Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: drzdolik Dátum augusztus 24, 2017, 07:30:38
Egy mondatban osszefoglalva akkor 2.10 es eredo odds 3-4 naponta elore tobb biztosabb meccsbol, es 60% talalati arany. Lehet teljesiteni foleg ha azt nezzuk hogy 2.00 ra az esely 50% de melle teszel 1.05-t az tuti bejon. Mint pl a tegnapi liverpool tovabbjutas igaz onmagaban nem sokat ad 1.08 de ha mas melle teszed akkor pont eleget dob rajta.

Idézetet írta: drzdolik Dátum augusztus 24, 2017, 08:55:33
Meg az elozoekhez
Szerintem a teniszre total hulyeseg tenni, mert egy egy embernek lehet rossz vagy jo napja...
De csapatsportoknal ritkabb hogy ennyire kihat a csapat teljesitmenyere. Hiszen egy ember csak 1/11 szazelek.

Ezert en elvbol nem teszek egyeni sportra.
Ha nem megy higuainnak ott van dybala aki megmenti a csapatot itt egy pelda

Akkora hülyeségeket írsz baszki, menten leesek a székről...

Ez azért nem ilyen egyszerű. A valószínűségszámítást sokan félre értelmezik... Ráfoghatjuk, hogy az 1.1-es odds-nak is az esélye 50 %, pedig nem. A 2-es odds-nak az esélye sem 50 %.
Ha 3 esélyes tippet teszel, ahol kiegyenlítettek az odds-k. 2.5 3.3 2.5 Akkor is a 2.5-nek a súlyozott esélye már inkább ~38 %, míg a 3.3-é így már nem a klasszikus 33%, hanem ~24 %.

A beválási esélyek pedig hatványozottan csökkennek, ha már 4 db mérkőzést kombinálsz. Csak simán belegondolva nagyobb az esélye egy 4-es kombit 1.2-es szorzókból összerakva előbb lesz telitalálatod, mint ha ugyanezek a szorzók 2-es értékűek lennének.

Ha a klasszikus 3 esélyes 33 %-al számolnánk is, akkor 4-es kombi esetén már csak 1:81 (1,23%) az esély a telitalálatra.
Ha a két esélyes 50 %-al számolnánk, akkor pedig a 4-es kombi esetén valamivel több, 1:16 (6,25%) az esély a telitalálatra.

Erre van egy kis olvasni valóm, amit word-ben tettem be. Hasznos lehet. ;)

Ajánlom, hogy nézz utána a dolgoknak még mélyebben. Ezzel a felfogással eléggé sok pénzt veszíthetsz.

És én meg azt hittem, hogy itt nem olvashatok tuti stratégiákról, közben pedig:

Idézetet írta: drzdolik Dátum augusztus 24, 2017, 07:30:38
Egy mondatban osszefoglalva akkor 2.10 es eredo odds 3-4 naponta elore tobb biztosabb meccsbol, es 60% talalati arany. Lehet teljesiteni foleg ha azt nezzuk hogy 2.00 ra az esely 50% de melle teszel 1.05-t az tuti bejon.

8)

Idézetet írta: drzdolik Dátum augusztus 24, 2017, 08:55:33
Meg az elozoekhez
Szerintem a teniszre total hulyeseg tenni, mert egy egy embernek lehet rossz vagy jo napja...
De csapatsportoknal ritkabb hogy ennyire kihat a csapat teljesitmenyere. Hiszen egy ember csak 1/11 szazelek.

Ezert en elvbol nem teszek egyeni sportra.
Ha nem megy higuainnak ott van dybala aki megmenti a csapatot itt egy pelda

Tudok neked jobbat a focinál, egy rugby csapatban még többen vannak, ott egy ember csak 1/15 százalék.

Nem vezetek excelt mert penzben is nyerek.
1.05 ritka hogy elmegy. De nem ilyen hulyesegekre hogy 3 eselyes meccsen pl + 3,5 rol nyer a hazai...
Hanem ahol a gyoztesre adnak amnyit.
Vagy van olyan hogy lesz gol a meccsen. Ez a legegyszerubb.
De a 1.5 gol fole is tuti foleg ha 2 sok golos meccseket jatszo csapat jatszik.

Idézetet írta: drzdolik Dátum augusztus 24, 2017, 12:11:31
Nem vezetek excelt mert penzben is nyerek.
1.05 ritka hogy elmegy. De nem ilyen hulyesegekre hogy 3 eselyes meccsen pl + 3,5 rol nyer a hazai...
Hanem ahol a gyoztesre adnak amnyit.
Vagy van olyan hogy lesz gol a meccsen. Ez a legegyszerubb.
De a 1.5 gol fole is tuti foleg ha 2 sok golos meccseket jatszo csapat jatszik.

Igen, az 1.05 "ritkán" megy el, csak ha 20-ból egyszer megtörténik, akkor már te veszteséges vagy, mert elvitte a másik 19 fogadásod profitját.
Másrészt ha te 1.05-ös szorzót látsz, abban már benne van a buki tervezett haszna is, így a valós szorzó, amit kizárólag a valószínűség alapján számolnának, inkább 1.08 körül van, azaz az iroda szerint nem is minden 20. fog elmenni, hanem minden 13-14.

Nem kizárt, hogy lehet az ilyen alacsony szorzók között is értékeseket találni, de tömegesen biztosan nem.
Azért érdemes erről statisztikát vezetni vagy keresni, mert a "szokványos" találati arányhoz képest nyilván sokkal jobbat el lehet érni az ilyen mikrószorzókkal, de ez csalóka, mert egy 1.05-ös szorzó csak akkor lesz nyereséges, ha 95,23% feletti a találati arányod vele.
Ahhoz meg picit szerénytelennek kell lenni, hogy valaki elhiggye magáról, képes ilyen találati arányt hozni bárhol...

De én nem akarlak lebeszélni róla, mert legjobban mindenki a saját kárán tanul - az jobban rögzül  :P  - ám azt javaslom, hogy dokumentáld magadnak!



nem tudom nekem sosem ment még el, de írtam hogy én nem minden sz*rra teszek. ha hétvégén van 20 meccs ami "tuti" abból is max 5 öt játszok meg, és én eredő oddsokat nézek.
legutóbbi kötés:


Idézetet írta: drzdolik Dátum augusztus 24, 2017, 15:51:42
nem tudom nekem sosem ment még el, de írtam hogy én nem minden sz*rra teszek. ha hétvégén van 20 meccs ami "tuti" abból is max 5 öt játszok meg, és én eredő oddsokat nézek.
legutóbbi kötés:

Akkor én kérek elnézést, mester!   :)

Idézetet írta: drzdolik Dátum augusztus 24, 2017, 15:51:42
nem tudom nekem sosem ment még el, de írtam hogy én nem minden sz*rra teszek. ha hétvégén van 20 meccs ami "tuti" abból is max 5 öt játszok meg, és én eredő oddsokat nézek.
legutóbbi kötés:

Te vagy a kiválasztott.  ;D  :great:

Idézetet írta: drzdolik Dátum augusztus 24, 2017, 15:51:42
nem tudom nekem sosem ment még el, de írtam hogy én nem minden sz*rra teszek. ha hétvégén van 20 meccs ami "tuti" abból is max 5 öt játszok meg, és én eredő oddsokat nézek.
legutóbbi kötés:

Na majd ma a Fener  :P

Idézetet írta: drzdolik Dátum augusztus 24, 2017, 15:51:42
nem tudom nekem sosem ment még el, de írtam hogy én nem minden sz*rra teszek. ha hétvégén van 20 meccs ami "tuti" abból is max 5 öt játszok meg, és én eredő oddsokat nézek.
legutóbbi kötés:
Ha még sose ment el, akkor grat, megvan a nyerő stratégiád. :beerchug:
Gogo! :great:

Idézetet írta: stdavid Dátum augusztus 24, 2017, 16:32:46
Ha még sose ment el, akkor grat, megvan a nyerő stratégiád. :beerchug:
Gogo! :great:

Oda kell tenni.  ;D

Idézetet írta: stdavid Dátum augusztus 24, 2017, 16:32:46
Ha még sose ment el, akkor grat, megvan a nyerő stratégiád. :beerchug:
Gogo! :great:

100%-os találati aránynál nem kell stratégia, csak all-in mindenre!

Idézetet írta: drzdolik Dátum augusztus 24, 2017, 15:51:42
nem tudom nekem sosem ment még el, de írtam hogy én nem minden sz*rra teszek. ha hétvégén van 20 meccs ami "tuti" abból is max 5 öt játszok meg, és én eredő oddsokat nézek.
legutóbbi kötés:

Nem indítanál egy naplót? Szerintem szívesen követnénk.  :beerchug:

csóri embert nagyon megszálltátok  ;D inkább raknátok a tippjeit, hiszen 100%


nektek mi volt a legkissebb odds ami elment? nekem tavaly volt olyan, hogy akartam rakni egy teniszt, 1,2 volt az odds, de nem raktam meg, viszont a fogadólistán ottmaradt (bet365), aztán egy fél órára rá raktam egy foci kötést, és ez a tenisz meccs is ott volt a listán, 1.002 volt az odds, mondom nem törlöm ki az már úgyis jön fél perc múlva kb. aha, úgy elment mint az állat xD minden más jött a szelvényen


Idézetet írta: pnzyfng Dátum augusztus 24, 2017, 20:09:01
csóri embert nagyon megszálltátok  ;D inkább raknátok a tippjeit, hiszen 100%


nektek mi volt a legkissebb odds ami elment? nekem tavaly volt olyan, hogy akartam rakni egy teniszt, 1,2 volt az odds, de nem raktam meg, viszont a fogadólistán ottmaradt (bet365), aztán egy fél órára rá raktam egy foci kötést, és ez a tenisz meccs is ott volt a listán, 1.002 volt az odds, mondom nem törlöm ki az már úgyis jön fél perc múlva kb. aha, úgy elment mint az állat xD minden más jött a szelvényen

1,01 a legkisebb ami elment. Igaz, kisebbet még nem raktam soha. :D