OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



#691 március 27, 2010, 13:59:26, Szigo
Mondja már meg valaki, mi a faszom az a szemmozgató izom? Már baromira unom ezt a UPC-reklámot, mert semmi értelme. Miért függ össze a szemmozgató izom az olvasási gyorsasággal? Ki a halál ez a Bazso vagy mifene?

Idézetet írta: Szigo Dátum március 10, 2010, 09:30:08
A főoldalon megjelenő elemzéseket mostantól lehet kommentálni is. Hajrá mindenkinek, küldjetek el a fenébe! ;D

Idézetet írta: Szigo Dátum március 27, 2010, 13:57:05
Mondja már meg valaki, mi a faszom az a szemmozgató izom? Már baromira unom ezt a UPC-reklámot, mert semmi értelme. Miért függ össze a szemmozgató izom az olvasási gyorsasággal? Ki a halál ez a Bazso vagy mifene?

A neofm-en műsorvezetője az Ezeröcsi-nek... ;D

http://www.neofm.hu/?lapid=106

Idézetet írta: Szigo Dátum március 27, 2010, 13:57:05
Mondja már meg valaki, mi a faszom az a szemmozgató izom? Már baromira unom ezt a UPC-reklámot, mert semmi értelme. Miért függ össze a szemmozgató izom az olvasási gyorsasággal? Ki a halál ez a Bazso vagy mifene?

Autós újságíró a becses szakmája, a Winklerrel tolták régen a totalcart csigatévén :)...a mai napig nem értem miért hagyták abba

Sziasztok. Azt szeretném megtudni, hogy naplóba kötelező képet felrakni a fogadásokról? Mert olvastam egy-két topikba, hogy volt néhány nézeteltérés a bizonyításról.

Idézetet írta: tipster21 Dátum március 29, 2010, 11:01:15
Sziasztok. Azt szeretném megtudni, hogy naplóba kötelező képet felrakni a fogadásokról? Mert olvastam egy-két topikba, hogy volt néhány nézeteltérés a bizonyításról.

Nem kötelező. Az a biztosítás. A nézeteltérés abból adódik, ha a tippeket utólag, a mérkőzések vége után írja be valaki, mert ugye úgy könnyű díszelegni a nyertes szelókkal. Szóval, azt javaslom, hogy még a mérkőzések megkezdése előtt írd be a tippeket a naplódba, oszt akkor nem kell se kép, meg se magyarázat, meg se semmi.

Sok sikert!  :beerchug:

TiB linkelt egy oldalt a naplójába. Oda nem akartam offolni.
Nekem a milegyek azt írta, hogy hormonzavaros pantomin művész ;D
A Lúzer háztartásbeli. A Lúzer SC meg hólapátoló. :bash:

Lenne egy kérdésem annak, aki jól tud angolul és ismeri a sportfogadó szakszavakat is. A "lean" vagy "leans" szavak sportfogadásban mit jelentenek és hogy lehetne leginkább lefordítani? Mert ugye elvileg nagyon mást jelent és nem tudom behelyezni.

Hali!
Gamepadot vennék, ez: Rumblepad 2 Gamepad,Logitech pc, játékvezérlő és ugyanennek a vezeték nélküli változata között vacilálok. Nem az ár lenne a lényeg, hanem hogy van e tapasztalata valakinek ezekkel, főleg a rádióssal kapcsolatban!
Kösz
Lacapi


Van ennek még pár hasonló videója  :2funny:

Sziasztok!

Nincs valakinek MTD 700-as sorozatú fűkaszája? Kicsit szétszedtem, és az üzemanyagcsövek nem stimmelnek, kellene egy kis :help: !

Nekünk volt MTD fűkasza, nem tudom milyen, de a legjobb tanács, amit adhatok, hogy még most dobd ki -saját tapasztalat-. Sajnos többet volt szervízben, mint használatban. Most vettem egy szegélynírót, hülye fejemre szintén MTD-t, persze már szétesett...
Amúgy sok sikert, remélem neked több szerencséd lesz ezekkel, mint nekem :cya:

Idézetet írta: TiB Dátum június 22, 2010, 10:31:20
A tippmix hogy megváltozott, legalábbis amióta én utoljára játszottam. Ilyenek vannak, hogy első félidő 0,5 over, mindkét csapat szerez gólt, 10,5 szögletnél több lesz-e stb.

Csak a VB tiszteletére. Eddig nem volt, szóval nem vagy nagyon lemaradva.