Bet-at-home Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Más is kapott bónuszban 100 százalékos feltöltés bónuszt?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum november 13, 2014, 13:16:49
Más is kapott bónuszban 100 százalékos feltöltés bónuszt?

Igen  :great: 200 eurós.


Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum november 13, 2014, 13:28:10
milyen forgatási követelmények vannak?:)

Szokásos, befizetett plusz bónusz összeg 6x 2-es szorzón. De ha jól láttam 3 hónap van rá.

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 13, 2014, 13:37:08
Szokásos, befizetett plusz bónusz összeg 6x 2-es szorzón. De ha jól láttam 3 hónap van rá.
köszi :) s még annyi hogy a 2-es szorzó jöhet ki kombiból?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum november 13, 2014, 13:40:58
köszi :) s még annyi hogy a 2-es szorzó jöhet ki kombiból?

Ha jól emlékszem akkor igen, de nem vagyok benne biztos. Általában úgy játszom ki hogy ha valamire x2-t akarok, akkor itt megteszem az x-et vagy 2-est. Szóval passz. Kérdezz rá náluk, úgy a tuti. hamar szoktak válaszolni.

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 13, 2014, 13:46:43
Ha jól emlékszem akkor igen, de nem vagyok benne biztos. Általában úgy játszom ki hogy ha valamire x2-t akarok, akkor itt megteszem az x-et vagy 2-est. Szóval passz. Kérdezz rá náluk, úgy a tuti. hamar szoktak válaszolni.
azért vonhatják itt vissza a bónuszom, ha az x2-t úgy játszom meg hogy különböző tétekkel az ikszet és a vendéget is?Annó a bet365-nél lehetett így forgatni.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum november 13, 2014, 13:50:39
azért vonhatják itt vissza a bónuszom, ha az x2-t úgy játszom meg hogy különböző tétekkel az ikszet és a vendéget is?Annó a bet365-nél lehetett így forgatni.

Azt nem tudom. Annyira nem jók itt a szorzók hogy mindkét kimenetelt itt tegyem  :D

Lehet itt a BAH-nál valahol követni, hogy áll az aktuális bónusz forgatása?

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 02, 2014, 14:53:36
Lehet itt a BAH-nál valahol követni, hogy áll az aktuális bónusz forgatása?

Nem. Mindig rá kell kérdezni.

Csak nálam van valami gubanc, hogy az eredeti címen ismét nem érhető el, vagy megint blokkolták az oldalt?

Idézetet írta: Valenciafan Dátum december 03, 2014, 11:31:33
Csak nálam van valami gubanc, hogy az eredeti címen ismét nem érhető el, vagy megint blokkolták az oldalt?

www22.bet-at-home.com

Próbáld ezt. Nekem írtak emailt, hogy itt elérhetőek.

Idézetet írta: forzainter Dátum december 03, 2014, 11:34:28
www22.bet-at-home.com

Próbáld ezt. Nekem írtak emailt, hogy itt elérhetőek.
Kösz, bár erről szoktam elérni, erről a címről tudtam. Csak néhány hete már elérhető volt az eredeti címen is, de néhány napja ismét nem jön be rajta...

Ti emailt kaptatok v mi? Nekem nem ír semmi bónuszt, ha belépek :(

Kikapcsolták a szűrőprogramot!   ;D

Fogytán az idő! Ha az ügyfél Ottó M. (13***776) bejelentkezik a bet-at-home.com számlájára 23:59-ig (CET) , 200.00 euró jutalomban részesül! Ha a felhasználó nem jelentkezik be, az összeg 50 euróval emelkedik és a holnapi nap nyertese 250.00 eurót kap.