak semmin változtatni,még egy adalék:
6. Talán Ön is tudja, hogy a weboldal (beleértve a weboldalon kínált összes terméket) hozzáférése és/vagy használata néhány országban illegális tevékenységnek számít (beleértve, például az USA). Az Ön felelőssége, hogy megállapítsa a Weboldal használata és/vagy ahhoz történő hozzáférése nem ütközik-e a vonatkozó jogszabályokba és nem illegális az adott országban. :police:

ha a b365-re amerikából lépsz be a számládra azonnal zárolják.A supportjuk mondta.

A dánoknál a bet365-nek van licence.
Mondjuk ott - amennyit infót össze tudtam szedni innen-onnan - az iroda profitját adóztatják 20%-os kulccsal és tükörszervert várnak el.
Ez kiszámíthatóbb szabályozás, mint mikor a licence-díj mellett forgalomarányos költségek vannak.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 06, 2013, 23:29:33
A dánoknál a bet365-nek van licence.
Németeknél is. Elsők között megkapták, a bwin még nem.

Én egyébként azt tartom furcsának ,hogy elvileg akkor hétfőn indul a TXPro de az oldalnak még se híre se hamva, sehol egy reklám, se semmi. Nektek nem furcsa, vagy az lenne az érdekes ha nem így lenne? :)