Unibet - Rövid távú promóciók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Én nem nyertem jegyet sajnos, de előre gondolkodtam és megvettem dec.13-i középdöntőre Debrecenbe a napijegyet. Bízom benne, hogy továbbjutnak, és látok brutál jó meccseket.

Unibet - Nézd élőben a Lengyelország-Magyarország rangadót!

Közeledik a női kézilabda Eb, így nem árt ha időben elhelyezed fogadásodat a végső győztesre! Kösd össze a kellemeset a hasznossal, fogadj az Unibetnél december 4. 12:00-ig 3000Ft értékben a torna végső győztesre és nyerj két jegyet a Lengyelország-Magyarország mérkőzésre!

A promócióban való részvételhez fel kell iratkoznod, ha nincs még Unibet-számlád, nyiss egyet ITT.

Részvételi feltételek:
- A promócióban való részvételhez fel kell iratkozni.
- Csak a 2014 december 1. és 2014 december 4. 12:00 (CET) között elhelyezett fogadások számítanak bele a promócióba.
- Ahhoz, hogy jogosult legyél a nyeremény megszerzésére, legalább egy olyan fogadást kell elhelyezned, ami tartalmaz egy választást a női kézilabda Európa-bajnokság végső győztes piacáról, minimum 3000Ft értékben.
- A választás vonatkozhat a végső győztesre (Nyertes) és a dobogós helyezésre is (1-3).
- A feljogosító fogadás minimum oddsa 1.4, a feljogosító fogadás lehet single vagy kombinált fogadás is. A system fogadások nem számítanak bele a promócióba.
- Egy játékos csak egyszer kerülhet be a sorsolásba.
- A sorsolás nyertese két jegyet kap a Lengyelország-Magyarország női kézilabda Eb mérkőzésre (2014.12.09.).
- A két jegy nyertesét véletlenszerű sorsolással döntjük el. A sorsolást december 4-én tartjuk, a nyertessel még aznap kapcsolatba lépünk.
- A nyeremények nem válthatóak készpénzre.
- A promócióban csak magyar játékosok vehetnek részt.
- Az Unibet fenntartja a jogot a promóció bármikori visszavonására vagy megszűntetésére.
- Az Unibet általános szerződési feltételei érvényesek.


Jó promó lenne, ha mondjuk nem csak végső győztesre lehetne tenni, hanem mondjuk csoportgyőztesre. Vagy nem 3K-t. Gondolom több százan fogunk fogadást kötni rá, onnan meg megnyerni a belépőt...
Ettől függetlenül úgy vagyok vele, hogy ajándék lónak ne nézd a fogát :)

Mobilról nem tölt be az oldal, ezért nem tudom megnézni, hogy a sorsolás mikor lesz.

Ha az elkövetkezendő órákban megtörténik, akkor utána kérlek írjátok már meg, hogy ki nyerte a jegyeket! Köszönöm!

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum december 04, 2014, 13:05:30
Mobilról nem tölt be az oldal, ezért nem tudom megnézni, hogy a sorsolás mikor lesz.

Ha az elkövetkezendő órákban megtörténik, akkor utána kérlek írjátok már meg, hogy ki nyerte a jegyeket! Köszönöm!

Tárgytalan! Már tudom az eredményt.  :angel:

Megérkeztek a jegyek! A kapu mögött leszünk!  :beerchug:

Látogass el az Unibet Facebook-oldalára, tippelj a Magyarország-Oroszország kézilabda Eb mérkőzésre, és nyerj egy válogatott mezt!

Ha nincs még Unibet-számlád, nyiss egyet ITT! További részletek az Unibet Fb-oldalán olvasható.

Unibet - 25%-os befizetési bónusz 10000 Ft értékben!

Hogyan működik?
1. Fogadd el az ajánlatot, majd fizess be legalább 3000Ft-ot. Ha nincs még Unibet-számlád, nyiss egyet ITT.
2. Az első befizetésedhez bónuszként hozzáadnak maximum 10000Ft-ot.
3. Mielőtt kifizethetnéd a bónuszt, meg kell forgatnod azt: sportfogadás 13x, kaszinó 25x, élő kaszinó 35x
4. A forgatási követelményeket 30 napon belül kell teljesítened.

Fontos: Elsőként el kell fogadnod az ajánlatot, és csak azt követően befizetni.

Részvételi feltételek:
- A bónusz aktiválásához lépj a "Számlám" > "Bónuszajánlataim" menübe, majd iratkozz fel a bónuszra.
- Az ajánlat elfogadása után 2014 december 7. 20:30-ig (CET) kell befizetned a bónusz megszerzéséhez.
- Az ajánlat elfogadása után 30 napod van a bónusz megforgatási követelményeinek teljesítésére.
- A bónuszt csak az elfogadástól számított első befizetésre kaphatod meg.
- Ahhoz, hogy megkapd a bónuszt, legalább 3000Ft-ot kell befizetned.
- A bónusz forgatási követelményekhez kötött, amit az elfogadástól számított 30 napon belül kell telejsíteni, ahhoz hogy kifizetést kérhess.
- A bónuszt bármilyen terméken felhasználhatod a Póker kivételével, de minden termék más-más súlyozással számít bele a forgatási követelményekbe.
- A forgatási követelmények a következők: sportfogadás 13x, Kaszinó 25x, Élő Kaszinó 35x
- Mobilról elhelyezett fogadások számítanak.
- Ha a játékos azelőtt szeretne kifizetést kérni, hogy telejsítette a forgatási követelményeket, akkor tájékoztatnia kell az Ügyfélszolgálatot, hogy töröljék a bónuszát. A bónusz törlésével a bónusz és az abból származó nyeremények elvesznek.
- Ha a forgatási követelmények teljesültek, akkor a bónusz készpénzzé alakul.
- A kaszinó játékok a következőképpen számítanak bele a forgatási követelményekbe: minden asztali játék és video poker 10%-ban, a nyerőgépek 100%-ban.
- Minden élő kaszinó játék 10%-ban számít bele a forgatási követelményekbe.
- Sportfogadásban csak azok a fogadások számítanak bele a forgatásba, amelyek oddsa minimum 1.4.
- Élő és mérkőzés előtti fogadások kombinációja nem számít bele a megforgatási követelményekbe.
- A bónusz megforgatásába akkor számítanak bele a fogadások, ha azok lezárásra kerültek (attól függetlenül hogy nyertes vagy vesztes a fogadás).
- Az Unibet fenntartja a jogot a promóció visszavonására.

Fogadj az Unibetnél!

December 9-én volt egy promo, mikor a lengyel-magyar meccsre kellett fogadni 3.000 forintért, és a középdöntőkre lehetett vele jegyet nyerni.
Ha jól emlékszem ott volt egy olyan mondat is, hogy aki fogad, az kap 3.000 Ft kockázatmentest fogadást, csak nem emlékszem, hogy azt mikor írják jóvá.
Valaki nem tudja? - mert nem találom a promo leírását sehol...

Idézetet írta: TiB Dátum december 24, 2014, 09:56:59
Annak nem az volt a feltétele, hogy le kell győznünk a lengyeleket és a spanyolokat?

Igen.

Idézetet írta: TiB Dátum december 24, 2014, 09:56:59
Annak nem az volt a feltétele, hogy le kell győznünk a lengyeleket és a spanyolokat?

Most hogy mondod, tényleg az volt.


A vasárnap esti Barca - Atletico meccs alatt lehet majd aktiválni egy 3000 ft-os élő fogadásbiztosítást, akinek még függő bónusza van, az igyekezzen!  :)

Unibet - Barcelona-Atlético Madrid kockázatmentes fogadás!

Hogy még izgalmasabbá tegye az Unibet a vasárnap estédet, 3000 Ft-os kockázatmentes élő fogadást kínál számodra január 11-én 20:45 és 23:00-között!

Hogy miért? Mert óriási rangadók várnak rád! A mostanában pontokat hullajtó Juve például Nápolyba látogat, nem sokkal később pedig jön a hétvége mérkőzése, a Barcelona - Atlético Madrid! Ha nincs még Unibet-számlád, nyiss egyet ITT.

Hab a tortán, hogy mindkét derbit élőben nézheted az Unibet TV-n - tarts hát velünk vasárnap este!

Figyelem: az ajánlat január 11. 20:45-től 23:00-ig lesz elérhető a Bónuszajánlataim menüben.

Részvételi feltételek:
- Háztartásonként és játékosonként csak egy számla vehet részt a promócióban.
- Ahhoz, hogy megkapd a jutalmadat, el kell fogadnod a bónusz ajánlatot.
- Az ajánlat január 11-én 20:45-től 23:00-ig lesz elérhető a Bónuszajánlatok között.
- A kockázatmentes fogadás csak élő fogadásokra vonatkozik.
- A kockázatmentes fogadás használható single vagy kombinált fogadásokra is, system fogadásokra viszont nem.
- Az ajánlat elfogadása után az első élő fogadásod bármilyen sporteseményre kockázatmentes lesz.
- Ha a kockázatmentes fogadás értékénél nagyobb összegben fogadsz, akkor is a kockázatmentes fogadás értékét kapod vissza.
- Csak egy kockázatmentes fogadást helyezhetsz el.
- A bónusz megforgatása csak a feljogosító fogadás lezárása után kezd el teljesülni. (Függetlenül attól, hogy a fogadás nyert vagy vesztett)
- Ha a feljogosító fogadásod nyer, a bónusz teljesítése befejeződött.
- Ha a fogadásod veszít, a visszatérítés 100%-os, 3000Ft-ig. A minimum tét 3000Ft.
- A kockázatmentes fogadásból származó veszteségeket bónuszpénz formájában térítjük vissza.
- A bónusz forgatási követelményeit az elfogadástól számított 30 napon belül teljesíteni kell, mielőtt az kifizethetővé válna.
- A bónusz forgatása bármilyen terméken teljesíthető, a Póker kivételével. A különböző termékek azonban más-más súlyozással számítanak bele a megforgatási követelményekbe.
- A forgatási követelmények a következők: Sportfogadás 5x, Kaszinó 25x, Élő Kaszinó 35x
- Mobilról elhelyezett fogadások számítanak
- Ha egy játékos azelőtt szeretne kifizetést kérni, hogy teljesítette volna a bónusz megforgatási feltételeit, kapcsolatba kell lépnie az ügyfélszolgálattal, és megkérni arra, hogy töröljék a bónuszt. Ha a bónusz törlésre kerül, a bónusz és az abból származó nyeremények elvesznek.
- Ha a bónuszt megforgattad, a bónuszpénz készpénzzé válik.
- A kaszinó játékok súlyozása a következő: asztali játékok és video poker 10%-ban számít bele a megforgatásba, a nyerőgépek 100%-ban.
- Az élő kaszinó súlyozása: minden Élő Kaszinó játék 10%-ban számít bele a forgatásba.
- Csak azok a fogadások számítanak bele a forgatásba, amelyek oddsa min. 1.4.
- Az élő és mérkőzés előtti fogadások kombinációja nem számít bele a forgatásba.
- A megtett fogadások csak a lezárulás után számítanak bele a forgatási követelményekbe (attól függetlenül, hogy nyertes vagy vesztes a fogadás)
- Minden fel nem használt bónusz elveszik az elfogadástól számított 30 napon belül.
- Az Unibet fenntartja a jogot a bónusz visszavonására.
- Az Unibet általános szerződési feltételei érvényesek.