FortunaWin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Jabba Dátum november 02, 2013, 10:22:50
... "onnantól kezdve behozta a Fortunawint is, be akartam jelentkezni, és onnantól kezdve csak tölt és tölt...
Egyszer behozta, onnantól kezdve se kép se hang.
Csak nekem szarakodik?

Egy-másfél órával ezelőtt a kaszinó részleget nem hozta be.

Nálam jól működik!

Nálam az okmányok másolatának feltöltése szórakozik. Egyszerűen nem tölti fel őket.

Az oldal most nálam sem jön be állítólag a UPC-nél van a hiba.

Nekem sem sikerült először feltölteni az okmányokat, az ügyfélszolgálatuk  szerint azért mert a másolatok mérete valószínűleg túl nagy.Próbáld meg kisebb méretben (gyengébb minőség) feltölteni őket, de ha így sem sikerül  e-mailhez csatolva is elfogadják.

Talán köze van ehhez és csak az UPC-seknél van hiba. Nálam legalábbis nincsen, bejön az oldal.

http://hvg.hu/tudomany/20131102_A_UPC_nem_csak_a_legnagyobb_torrentoldala

#485 november 02, 2013, 14:11:02, Jabba
Köszi a válaszokat.
Reggel úgy tűnt, hogy a böngésző frissítésével jobb lett a helyzet, de most is vannak oldalak, amiket alig hoz be, pl ezt az előző linket először 1 perc alatt valahogy behozta design nélkül, máshol is szarakodik néha, a Fortunawint meg még mindig egyáltalán nem tölti be. Remélem megjavul majd.
Amúgy tuti, hogy ez a probléma, amit linkeltél Latzka, mert tényleg jelentkezik a facebookos defekt is, hogy random nem jelenít meg képeket.

Úgy tűnik, hogy megoldódott a probléma!  :ok:

Mit jelent a felhasználónevem és a pénzösszeg után a " 6 POINTS_ABBR" ?

az jó kérdés, nekem az van hogy 7 points_abbr

skrillen itt ki kell tölteni minden adatot? mert beten csak rányomok h "pay" itt meg egy rakat adat van


#489 november 11, 2013, 15:34:48, csacsi1899
a fotó legalsó sorában van a mondat:
már van skrill számlám.
i already have...

arra kell kattintani, és minden oké

köszönöm szépen csacsi  :)

#491 november 11, 2013, 17:35:43, RedMunchen2013
Van közel x ezer pontom, tudja valaki mire lehet felhasználni?

hm, nekem egy nagy büdös 0  ;D

Most írtam az ÜFSZ-nek, mert egész nap nem volt chat és van vmi "Partnerprogram", de nem találja az oldalt a Google.

Én úgy emlékszek, hogy ki lett már itt tárgyalva, hogy nem lehet felhasználni semmire a pontokat.