FortunaWin - 10.000 Forint első befizetési bónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A [fw]FortunaWin[/fw] minden új regisztrált tagnak megduplázza első befizetését 10.000 Forintig, vagy ha Euróban fizetsz be akkor 50%-os bónuszban részesülhetsz 200 Euró értékig.

A regisztrációs űrlapon be kell jelölni a bónusz igénylését és 10 nap alatt be kell fizetni, hogy a bónuszban részesülhess.

[fw]Regisztrálj itt[/fw]

Részvételi feltételek:

1. Az ajánlat 18 éven felülieknek szól.
2. Az ajánlat csak az új kliensek számára érvényes. Akik már egyszer feltöltötték
számlájukat, azoknál a következő feltöltésnél már nem duplázzuk meg az összeget.
3. Minden új felhasználó csak egyszer igényelheti a kezdőbónuszt.
4. Minden új kliensnek, aki igényli a kezdőbónuszt, regisztrálnia kell a
[fw]www.fortunawin.com[/fw] oldalon. A regisztrációs kérdőívben kérjük jelölje be az ,,Igénylem
a 100%-os kezdőbónuszt" lehetőséget.
5. Az első befizetésnek 10 nappal a regisztráció után meg kell történnie (a regisztráció
napját is beszámítva). Ha 10 napig nem történik befizetés, a kliens elveszíti
jogosultságát a bónuszra.
6. Az első befizetés összegét megduplázzuk, és azonnal jóváírjuk a kliens számláján
egészen 10.000 Ft-ig (az eurós befizetésekre 50%-os kezdőbónuszt írunk jóvá 50
euróig).
7. A kezdőbónuszt igénylőknek a kezdőbónusz+első befizetés értékét ötször kell
megforgatniuk, min. 3-as szorzóval, csak ez után igényelhetnek kifizetést.
8. A FortunaWin fenntartja a jogot arra, hogy bármilyen promóciós ajánlatot
visszavonjon, töröljön vagy módosítson.
9. Bármilyen félreértés, reklamáció esetén a FortunaWin döntése a mérvadó.
10. A kezdőbónuszra az itt ismertetett feltételeken kívül az Általános Szerződési
Feltételek-ben megfogalmazott szabályok is érvényesek.
11. A kezdőbónusz csak forintban és euróban igényelhető. Az ajánlat csak magyar
állampolgároknak szól.

Nem tűnik rossznak, mik a tapasztalatok az irodával kapcsolatban?
Kifizetés gyorsasága?
Megbízhatóság?
Valóban jóváírják  a bónusz összeget azonnal és lehet is vele fogadni?

Idézetet írta: gigazo Dátum október 13, 2011, 13:29:51
Nem tűnik rossznak, mik a tapasztalatok az irodával kapcsolatban?
Kifizetés gyorsasága?
Megbízhatóság?
Valóban jóváírják  a bónusz összeget azonnal és lehet is vele fogadni?

Mások írása alapján a kifizetéssel nincs gond (én nem jutottam náluk odáig) és a bónuszt azonnal jóváírják. De ez a pont szerintem nagyon húzos, nem tudtam megugrani:

7. A kezdőbónuszt igénylőknek a kezdőbónusz+első befizetés értékét ötször kell
megforgatniuk, min. 3-as szorzóval, csak ez után igényelhetnek kifizetést.



Igen, ha valaki a nagyobb értékű 200€-ra pályázik, akkor bizony 3000€-t kell megforgatnia legalább 3-as oddson. Nem gyenge.  :D
Le a kalappal, aki bevállalja.



hm...az meg belefer! ;) Ugye a kombik is beletartoznak a forgatasba?(mmint lenyeg,hogy 3as odds legyen)



Mik a hosszútávú tapasztalatok?
Kilehet ezt szedni?

Nem rossz, ám ha a 7,8,9. pontot törlik akkor már be is fizetnék, így inkább hanyagolom..:)

Idézetet írta: manyman Dátum január 26, 2012, 15:01:17
Nem rossz, ám ha a 7,8,9. pontot törlik akkor már be is fizetnék, így inkább hanyagolom..:)

Igazad van, aki fél, az ne menjen az erdőbe :). A bónusz kiforgatható, de nem azoknak találták ki, akik egy hármas szorzótól sokkot kapnak. A bónusz azonnal ott van a számlán befizetés után, és ez nem elhanyagolható részletkérdés.

Nagyon, nagyon nehéz. 3 napja fizettem be, jóváírták a bónuszt, tehát 40.000 Ft-ról kezdtem. Sikerült is feltornásznom magam kb. 100.000-ig, de onnan jött a lejtő. Most egy utolsó szelvényem van, ha az bejön, 66.000, ha nem, akkor 0. :-)
46.000 Ft-ot kéne megforgatnom a 66-ból, tehát elméletileg ha visszajön a szelvény, nyert ügyem van. De ez a 3-as szorzó iszonyat magas. Csak a nagyon bátraknak tudom ajánlani.

Minden focimeccsen hármas feletti szorzó a döntetlen...

Még nem fizettem be oda, de azon gondolkozom, hogy 1000 ft-os tétekkel fogok csak erre játszani.

A másik megoldás, ami szóba jöhet, hogy a 40e-t egyből felteszem egy hármas szorzóra és lejátszom máshol az ellenkezőjét. (akár pár perc késéssel élőben, hogy ne veszítsek alapból a szorzók különbségén)
Így ha szerencsém van, egyből átkerül a befizetett pénzem a bónusszal együtt egy másik számlámra.
Ha meg pechem, akkor van 120 000 ft-om a Fortuna Winnél...

Közben sikerült levinni 10000-re a kezdőbónuszt?!

Nagyszerű hír.