Bet-at-home Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Reméljük, hogy Dombi Tibi nem néz be ide  ;D

#526 április 04, 2015, 14:11:47, Milan
Idézetet írta: bitang Dátum április 04, 2015, 11:12:28
Ezek után mit várjon az ember az általuk ajánlott betclictől??   :noway:

Két különböző dologról van szó. Igen, igazatok van, egy nagy vállalat része mindkettő, de különböző szolgáltatások, különböző csapatok.

Kérdéses, hogy melyik a jobb választás. Bezárni mindent, vagy felajánlani még egy köztes megoldást is?

Egyáltalán nem védem őket, távol áll ez tőlem, s nem volt helyes hogy egyik pillanatról a másikra kivonultak.

Állítólag nem volt más megoldásuk, s nagyon gyorsan kellett cselekedniük, s innen származik a hátrányos helyzet, ezért nem tudtak időben értesíteni.

Idézetet írta: Milan Dátum április 04, 2015, 14:08:34
Két különböző dologról van szó. Igen, igazatok van, egy nagy vállalat része mindkettő, de különböző szolgáltatások, különböző csapatok.

Kérdéses, hogy melyik a jobb választás. Bezárni mindent, vagy felajánlani még egy köztes megoldást is?

Egyáltalán nem védem őket, távol áll ez tőlem, s nem volt helyes hogy egyik pillanatról a másikra kivonultak.

Állítólag nem volt más megoldásuk, s nagyon gyorsan kellett cselekedniük, s innen származik a hátrányos helyzet, ezért nem tudtak időben értesíteni.

Maga ahogy kezelték ezt az egész kivonulást kritikán aluli volt, viszont az iroda maga jó volt, egyik a nagyon kevés irodák közül amelyek éveken keresztül történő használat után sem korlátoztak le, ezért kár hogy kivonultak.
Betclicet nem ismerem, de amiket olvasok róluk az alapján a tűréshatár ott messze alacsonyabb nyertes fogadókkal szemben.


Nem éppen, inkább 4 évente 1... 2007 januárjában volt egy Villás Norbert nevű fazon, írtam neki Iwiwen, épp bejelentkezett, de meg kellett forgatnia, hogy kivehesse.
Idézetet írta: LosGabos Dátum április 04, 2015, 10:27:07
Maximum havonta 1 magyar kisorsolt volt, de olyanra is emlékszem, hogy 4 hónapig nem láttam a piros-fehér-zöld zászlót...

Üdv. Az lenne a kérdésem, hogy akkor mint nem magyar ügyfélként hogy tudok játszani a bet-at-home-nál? Segitsetek. Köszi.

Idézetet írta: onlinefan Dátum április 08, 2015, 10:50:57
Üdv. Az lenne a kérdésem, hogy akkor mint nem magyar ügyfélként hogy tudok játszani a bet-at-home-nál? Segitsetek. Köszi.

nyilván ha 2ős állampolgár vagy  :great:  vagy megkérsz vmi kint élő rokont,havert hogy regisztráljon  :redchug: :redchug: :redchug:

Idézetet írta: onlinefan Dátum április 08, 2015, 10:50:57
Üdv. Az lenne a kérdésem, hogy akkor mint nem magyar ügyfélként hogy tudok játszani a bet-at-home-nál? Segitsetek. Köszi.

Ha külföldi lakcímmel rendelkezel és egy olyan helyen laksz, ahol a bet-at-home működik, akkor nyugodtan játszhatsz.

Sziasztok!

Engem elég negatívan érintett a kivonulás.
Voltak függőben lévő fogadásaim és nem tudom mi lett velük.
Valamennyi pénzt visszautaltak de nem tudom hogy annyi volt e számlámon.
Illetve 200 eurós bónuszomat elvették.  :(

Legalább szólhattak volna előző nap és megnézem hogy állok.

Én írni fogok a "Malta Gaming Authority" nak.
Ha esetleg van valaki hasonló helyzetben írhatnánk közösen vagy ilyesmi.

Bármilyen tapasztalatot vagy tanácsot szívesen fogadok.

Előre is köszönöm!

Sziasztok!

Kifizettek mindenkit rendesen? Engem nem, azt írták hogy a fogadási utalványból szerzett nyeremény kifizetése nem lehetséges. Gondolom más is használt fel utalványt, sőt...
Járt valaki hasonlóan? Mit tehetek?

Idézetet írta: dorisom Dátum május 05, 2015, 13:44:33
Sziasztok!

Kifizettek mindenkit rendesen? Engem nem, azt írták hogy a fogadási utalványból szerzett nyeremény kifizetése nem lehetséges. Gondolom más is használt fel utalványt, sőt...
Járt valaki hasonlóan? Mit tehetek?

Volt befizetésed?

játszik még vki itt? és ha igen milyen gyors a kifizetés banki átutalás esetén?  :cya:

Idézetet írta: chriss87 Dátum január 26, 2017, 20:55:11
játszik még vki itt? és ha igen milyen gyors a kifizetés banki átutalás esetén?  :cya:

Magyarok már nem játszhatnak itt.Ha visszaolvastál volna alig pár hozzászólást akkor tudhatnád.
Vagy neked mégis sikerült?  ;)

Ausztriàban élek és itteni lakcîmmel reggeltem még tavaly....a szàmlàt egyből megérvényesîtettem amit el is fogadtak....este kértem ki pénzt , most reggel 7:26kor indîtottàk el a kifizetést  :angel:
Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum január 27, 2017, 09:07:46
Magyarok már nem játszhatnak itt.Ha visszaolvastál volna alig pár hozzászólást akkor tudhatnád.
Vagy neked mégis sikerült?  ;)

Sziasztok!

Mi szokott lenni a probléma, ha egy kifizetést elutasítanak? Mastercard és utalasos kifizetést is próbáltam. A support azt írja hogy vegyem fel a kapcsolatot a bankommal.
Beszéltem a bankommal, működnie kéne mindennek. Van ötletetek?
Köszi a valaszt