ATP - Párizs

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Cesc18 Dátum november 02, 2012, 17:43:34
Ez de beteg amit Janowicz művel! :ok: Vajon végig bírja-e?

Lehet Tipsa is ki akar esni Berdych után  :D

Idézetet írta: gerry Dátum november 02, 2012, 17:53:55
Lehet Tipsa is ki akar esni Berdych után  :D

Teljesen mind1. Attól azok a futtából megütött brutál tenyeres egyenes nyerők még bent voltak. Akárcsak az a tömérdek ejtés...meg a bomba szervák. Szétalázza Tipsát...

De még nincs vége, egyszer visszajön a meccsbe Tipsa és nyekk a lengyelnek!

Idézetet írta: Cesc18 Dátum november 02, 2012, 18:04:15
Teljesen mind1. Attól azok a futtából megütött brutál tenyeres egyenes nyerők még bent voltak. Akárcsak az a tömérdek ejtés...meg a bomba szervák. Szétalázza Tipsát...

De még nincs vége, egyszer visszajön a meccsbe Tipsa és nyekk a lengyelnek!

A Lengyel élete formájában, az előző fordulóban aratott győzelme nagy lökést adott neki ugy néz ki  :)

Nem tudom eldönteni, hogy Tsonga bundázott vagy szimplán ennyire balfasz...
Ilyen látványosan elcsapkodni...

Idézetet írta: Cesc18 Dátum november 02, 2012, 21:03:05
Nem tudom eldönteni, hogy Tsonga bundázott vagy szimplán ennyire balfasz...
Ilyen látványosan elcsapkodni...

Feri nem a legjobb ellenfél számára. Egy motivált Ferrer ellen füvön kívül bárhol szinte tökéletes Tsonga kell. A mai nincs nagy formában, akart ő csak ennyire futotta...

Na de gyerünk fiúk kell a tie break az első szettben, nagyot csalódnék ha nem hoznátok le  :D

#20 november 02, 2012, 23:58:48, Jégember94
G. Simon - J. Janowicz ?
Szerintetek?

Ja és a Fed kupához mit szóltok? Csak én érzem, hogy az Szerbek behúzzák?

Szombat, November 03:

14:30  Gilles Simon - Jerzy Janowicz 1,58  2,25   

17:00  David Ferrer - Michael Llodra 1,35  2,90

Latta valaki az utolso merkozeset Llodranak? Hogy jatszott?

Idézetet írta: csaby18 Dátum november 03, 2012, 07:05:22
Latta valaki az utolso merkozeset Llodranak? Hogy jatszott?

Remekül játszott. Nagy kár hogy Feri az ellenfél mert szívesen látnám a döntőben. De a spanyol ellen 1 kicsi beremegés, 1 kevésbé stabil szerva játék és lefőtt a kávé...

Pedig akartam tenni a franciara, nagyon szep lenne egy francia donto.

Idézetet írta: csaby18 Dátum november 03, 2012, 07:26:22
Pedig akartam tenni a franciara, nagyon szep lenne egy francia donto.

Nem lehetetlen, hogy nyerjen. Verte meg már ezen a tornán Djoko-t és tett szorossá Murray elleni meccset is. Nem mellesleg 5-0-ra vezet Gilles Simon ellen aki szintén nagy lapátoló. Ha extázisban játszik akkor meg lehet az esélye, csak az a baj, hogy Ferinek is ez élete lehetősége, hogy végre valami komolyabb tornát is nyerjen. Nehéz dönteni, valószínűleg tényleg jobb távol maradni. Ilyen kicsi szorzón nem tenném a spanyolt, de nehezen tudom elképzelni, hogy kikapjon...

Az évszázad poénja lenne, ha Jano ilyen játékkal 1000es döntőben találná magát. Jó persze, lefeküdtek Neki páran, de szerintem Simon fordít, és erre elég kecsegtető a 3,7-es szorzó. Feri leveri a másik meccsen Llodra-t, akinek szinte semmi szervája sincsen, folyamatosan megy a hálóhoz, Feri meg úgy elüt majd mellette, h azt öröm lesz nézni. Meglepetés lenne, ha nem Falember - Feri meccsel fejeződne be ez a brahi torna, Feri győzelemmel.

Idézetet írta: jaaas Dátum november 03, 2012, 15:22:14
Az évszázad poénja lenne, ha Jano ilyen játékkal 1000es döntőben találná magát. Jó persze, lefeküdtek Neki páran, de szerintem Simon fordít, és erre elég kecsegtető a 3,7-es szorzó. Feri leveri a másik meccsen Llodra-t, akinek szinte semmi szervája sincsen, folyamatosan megy a hálóhoz, Feri meg úgy elüt majd mellette, h azt öröm lesz nézni. Meglepetés lenne, ha nem Falember - Feri meccsel fejeződne be ez a brahi torna, Feri győzelemmel.

Hol lehet vajon a bordáimat kivetetni? >:(

#28 november 03, 2012, 16:18:40, sparco
Idézetet írta: jaaas Dátum november 03, 2012, 15:22:14
Az évszázad poénja lenne, ha Jano ilyen játékkal 1000es döntőben találná magát. Jó persze, lefeküdtek Neki páran, de szerintem Simon fordít, és erre elég kecsegtető a 3,7-es szorzó. Feri leveri a másik meccsen Llodra-t, akinek szinte semmi szervája sincsen, folyamatosan megy a hálóhoz, Feri meg úgy elüt majd mellette, h azt öröm lesz nézni. Meglepetés lenne, ha nem Falember - Feri meccsel fejeződne be ez a brahi torna, Feri győzelemmel.

Már bocs, de mi az hogy "ilyen" játékkal? Olyanra gondolsz, amivel lecsapja passzív Simont egész meccsen?:D (nem csak arra gondolok h brutálisan szervál)  Lehet Murray nem adott bele 100%-ot, de ha láttad ezen a héten többször játszani, akkor nem veheted el az érdemeit, amit itt művelt. Meccs előtt 1.7 re tipeltem Jano oddsát, erre 2.4... nem tudom a bukik mit gondoltak. Jano nem egy meccsen bravúrozott mit Rosol, hanem zsinórban négyen! Simon meg kapott egy leadott meccset Berdychtől. Szegény cseh a második szettben már szerintem azon nevetett, hogy leakarom adni a meccset ennek a balféknek, de majdnem dupla breakelőnybe került, annyira szar volt Simon :D A mostani meccsvégén meg megható pillanat...láttam már pár tenisz tornát, de ez a hét a kedvenceim közt.

ja és a legjobb 2. szett közepén: Simon tenyeres nyerők: 1 :D:D:D

Meccs végén extázisban voltam, ne figyeltem pontosan statokra, ha valaki emlékszik ossza meg pls :)