Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 13, 2012, 11:33:30
Nekem most is elérhető...

Ezt írták:

sajnálattal tájékoztatunk téged, hogy az a sportkönyv már nem fog rendelkezésre állni az országodhoz. köszönet azért, hogy te érted.



Érdekes ,hogy kaszinózni továbbra is lehet , és van totó ,az nem sportfogadás?

Idézetet írta: Wonder68 Dátum szeptember 15, 2012, 10:07:42
Ezt írták:

sajnálattal tájékoztatunk téged, hogy az a sportkönyv már nem fog rendelkezésre állni az országodhoz. köszönet azért, hogy te érted.

Te már nem is látod a sportbook részt? Nincs ott egyenlegem, hogy teszteljem, de a live rész is bejön meg minden.

Nem látom egyáltalán a sportrészleget ,egyből a kaszinóoldalra lök.
Azért érdekes ,mert van rajta pénzem is ,még hétfőn tettem fogadást mára az angolpremierligára...

Az ügyfélszolgáalat azt írta nem lehet magyarországról fogadni :(

Este kipróbálom egy másik netszolgáltatóval ...

Én statisztikát szoktam ott nézegetni,de én sem látom a sportfogadás részt,a stat.pedig azon belül volt ???


Amcsi IP-vel felül látszik a sportfogadás menüpont (nem vagyok interwettenhez regelve ezért nem tudom be lehet-e lépni), viszont ami számomra jó hír hogy az unibeten még fogadni is tudtam az amcsi ipvel. :ok:
Az egészet egy spotflux nevű programmal csináltam, ami egy amerikai (wilmington) IP-t generál. A programot letöltés után csak telepíteni kellett, aztán elinditani.
Ja és teljesen ingyenes.
Itt van ír róla egy cikk:
http://hvg.hu/Tudomany/Korlatozas_nelkuli_biztonsagos_es_anonim_in_WAJHRO

(Mondjuk azt nem tudom mennyire biztonságos, aki esetleg tud vmi plusz infót akár itt akár privátba várom)

miért unibet-en magyar IP-vel már nem lehet fogadni? :o


Idézetet írta: Seven Dátum szeptember 15, 2012, 22:21:03
miért unibet-en magyar IP-vel már nem lehet fogadni? :o

De lehet, csak nem árt ha van egy vészforgatókönyv is :)

Idézetet írta: Wonder68 Dátum szeptember 15, 2012, 11:19:55
Nem látom egyáltalán a sportrészleget ,egyből a kaszinóoldalra lök.
Azért érdekes ,mert van rajta pénzem is ,még hétfőn tettem fogadást mára az angolpremierligára...

Az ügyfélszolgáalat azt írta nem lehet magyarországról fogadni :(

Ugyanígy volt a bet24-el, aztán összeolvadt az Unibettel és átrakták az ottani pókerpénzt a fogadási számlámra.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum szeptember 15, 2012, 11:19:55
Nem látom egyáltalán a sportrészleget ,egyből a kaszinóoldalra lök.
Azért érdekes ,mert van rajta pénzem is ,még hétfőn tettem fogadást mára az angolpremierligára...

Az ügyfélszolgáalat azt írta nem lehet magyarországról fogadni :(

Nálam az Interwetten már jó 2 éve egyből a kaszinót hozza be. Szóval ez nem a mostani "dolgok" miatt történik.

Egy ideje meg is szűnt a közös partnerprogramunk.


Elégé negatívan állnak a szerencsejátékhoz, szinte biztosra veszem hogy betiltanak szinte minden külföldi irodát. "nemzetbiztonsági kockázatai" nevetséges.