SPF Karácsonyi Láz - Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SPF Karácsonyi Láz - Infó


December 4 és 24 között megrendezzük az "SPF Karácsonyi Láz" promóciónkat, s ez azt jelenti, hogy minden nap nyereményben részesülhettek.
December 4 és 23 közt 5€-ot lehet nyerni naponta, míg 24-én 25€ lesz a tét.

Változatos promóciókkal várunk benneteket, így megpróbálunk kedvébe járni mindenkinek (már amennyire tudunk...). Érdemes lesz minden nap betekinteni, s megnézni a "Karácsonyi Naptárunkat":

A promócióról még több információt itt találtok: SPF Karácsonyi Láz

Ha bármilyen kérdésetek van, akkor azt ebben a témában feltehetitek!

Halló!
Az lehetséges, hogy a mai dec 5-ödikei láz zárolva van és még nem lehet rá tippelni?
Üdv.:Sound

Ha ovatosan elolvasod, akkor meglatod, h nem abba a temaba kell vallaszolni.

Idézetet írta: csaby18 Dátum december 05, 2012, 13:16:16
Ha ovatosan elolvasod, akkor meglatod, h nem abba a temaba kell vallaszolni.

Ezt Sound is tudja, de a másikba nem lehet kommentelni.

Szép napot, mindenkinek ! Szerintem a Shaktar Doneck-Juventus meccs 2:0- ás hazai győzelemmel zárul este !   Üdvözlök mindenkit, az oldalon !  -APURIMAC-.

Igen! Azt nem vágom, hogy azért van zárolva, mert mindenki akarja írni a 0:0-t, meg az 1:1 -et, s a leggyorsabbaké a szerencse - bár tegnap sorsolás volt a nyerő tippek között-, vagy véletlenül maradt fenn a lakat!
Szerintem utóbbi egyébként!



Sok lesz így a sorsolásos eredményhirdetés...

Ilyen végeredménytippeknél lehetne kérni egyből mindenkitől egy "b" kérdést, ami holtverseny esetén rangsorol.
Pl. hányadik percben lesz az első gól. Aki közelebb van hozzá, azé a nyeremény. Ha meg így is holtverseny, akkor azé a nyeremény, aki előbb tippelt.

(mondjuk az első gól ideje 0:0-ás tippeknél szintén nem rangsorol, így lehetne inkább a kérdés a "hányadik percben lesz az első szöglet" vagy a "mikor lesz az első csere", vagy valami ilyesmi)

A tegnapi kézilabda tippnél is reálisabb lett volna, ha a kimenetel eltalálása után a csapatok egyenkénti gólszámának eltalálása rangsorol.
pl. 27:28 esetén egy 20:21-es tipp az 14 pont. (27-20)+(28-21)=14
Egy 24:25-ös tippnél ez csak 8 pont (gól) eltérés, azaz élből vihetné a díjat, hisz közelebb van a tényleges eredményhez, ami góltotónál nyugodtan lehet értékelni.

Ezeket a holtversenyt eldöntő- illetve pontozási módszereket máshol láttam alkalmazva és megtetszettek, mivel kevesebb esélyt hagynak a szerencsének és tényleg a legjobban tippelő viheti a díjat, még ilyen rövid játékok esetében is.

Nem lesz ez mindennap így... ;D

Pl. lehet, hogy a holnapi feladat az lesz, hogy mindenkinek el kell mennie a Tescoba valamit vásárolni  ;D


Idézetet írta: Milan Dátum december 05, 2012, 14:18:45
Tesco

Újabb szponzor? A benzinkút és a mobil után beszállnak a sportfogadásba is?  ;D

Idézetet írta: benson Dátum december 05, 2012, 14:30:29
Újabb szponzor? A benzinkút és a mobil után beszállnak a sportfogadásba is?  ;D

Állítólag minden TESCO value termékhez adni fognak egy 3 € értékű bet-at-home kupont, ha 3 db-ot vásárolsz egyszerre belőle...

Idézetet írta: Knapp Dátum december 05, 2012, 14:02:09
Sok lesz így a sorsolásos eredményhirdetés...

Ilyen végeredménytippeknél lehetne kérni egyből mindenkitől egy "b" kérdést, ami holtverseny esetén rangsorol.
Pl. hányadik percben lesz az első gól. Aki közelebb van hozzá, azé a nyeremény. Ha meg így is holtverseny, akkor azé a nyeremény, aki előbb tippelt.

(mondjuk az első gól ideje 0:0-ás tippeknél szintén nem rangsorol, így lehetne inkább a kérdés a "hányadik percben lesz az első szöglet" vagy a "mikor lesz az első csere", vagy valami ilyesmi)

A tegnapi kézilabda tippnél is reálisabb lett volna, ha a kimenetel eltalálása után a csapatok egyenkénti gólszámának eltalálása rangsorol.
pl. 27:28 esetén egy 20:21-es tipp az 14 pont. (27-20)+(28-21)=14
Egy 24:25-ös tippnél ez csak 8 pont (gól) eltérés, azaz élből vihetné a díjat, hisz közelebb van a tényleges eredményhez, ami góltotónál nyugodtan lehet értékelni.

Ezeket a holtversenyt eldöntő- illetve pontozási módszereket máshol láttam alkalmazva és megtetszettek, mivel kevesebb esélyt hagynak a szerencsének és tényleg a legjobban tippelő viheti a díjat, még ilyen rövid játékok esetében is.

Amúgy az ötlet nem rossz, csak elégé macerás, meg időigényes, s sajnos nincs "n" szabad órám ilyesmikre.

hello
nem vagyok Facebook felhasználó, ilyenkor mi van? :police:
Aki kimarad, az lemarad? (szaknévsor)