Június 28, 2017, 17:45:58 pm CEST

Szerző Téma: William Hill Infó  (Megtekintve 108834 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető tevagyaz19

• Haladó
Re:William Hill Infó
« Válasz #1815 Dátum: április 17, 2017, 09:43:26 am CEST »
Persze. Felmegyek chatre, és megmondom hogy rossz a netem, hiába ugrik fel az ablak, nem jelenik meg rendesen és nem tudom elindítani a kifizetést. Ezért lehetséges-e hogy ők indítják el nekem manuálisan. Amúgy ez valós probléma volt amikor mobilnetem volt. Elkéri az adatokat, majd megérdezi hogy mennyit és hova akarok kifizetni. Aztán egyből megoldja, azonnal a számlán van. Ha jól emlékszem ncis írta hogy ő arra szokott hivatkozni hogy vírusos a gépe, ezért indítsák el ők.

Fura, nekem is elindította manuálisan,de nem érkezett meg azonnal netellerre. No mindegy,igazából tegnap lett volna sürgős,alapesetben nem lényeges,kibírom azt a 6órát.

Nem elérhető hilles

• Kezdő
  • **
« Válasz #1816 Dátum: április 21, 2017, 21:16:33 pm CEST »
sziasztok! a william hill itthon elérhető oldala biztonságos? a böngészőben nincs megerősítve, hitelesítve mint biztonságos oldal ezt csak a blokkolások miatt kérdezem, mert a többi elvileg blokkolt oldalnál pedig biztonságosnak ítéli a kapcsolatot. (regisztráció miatt kérdezem) előre is köszi

Nem elérhető SPF Admin

• senki
  • Tősgyökeres
« Válasz #1817 Dátum: április 21, 2017, 23:01:24 pm CEST »
sziasztok! a william hill itthon elérhető oldala biztonságos? a böngészőben nincs megerősítve, hitelesítve mint biztonságos oldal ezt csak a blokkolások miatt kérdezem, mert a többi elvileg blokkolt oldalnál pedig biztonságosnak ítéli a kapcsolatot. (regisztráció miatt kérdezem) előre is köszi

Biztonságos.

A társoldalaink sem "biztonságosak": betpedia/wettpedia.

Ezt a "nem biztonságos" dolgot csak most nemrég vezette be a Chrome, és némi "pánikot" kelthet.

Nem elérhető hilles

• Kezdő
  • **
« Válasz #1818 Dátum: április 21, 2017, 23:18:04 pm CEST »
Biztonságos.

A társoldalaink sem "biztonságosak": betpedia/wettpedia.

Ezt a "nem biztonságos" dolgot csak most nemrég vezette be a Chrome, és némi "pánikot" kelthet.

rendben, köszönöm szépen

Nem elérhető Seanconnery

• Tősgyökeres
« Válasz #1819 Dátum: április 29, 2017, 20:39:03 pm CEST »
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom elérni az oldalt? Az utóbbi időben nem használtam.

Nem elérhető Tomka

• Tősgyökeres
  • ~ Gólvadász ~
  • Saját napló: Megtekintés
« Válasz #1820 Dátum: április 30, 2017, 08:29:15 am CEST »
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom elérni az oldalt? Az utóbbi időben nem használtam.

Szia!

Használj Operát és a turbo módban van VPN, vagy Tor browser, ami alapként már más IP-vel futtathatsz. Ha éppen rossz IP-t adott, amivel nem éred el az oldalt, akkor futtasd újra. (Általában én mindig francia Ip-t kapok, ami jó ehhez. :) )

Tomka

Nem elérhető adamv.qwertz

• Kezdő
  • **
« Válasz #1821 Dátum: Május 26, 2017, 14:38:39 pm CEST »
Sima alternatív link mint bet365 esetében nincs rá? :D

Nem elérhető geostar

• Kezdő
  • **
« Válasz #1822 Dátum: Május 26, 2017, 15:19:25 pm CEST »
Helló,

Firefox +Hotspot Shield angol lokációval tökéletes.

Sportfogadas.org

Foci BL:
« Válasz #1822 Dátum: Május 26, 2017, 15:19:25 pm CEST »