csabax tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: csabax Dátum május 31, 2019, 18:54:29
Dundalk - Sligo Rovers 1  :great:

"A negatív növekedés is növekedés."

Földbe állt a 2Rule, Mészáros sportruházati cége
"A 2Rule bejelentése után nagy hirtelen három NB I-es labdarúgócsapat – a Diósgyőr, a Haladás és a Puskás Akadémia – is hátrahagyta mezeit, hogy Mészáros Lőrincék ruháiban folytathassák, majd a PAFC fiókcsapata, az NBII-es Aqvital Csákvár FC is csatlakozott hozzájuk."
https://24.hu/fn/gazdasag/2019/05/31/foldbe-allt-a-2rule-meszaros-sportruhazati-cege/
4-0

#23461 június 05, 2019, 00:11:00, csabax
Cadiz - Extremadura UD, Cadiz 1.5 gól felett  :noway:

Arra tippelek, hogy a hazaiak egy gólnál többet fognak szerezni az Extremadura UD elleni mérkőzésen. Mivel már csak két forduló van hátra a maratoni hosszúságú spanyol másodosztályú focibajnokságból, az utolsó fordulóban pedig Sporting Gijon - Cadiz találkozót rendeznek majd, így ez a Cadiz - Extremadura UD összecsapás lesz a házigazda andalúziai csapat búcsúmeccse a saját szurkolói előtt. Már csak ezért a dologért is illene győznie a hazai csapatnak, ám az előbbi mellett még az is ok a jó szereplésre, hogy jelenleg osztályozós helyen van a Cadiz, s amennyiben ezt a helyezést még a hátralevő fordulókban is tartani bírja, akkor nemsokára a spanyol élvonalba való feljutásért fog osztályozót játszani.

Jelenleg 64 ponttal 6. helyezett a Cadiz, s minden bizonnyal már csak egyetlen egy riválissal kell "számolnia". Az andalúzokat veszélyeztető együttes nem más, mint Galicia büszkesége, vagyis a Deportivo La Coruna. Amelyik csapat szintén 64 ponttal rendelkezik, de mivel gólaránya kissé rosszabb, mint vetélytársáé (Cadiz +19 gól, Deportivo La Coruna +16 gól), ezért csak a már nem feljutási osztályozós 7. helyet foglalja el. Egyébként a spanyol másodosztályban is több másik ligához hasonló a helyzet: az 1-2. helyezett csapatok simán feljutnak, míg a fennmaradó 1 feljutó helyért feljutási osztályozó mérkőzéseket játszanak a 3-6. helyezett csapatok.

Az előbb említetteken kívül még a 60 ponttal a 8. helyen levő Real Oviedo gárdájának is van egy kis esélye a feljutási osztályozó elérése, viszont ehhez az szükségeltetik majd, hogy a Cadiz mindkét hátralevő meccsét elbukja, miközben pedig a Real Oviedo mindkét hátralevő meccsét megnyerje. A két csapat közötti hatalmas gólkülönbség miatt 1 győzelem és 1 döntetlen nem elegendő a Real Oviedo csapatának, hanem mindenképpen csak és kizárólag két győzelem esetében reménykedhet. Szerintem esélytelen a dolog, hagyom is őket.

Bár gólok tekintetében 3 gól előnye van a galiciaiakkal szemben, a Cadiznak nagyon-nagyon ajánlatos ezen a Cadiz - Extremadura UD mérkőzésen több gól előnnyel nyernie. Növelni érdemes azt a néhány gólos előnyt, ugyanis az utolsó fordulóban a spanyol másodosztály messze-messze leggyengébb védelmével rendelkező – és már kiesett - Cordoba ellen fog játszani otthon a Deportivo La Coruna. És mivel jobbára annyira nagyon gyengén szokik teljesíteni idegenben a Cordoba, hogy csak na, pluszban pedig még az azon a meccsen hazai pályán játszó Quique Gonzalez is harcban van a gólkirályi cím megszerzéséért, várható, hogy sok góllal fog majd győzni a Deportivo La Coruna.

Így tehát a Cadiz számára egyetlen lehetőségként marad ez az Extremadura UD elleni meccs. Valószínűleg nem lesz könnyű feladat az egynél több hazai gól szerzése, hiszen az Extremadura UD viszonylag gyakran szokott jobbnak nevezhető színvonalon teljesíteni idegenben, ám a Cadiz számára tényleg már nincs egyéb másik lehetőség.

Tipp: Cadiz 1.5 gól felett.



Idézetet írta: csabax Dátum június 02, 2019, 19:00:36
Gaz Metan Medias - Concordia Chiajna, DNB 1  :great:

A Liverpool megérdemelte – de ez a BL nem ilyen finálét érdemelt
"... erre a döntőre a Pool- és Spurs-drukkereken kívül aligha fogunk sokan emlékezni. A tottenhamesek ki tudja, átélhetnek-e még egyszer ilyet? A Liverpool-drukkereket pedig szemernyit sem érdekli a játék minősége. Csak a trófea.
És igazuk is van."

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/a-liverpool-megerdemelte-de-ez-a-bl-nem-ilyen-finalet-erdemelt-2703757?utm_content=buffer798bf&utm_medium=page&utm_source=nsofb&utm_campaign=nsofb&fbclid=IwAR2ICW0pw7xvwYN8z4COeUOCnx1WRnYgQQwuOzbaHx_xV6Xs8n-b74lKUE0
3-1

Idézetet írta: csabax Dátum június 03, 2019, 15:50:55
Halep S. - Swiatek I. 1  :great:

LIVERPOOL
Population: 520 000
UEFA Champions League victory parade attendance: 750 000
2-0

#23465 június 06, 2019, 09:45:23, csabax
Portugália - Svájc 1X  :great:

ANNYISZOR KÉPZELTEM MÁR EL A BOLDOGSÁGOT! DE MI VAN, HA MINDIG ROSSZUL KÉPZELTEM?
"Nyilvánvalóan azt hiszi, részeg vagyok. És tulajdonképpen igaza is van."
https://wmn.hu/kult/50853-annyiszor-kepzeltem-mar-el-a-boldogsagot-de-mi-van-ha-mindig-rosszul-kepzeltem?fbclid=IwAR0BL9kTfdJg4uLLXShf8IjZDbPw7B-zj4NBgzqe54ADQTqGYdD3wrIfui4

#23466 június 06, 2019, 23:56:39, csabax
Melichar N./Soares B. - Chan L./Dodig I. 2  :great:

Két év alatt 35 milliárd forintot költöttek az NBI-es csapatok bérekre
"A Kisvárda Seszták Miklós territóriuma. Amikor története során először NBI-es lett a Kisvárda, Seszták még miniszter volt, tavaly nyáron azonban váratlanul kirakta őt a kormányból Orbán Viktor. A várdai lendület még tart, a szinte kizárólag légiósokkal felálló csapat bent maradt az első osztályban. A 2017-es gazdasági nullszaldó viszont tavaly már 73 milliós mínuszba ment át."
https://444.hu/2019/06/04/ket-ev-alatt-35-milliard-forintot-koltottek-az-nbi-es-csapatok-berekre

#23467 június 07, 2019, 10:32:02, csabax
Kichenok N. / Qureshi A. U. H. - Dabrowski G. / Pavic M. 2  :great:

#23468 június 07, 2019, 13:00:21, csabax
Keys, Madison - Barty, Ashleigh, 18.5 játék felett  :great:

#23469 június 08, 2019, 11:21:32, csabax
Mertens E. / Sabalenka A. - Kichenok L. / Ostapenko J. 1  :great:

#23470 június 08, 2019, 13:13:55, csabax
New York City FC - FC Cincinnati 1  :great:

Idézetet írta: csabax Dátum június 05, 2019, 13:36:15
Portugália - Svájc 1X  :great:

ANNYISZOR KÉPZELTEM MÁR EL A BOLDOGSÁGOT! DE MI VAN, HA MINDIG ROSSZUL KÉPZELTEM?
"Nyilvánvalóan azt hiszi, részeg vagyok. És tulajdonképpen igaza is van."
https://wmn.hu/kult/50853-annyiszor-kepzeltem-mar-el-a-boldogsagot-de-mi-van-ha-mindig-rosszul-kepzeltem?fbclid=IwAR0BL9kTfdJg4uLLXShf8IjZDbPw7B-zj4NBgzqe54ADQTqGYdD3wrIfui4
3-1

#23472 június 08, 2019, 23:42:28, csabax
Kichenok N. / Qureshi A. U. H. - Dabrowski G. / Pavic M. 2  :great:

#23473 június 09, 2019, 12:02:27, csabax
Van Uytvanck A. - Dolehide C. 1  :great:

#23474 június 06, 2019, 17:14:44, csabax
Thiem, Dominic - Khachanov, Karen, 30.5 játék felett  :noway: