Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


AC_28 kérdésére nem igen válaszoltál. Mi van, ha 9x bukod el a szelvényt? Inkább ki se számítsd, hogy mennyit kéne akkor felraknod tétnek..., segítek, 512ezer ft-ot. Ehhez 1.022.000 ft banknak kell lenni.

Ha 9szer bukom a szelvenyem akkor 9*2000 forint azaz 18ezer forint a minusz. Lehet felreertheto volt de bukott szelveny utan nem emelek tetet.

Idézetet írta: Frankie0527 Dátum május 06, 2021, 22:05:29
Üdvözlök mindenkit aránylag kezdő vagyok a sportfogadásban de cserébe mindig agyalok milyen stratégiával lehetne nyerni de szerintem ezen mindenki. Na a lényeg amiért ideírok kigondoltam egyet de érdekelne próbálta e valaki. A tétkezelés Jaas fórumtársunk féle táblázat alapján menne lényeg 1 nap 1-2 fogadás 1.4-1.5 közötti oddsokkal 1 szelvény max 2 fogadás ha nyer következő szelvény x+nyeremény 80%al megy vissza 20% marad félrerakva. Második harmadik fogadás után megvan a kezdő tét nyereményben ekkor újra kezdeném az alaptéttel hogy bukás esetén is meglegyen amivel kezdtem. De nem írtam még a legfontosabbról arról hogy nem is olyan egyszerű találni 1.4-1.5ös "tuti" tippet ami ugye az alapja az egésznek mivel nagyobb hasznot 6-7 fogadás után tudunk elkönyvelni bukás esetén. Keresgéltem mégis mit lehetne rakni amivel 6-7 meccs simán jöhetne ekkor találtam meg azt hogy lehet fogadni nagyobb tenisz ligáknál a +1,5 szett hendikepet amire 1.1től 1.5ig ad szorzót. A tenisz eredményeket végignézve minden statisztika nélkül a plusz 1.5 szettel a mai nap 122 mérkőzésből 100-szor a ranglistán jobb helyen lévő játékos nyert. Természetesen élesben már statisztika elemzéssel foganám. Ezzel a szett hendikeppel akkor tudunk veszteni ha a favorit játékosunk 2:0ra kikap minden más esetben nyerünk ha 2:0ra nyer egyértelmű jött a hendikepp ha 2:1re szintúgy ha kikap 2:1re a +1.5 miatt ismét bejött. 4 kimenetelből 3 jó nekünk. Vagy ugyan ez szinte a játékos nyer e szettet fogadás. Esetleg van itt valaki aki használ hasonló stratégiát teniszre? Eredményeket nézegetve nem tűnik egy veszett ötletnek elsőre de hátha valaki látja benne a bukót és tud segíteni tökéletesíteni.

Szerintetek melyik a "legpapirformabb" sportag?

Idézetet írta: norics15 Dátum július 14, 2021, 12:44:18
Szerintetek melyik a "legpapirformabb" sportag?

szerintem egyik se, mindegyikhez érdemes valamennyit érteni is, most az e-sport nagyon megy vannak rendkívül jó fogadási lehetőségek

Idézetet írta: norics15 Dátum július 14, 2021, 12:44:18
Szerintetek melyik a "legpapirformabb" sportag?

Szia! Én az ESoccer-t mondanám legtutibbnak. Ott egy-egy emberre tudsz fogadni,és elég egyértelműek a képességbeli különbségek. Nincs túl sok piac,csak kb a legnépszerűbbek,de nem is baj,mert így átláthatóbb. És ha ki tudsz dolgozni egy olyan stratégiát,ami ,ha csak pár százalékban is,de nyerő(én is ezen vagyok jelenleg),akkor a 8-10-12 perces játékidők miatt sokkal hamarabb kijön a hosszútáv,és nem kell 90 perceket várni egy-egy eredményre. Persze ha felelőtlenül csinálod,hamarabb is el lehet szórni a pénzed,szóval csak óvatosan.   

Sziasztok,

Találtam valamit...Lehet hogy nem a spanyol viasz, meg lehet h tudtok is róla/ nem is újdonság de nekem érdekes (ne nevessetek ki)...Ha nem egyedi elszigetelt eset és szabályos...akkor sztem lehet kezdeni vele valamit.

Van itt olyan aki régi és megbizható?

Leirom PM-ben...

Idézetet írta: Ravemaster02 Dátum augusztus 14, 2021, 20:22:56
Sziasztok,

Találtam valamit...Lehet hogy nem a spanyol viasz, meg lehet h tudtok is róla/ nem is újdonság de nekem érdekes (ne nevessetek ki)...Ha nem egyedi elszigetelt eset és szabályos...akkor sztem lehet kezdeni vele valamit.

Van itt olyan aki régi és megbizható?

Leirom PM-ben...


Szia!

Szerintem tök jó lenne, ha ideírnád, más is olvashatná lehet lenne hozzá véleménye.  Ez is a célja általában az ilyen fórumoknak.  ;)

Idézetet írta: Ravemaster02 Dátum augusztus 14, 2021, 20:22:56
Sziasztok,

Találtam valamit...Lehet hogy nem a spanyol viasz, meg lehet h tudtok is róla/ nem is újdonság de nekem érdekes (ne nevessetek ki)...Ha nem egyedi elszigetelt eset és szabályos...akkor sztem lehet kezdeni vele valamit.

Van itt olyan aki régi és megbizható?

Leirom PM-ben...

@Ravemaster02

Miért nem szeretnéd megosztani velünk?  :cya:

Bizonytalan voltam mert nem vagyok egy matek zseni...és nem akartam butaságot kiírni h leoltsatok mint fentebb azt aki félig-meddig a martingale-t pedzegette.

Nem szoktam liveozni de követtem az egyik labdarúgó meccset nézegettem az odds változásokat és számoltam. 0-0-s állásnál bejött egy olyan érdekes odds együttállás 3-s esemény a 10 percesben (a'sszem alatt 0,5 + egyik csapat nyer másik csapat nyer) aminél ha tételosztást csinálok és valahogy megrakom jó gyorsan mind a hármat, akkor bármelyik kettő bukik, a harmadikkal többet nyerek, mint amennyit a 3 fogadáson felraktam.

De tapasztalt fórumozó társunk (alias csacsi1899, akinek ez úton is köszönöm h visszaírt) privátban megadta a választ h nem éri meg erre stratégiát építeni mert kicsi a nyeremény és 100 meccsen lehet egy olyan hogy vihargyorsan bevág mindkét csapat 1-1 gólt.

Offtopik:

Valami baja van az oldalnak v le vagyok tiltva mert nem tudom megnézni az elküldött üzeneteimet ill. (csacsi1899-nek akkor tudtam írni) de azóta úgy néz ki nem tudok PM-t sem írni. (Két fórumtárs még rám írt, de azoknak sem tudok válaszolni.)

Idézetet írta: Ravemaster02 Dátum augusztus 17, 2021, 09:56:25
Bizonytalan voltam mert nem vagyok egy matek zseni...és nem akartam butaságot kiírni h leoltsatok mint fentebb azt aki félig-meddig a martingale-t pedzegette.

Nem szoktam liveozni de követtem az egyik labdarúgó meccset nézegettem az odds változásokat és számoltam. 0-0-s állásnál bejött egy olyan érdekes odds együttállás 3-s esemény a 10 percesben (a'sszem alatt 0,5 + egyik csapat nyer másik csapat nyer) aminél ha tételosztást csinálok és valahogy megrakom jó gyorsan mind a hármat, akkor bármelyik kettő bukik, a harmadikkal többet nyerek, mint amennyit a 3 fogadáson felraktam.

De tapasztalt fórumozó társunk (alias csacsi1899, akinek ez úton is köszönöm h visszaírt) privátban megadta a választ h nem éri meg erre stratégiát építeni mert kicsi a nyeremény és 100 meccsen lehet egy olyan hogy vihargyorsan bevág mindkét csapat 1-1 gólt.

Offtopik:

Valami baja van az oldalnak v le vagyok tiltva mert nem tudom megnézni az elküldött üzeneteimet ill. (csacsi1899-nek akkor tudtam írni) de azóta úgy néz ki nem tudok PM-t sem írni. (Két fórumtárs még rám írt, de azoknak sem tudok válaszolni.)
Ezt nem kell szégyellni, sztm majdnem mindenki kiszámolta már a tutit, aztán persze hamar rájön az ember, hogy nem könnyű. Jó esetben ingyen rájössz, rossz esetben sokba kerül.
Próbálkozni kell, hátha.

Viszonylag régi a regem bár nem vagyok aktiv de bizonyos időszakonként visszatérek és átnézem a fórumot. Ezt a stratégiás topikot is olvastam (több blokkban nem egyszerre) de egyébként külföldi oldalak is tele vannak különféle (többnyire egyáltalán nem működő) stratégiákkal...Ha most jönne valaki és azt mondaná, hogy én kispénzű vagyok nem értek sportfogadáshoz, de van 10K-m, feltolom valamelyik sportfogadási oldalra, mondjatok valami konkrét tuti stratégiát amivel a tippjeimmel (nem többet) havonta 2 doboz cigi árát folyamatosan ki tudok szedni bukovári nélkül, akkor lenne olyan metódus amit nyugodt szivvel ajánlanátok? Vagy 15 év után egyelőre/továbbra is ott tartunk hogy fogjuk fel szerencsejátéknak, mert ha csak nincs végtelen pénzünk egy martingale-re akkor hosszú távon a bank nyer...

Idézetet írta: Ravemaster02 Dátum augusztus 17, 2021, 19:43:17
Viszonylag régi a regem bár nem vagyok aktiv de bizonyos időszakonként visszatérek és átnézem a fórumot. Ezt a stratégiás topikot is olvastam (több blokkban nem egyszerre) de egyébként külföldi oldalak is tele vannak különféle (többnyire egyáltalán nem működő) stratégiákkal...Ha most jönne valaki és azt mondaná, hogy én kispénzű vagyok nem értek sportfogadáshoz, de van 10K-m, feltolom valamelyik sportfogadási oldalra, mondjatok valami konkrét tuti stratégiát amivel a tippjeimmel (nem többet) havonta 2 doboz cigi árát folyamatosan ki tudok szedni bukovári nélkül, akkor lenne olyan metódus amit nyugodt szivvel ajánlanátok? Vagy 15 év után egyelőre/továbbra is ott tartunk hogy fogjuk fel szerencsejátéknak, mert ha csak nincs végtelen pénzünk egy martingale-re akkor hosszú távon a bank nyer...

@Ravemaster02

Én inkább visszakérdeznék. Biztos, hogy szükségünk van nekünk a nyerő stratégiára, a tuti nyereményt biztosító dologra? Van egyáltalán ilyen? Nem esünk véletlenül tévedésbe, s keressük a szivárvány végét?

Ha valakinek van X összege, akkor számos lehetőség közül választhat: befektetési alapok, kriptovaluták, valuta stb. stb.

Ezen a fórumon számos személy bebizonyitotta, hogy ért valamihez. Én például teljesen megérzés alapján szoktam (most már ritkán) fogadni, és nekem pl. ez bevállt.

N dolog van az életben, mely a kezdetben tuti, meg biztos, aztán hosszú távon meg kiderül, hogy mégsem az.

Van extra 10K-d, és sportfogadásba szeretnéd befektetni? Regisztrálj egy irodához, vagy lépj be egy helyibe s megérzés alapján fogadj amire szeretnél. Vagy tekints körül, nézd, hogy aktuálisan kik vannak formában, akár ezen az oldalon, akár más portálon, s fogadj az ők javaslataik alapján.

Nem tagadom. Van akinek bevállt a fogadás. Van akinek a póker. A sikerért viszont meg kell dolgozni, még akkor is ha csak 2 doboz cigiről van szó.

Ez a topik (akárcsak sok hasonló) pont arról szól hogy a tapasztalatok megosztásán keresztül egy össznépi "brainstorming" keretében megpróbáljuk "megtalálni a szivárvány végét"...Ugye nem akarsz bennünket teljesen elkeseriteni, hogy azt mondod, tuti módszer nincs, totál feleslegesen erőlködünk, és fogjuk fel a sportfogadást pusztán csak játéknak, szórakozásnak? ???

#2414 augusztus 18, 2021, 19:31:44, Milán
Én személyesen nem keresem a "tuti" módszert, de ezt aktívabb periódusomban sem tettem. Csak élvez(t)em az egészet.  :cya:

Személyes véleményem, hogy 100%-san nyerő stratégia nincs, ehelyett én inkább a szűrőkre koncentrálnék. Megtalálni a megfelelő információkat, és jól szűrni a tippek, és tippadók között.  :ok:

ui. Az interneten megtalálható "tuti biztos tippeket" pénzért adó szolgáltatások 99%-a full átverés.