Augusztus 19, 2019, 21:00:40 pm CEST

Szerző Téma: Online Sportfogadás Játékok  (Megtekintve 42791 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Milan

Online Sportfogadás Játékok
« Dátum: Január 14, 2013, 11:17:43 am CET »
Online Sportfogadás Játékok

Szeretjük amikor játékötletekkel kerestek meg bennünket, s úgy gondolom, hogy ez a téma nagyon is hasznos lehet.

Ha szeretnétek egy tippjátékot, vagy bármilyen fajta játékot szervezni, vagy ha nem is ti szeretnétek megszervezni, de van egy remek ötletetek, akkor osszátok meg velünk, s lehet sikerül megvalósítani azt!

Köszönjük előre is!  :beerchug:

Elérhető tonijani

Re:Online Sportfogadás Játékok
« Válasz #1 Dátum: Január 14, 2013, 12:18:33 pm CET »
Örülnék, ha a sportfogadás.org szervezésében egy a cipolla versenyéhez hasonló játék kerülne havonta megrendezésre.
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,9484.0.html
szerintem kiváló ötlet, igazi"hegylakós", csak egy maradhat! :great:

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Milan

« Válasz #2 Dátum: Január 14, 2013, 12:44:37 pm CET »
Örülnék, ha a sportfogadás.org szervezésében egy a cipolla versenyéhez hasonló játék kerülne havonta megrendezésre.
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,9484.0.html
szerintem kiváló ötlet, igazi"hegylakós", csak egy maradhat! :great:

Nekünk is tetszik az ötlet. Valójában gondolkodunk egy Nyugat-Kelet harcon, de be szeretnénk vonni a "külföldieket" is.

Nem elérhető Milan

« Válasz #3 Dátum: Január 29, 2013, 08:45:10 am CET »
Fiúk, lányok...hamarosan itt van Február.

Többen is javasoltátok, hogy jó lenne, ha a "Cipolla" féle verseny folytatódna.

Arra gondoltunk, hogy ezt havi szinten meg lehetne rendezni, vagy sorozatonként.

Az első sorozat Február 1-én indulna, s addig szükségünk lenne a jelentkezők listájára (közlöm majd, hogy hogyan lehet jelentkezni), illetve ha vannak javaslataitok a játékkal kapcsolatban, akkor írjátok le ebben a  témában.

A szabályzat hasonló lenne:

"A játék rövid ismertetője:
Szabályok:
- Minden napra kell tippet leadni. A napok magyar idő szerint számítanak (0-24)
- Minimum odds 1,20, ez az odds mindegy, hogy hány meccsen jön össze, de meg kell lennie legalább ennyinek!
- DNB-es fogadás nem lehet, illetve olyan ázsiai hendikep sem ahol lehet az eredmény push is!
- Az oddsot csak a következő irodáktól lehet venni: Bet365, Bwin, Unibet, FortunaWin, Sportingbet, Expekt, Pinnacle
- Aki hibázik, az kiesik a játékból
- A győztes az, aki legtovább versenyben marad
- Ha ugyanazon a napon esnek ki az utolsó résztvevők, akkor a nyereményt szétosztjuk közöttük
- Az összdíjazás 10 euró
- Tippet lehet leadni egy-két nappal korábbra is (pl. hétvégén elutazol és leadod péntek vas-ig a tippeket)
- A tippeket minimum 1 órával a meccs kezdete előtt le kell adni
- Élő fogadást nem lehet feladni
- Ugyanazt a tippet lehet rakni több embernek is egészen addig, amíg már csak 3 fő marad versenyben
- Módosítani a hozzászólásokat tilos! Aki módosította azt sajnos ki kell zárnom a játékból (kivéve ha elküldted és látod, hogy elírtad akkor: mondjuk a hozzászólás utáni 5 percben lehet még módosítani)
- Tenisznél ha feladás történik, akkor nem esel ki a játékból DE: ugye úgy írtam le, hogy ha egyszerre esik ki pl két ember a végén akkor szétosztjuk közöttük. De ilyen helyzetben az kapja meg majd a fődíjat akinek több találata van. Tehát ilyen helyzetben nem esel ki, de találatnak sem tekintjük a tippedet. (ugyanígy az elhalasztott meccseknél is!)

A játék részvételi feltétele:
- Csak olyan ember vehet részt a versenyen, aki rendelkezik legalább 200 hozzászólással
- Jelentkezési határidő ....

A játék első napja: ...."

Mondjuk a minimum hozzászólás számot levihetjük pl. 100-ra.

Várom véleményeiteket!  :beerchug:

Elérhető tonijani

« Válasz #4 Dátum: Január 29, 2013, 08:53:16 am CET »
Kiváló ötlet, amint lehet jelentkezek is!  :ok:

Nem elérhető laudrup

« Válasz #5 Dátum: Január 29, 2013, 18:01:44 pm CET »
Az ötlet tetszik!
Én mondjuk neheziteném az ucsó 3 embernél a feltételeket,vagy onnantól emelt oddshatár lenne,vagy
minden nap a fogadás típusa(nem a sportág) is meg lenne szabva!
Mondjuk ma csak over fogadásokat lehet tenni,másnap csak kimenetelre,3.nap csak hendikeppes fogadások jöhetnek stb.. Persze túlbonyolítani sem érdemes, mert az egyszerűsége miatt nagyszerű!
Aki hibázott,kizúgott,ennyi,fakereszt!

Nem elérhető stuntfodi

« Válasz #6 Dátum: Január 29, 2013, 20:14:23 pm CET »
Szerintem ez így tökéletes, ucssó 3-nál is maradhat az alapszabály nem hiszem hogy összejönne 1 embernél több aki 28. tippet zsinórban letolna. (mert ha jól értem havi verseny lenne)

Annyi talán, hogy a múltkor is vita volt a hsz határból...azt le lehetne vinni. Én a 100-at javaslom, de szerintem az 50. is vállalható. Egy szavazást megérne ez is.

Sportfogadas.org

Ajánlat
« Válasz #6 Dátum: Január 29, 2013, 20:14:23 pm CET »
Szeretnél online fogadni?

Amennyiben megbízható helyen szeretnél játszani, akkor ajánljuk, hogy nézd át az általunk javasolt online fogadóirodákat tartalmazó listát.

Nem elérhető csatarid

« Válasz #7 Dátum: Január 29, 2013, 20:21:49 pm CET »
Akár lehetne minden körtől emelni az oddsot mondjuk 1 tizeddel.

Nem elérhető davixxx

« Válasz #8 Dátum: Január 29, 2013, 20:39:34 pm CET »
Jó ötlet, én is támogatom! :ok:

Nem elérhető Knapp

« Válasz #9 Dátum: Január 29, 2013, 20:40:45 pm CET »

Ez jó ötlet! "Magasugrás" lenne belőle.   :)

Bár ha kötéseket nem lehet tenni, akkor talán egy kisebb emelés elég, pl. 0.05 körönként.

Igaz, gyorsabban véget érne a játék, de igazából mikor már csak 2-3 ember van versenyben, az a többieknek már egyébként sem túl érdekes.

Persze ha sok a módosítás az eredeti ötlethez képest, akkor már egy másik játék lesz belőle...

A hozzászólásszámban pedig azért nem érdemes túl sokat engedni, nehogy arra bátorítsuk az újonnan regisztrálókat, hogy gyorsan megpróbálják összeszedni egy-két szavas hozzászólásokból az induláshoz szükséges mennyiséget. (máshol láttam erre példát)
Ugyanakkor aki régebben regisztrált, de nem szólt még hozzá annyit, azt engedném elindulni.
Valahogy a regisztráció időpontja és a hozzászólásszám együtt számíthatna: pl. aki 1 évvel ezelőtt már regelt, az indulhat hozzászólásszámtól függetlenül.

Nem elérhető stuntfodi

« Válasz #10 Dátum: Január 29, 2013, 21:29:14 pm CET »

Ezzel szerintem az a baj, hogy egy idő után...10-15nap után lottó versenybe torkolna a dolog, és sokkal nagyobb szerepet töltene be a szerencse faktor...

Ha ez az 1,20-as rendszer nem tetszik sok embernek akkor legyen pl min 1,40-1,50. E fölé nem nagyon vinném a határt. Az előző verseny is bizonyította, hogy zsinórban 7-8 1,20-ast eltalálni sem épp könnyű dolog.

Nem elérhető caps lock

« Válasz #11 Dátum: Január 29, 2013, 21:57:57 pm CET »
Üdv

Lehet,nem jól értelmezem,de kombiból is összejöhet az 1,2?

Nem elérhető Latzka

« Válasz #12 Dátum: Január 29, 2013, 22:01:48 pm CET »
Üdv

Lehet,nem jól értelmezem,de kombiból is összejöhet az 1,2?

Igen, kombiból is.

Nem elérhető stuntfodi

« Válasz #13 Dátum: Január 29, 2013, 22:02:25 pm CET »
Igen, jöhet!  :ok:

Mondjuk ha marad az 1,20-as határ, akkor lehetne egy olyat, hogy maximum 2 meccset lehet kötni. Hogy ne legyenek ilyen 5-ös kombik 1,05-ös gyöngyszemekkel.

Nem elérhető caps lock

« Válasz #14 Dátum: Január 29, 2013, 22:08:31 pm CET »
Kösz!

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #14 Dátum: Január 29, 2013, 22:08:31 pm CET »