FortunaWin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mi a tapasztalatotok és véleményetek a fogadóirodával kapcsolatban? érdemes hozzájuk menni?!

Idézetet írta: Canesten Dátum június 13, 2012, 15:19:27
Mi a tapasztalatotok és véleményetek a fogadóirodával kapcsolatban? érdemes hozzájuk menni?!

Minden irodába érdemes benézni, ahol van bónusz, és ki is fizetnek :great:

Fortunawin bónusza különleges abból a szempontból, hogy forgatni csak 3,0x-as odds feletti szelvényekkel lehet, és ez sok fogadó stílusának nem fekszik, úgyhogy ezt érdemes átgondolni, mielőtt valaki befizetne hozzájuk bónuszvadászat céljából!  ;) :ok:

Tudja valaki mi lehet az oka, hogy nem jön be az élő fogadás felület? Annyit ír ki hogy a sárga gombokkal gyors fogadás köthető. Nemrég fizettem be, de az élő nem izgatta a fantáziám, mostanában nincs rá időm, szóval csak most érdekességképp néztem be, de nem müködik... Lehet lassú net miatt?

Lassú netnél az élő halott, sajnos tapasztalatból mondom.

#185 június 15, 2012, 02:11:48, alexthebest
Idézetet írta: oakland23 Dátum június 14, 2012, 20:45:17
Lassú netnél az élő halott, sajnos tapasztalatból mondom.

Akkor meg is van a probléma :(



Más:
Amúgy nem rossz kis iroda, van bőven kínálat, és az oddsok sem olyan rosszak. A 3as szorzókat meg kombikkal lehet tolni, szóval a kiforgatás sem gáz. Ajánlom :ok:

Azért nem kell őket annyira dícsérni. A legfrankóbb, amikor nem fogadják el a téted, meg amikor megraksz egy oddsot mondjuk 2.15-el, aztán látod, hogy 2.05-el van elfogadva, és meg sem kérdez, meg megrakják alacsonyabb oddson. Amúgy tényleg jók, van náluk egy-két benézett odds.

Élőben például a gólok száma overében verik a bet365-t. Tegnap előtt biztosítottam 2 gólnál a 2.5 overem valamelyik meccsre, és amíg a bet365 2.50-el adta az undert, a Fortunawin 2.92-vel!!!

A kifizetési kérelmet lehet törölni?, mert most láttam, hogy elől vagyok az élő fogadások bajnokságában, így megpróbálok beférni a top10-be.

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum június 15, 2012, 10:50:13
A kifizetési kérelmet lehet törölni?, mert most láttam, hogy elől vagyok az élő fogadások bajnokságában, így megpróbálok beférni a top10-be.

Az élő fogadások bajnokságának állását hol találom? (csak az Euro2012-set látom)



#191 július 24, 2012, 18:22:25, Milan

(Sajnálom, de törölnöm kellett a hozzászólásod, mert ellentmond az elveinknek.)

Valaki tudja,hogy hogyan tudnám eltüntetni a Fortunawin Élő fogadás szelvényen a gyors fogadás-t? Persze,ha lehet.

Idézetet írta: Pikaa Dátum július 26, 2012, 21:11:06
Valaki tudja,hogy hogyan tudnám eltüntetni a Fortunawin Élő fogadás szelvényen a gyors fogadás-t? Persze,ha lehet.
Eltüntetni ugyan nem tudom, de azt tudom, hogy át lehet állítani!(lenyitod a felhasználói profilt és ott a legalsó gyors fogadások beállítására kattintasz. minimum tét az 50, erre át is lehet állítani mindet, így minden lehetőségnél 50 lesz.)

Idézetet írta: Dacsi Dátum július 26, 2012, 21:15:36
Eltüntetni ugyan nem tudom, de azt tudom, hogy át lehet állítani!(lenyitod a felhasználói profilt és ott a legalsó gyors fogadások beállítására kattintasz. minimum tét az 50, erre át is lehet állítani mindet, így minden lehetőségnél 50 lesz.)

Köszi,már ez is valami. 50 ft. a min. tét?