Sportingbet probléma

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: bleah Dátum december 30, 2008, 14:16:08
Mivel nekik is unnepek voltak es vannak szerintem nem kell elhamarkodni a dolgot es ha meg varsz egy keveset nem hiszem nagy problema lesz es aztan fel lehet venni a supportal a kapcsolatot
grat a nyeremenyhez , barmekkora is az  :ok:

most is fel lehet velük venni a kapcsolatot, működik az élő-chat.

Idézetet írta: bleah Dátum december 30, 2008, 14:16:08
Mivel nekik is unnepek voltak es vannak szerintem nem kell elhamarkodni a dolgot es ha meg varsz egy keveset nem hiszem nagy problema lesz es aztan fel lehet venni a supportal a kapcsolatot
grat a nyeremenyhez , barmekkora is az  :ok:

Idézetet írta: ab_aevo Dátum december 30, 2008, 14:28:40
most is fel lehet velük venni a kapcsolatot, működik az élő-chat.

Koszonom a gyors valaszokat! ;)

Azt kihagytam a tortenetembol, h en meg sosem toltottem fel penzt a Sportingbet-hez (remelem nem ez a problema) .

Hat ha eddig nem csekkoltak le akkor most fognak  :atv:

Mire kérted ki a pénzt?  Saját példa alapján a bankkártyára történő az jóval lassabban érkezik meg, mint a banki átutalásos. Ja és a 6 nap úgy is 6 nap, ha csak munkanapokkal számolsz?

Idézetet írta: Latzka Dátum december 30, 2008, 15:19:40
Mire kérted ki a pénzt?  Saját példa alapján a bankkártyára történő az jóval lassabban érkezik meg, mint a banki átutalásos. Ja és a 6 nap úgy is 6 nap, ha csak munkanapokkal számolsz?

Bankkartyara kertem ki, mivel egyenlore nem rendelkezek massal!
A nyeremenyt december 24en igenyeltem. (tehat nem csak munkanap)

Ezert most egy picit megnyugodtam, ty ! :angel:

Akkor így kb olyan mintha csak 2 nap telt volna el :)  Még várjál és meg kell jönnie, hacsak a deposit dologba nem kötnek bele. Ha meg tényleg olyan nagy az összeg, akkor annyit csak megér, hogy 1000 Ft-t feltegyél kártyáról.

Ja csak munkanapokat kell számolni, karácsonyt nem. És ha kártyára kérted ki a pénzed de még nem fizettél be, akkor nem fogják teljesiteni a kifizetést. Viszont általéban (azt hiszem sb-nél is) banki kiutalást lehet végezni akkor is, ha ily módon még nem tettél be pénzt. szerintem mindenképpen tegyél be egy minimum összeget, és akkor sikerülni fog. És valószinü ellenőrzést is fognak kérni. szerintem legjobb ha felveszed az ügyfélszolgálattal a kapcsolatot, elmondod nekik mi a pálya és megmondják mi a teendő, így fog leghamarabb lerendeződni az ügy.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum december 30, 2008, 16:52:17
Ja csak munkanapokat kell számolni, karácsonyt nem. És ha kártyára kérted ki a pénzed de még nem fizettél be, akkor nem fogják teljesiteni a kifizetést. Viszont általéban (azt hiszem sb-nél is) banki kiutalást lehet végezni akkor is, ha ily módon még nem tettél be pénzt. szerintem mindenképpen tegyél be egy minimum összeget, és akkor sikerülni fog. És valószinü ellenőrzést is fognak kérni. szerintem legjobb ha felveszed az ügyfélszolgálattal a kapcsolatot, elmondod nekik mi a pálya és megmondják mi a teendő, így fog leghamarabb lerendeződni az ügy.

Irtam az ugyfelszolgalatnak egy "nemtudoksemmitHELP" e-mailt! :angel: Remelem adnak egy kis informaciot! :)

Latzka, ab_aevo!
Nektek koszonom szepen a segitseget! ;)