bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 22 vendég van a témában


Idézetet írta: Csenii Dátum szeptember 27, 2023, 19:28:51Üdv! Megkaptad időközben a kifizetésed? Csak azért kérdezem, mert nem fizetnék be ha nem fizetnek ki. Paysafe-el fizettem be eddig, aztan bankszámlára kértem ki a pénzem, de ha nem fizetnek ki, nem erőltetném, mert paysafe-ről nem tudom hogy lehet kiutalást eszközölni, skrillem meg nincs.

Paysafe-skrill-bankszamla(bankkartya)

Az elsonel lesz 5%koltseg.

(Ja latom nincs skrilled, bocsi.)



Ha valakinek van lehetősége megpróbálhatná újra a banki kifizetést. Egyes jelek szerint történt módosítás. Hátha.

én megprobálom de miből gondolod h történt változás?

Idézetet írta: rags11 Dátum szeptember 27, 2023, 20:09:06Nem kaptam meg vissza tették a betre. Paysaferől se tudsz bankra utalni nincs olyan opcio. Várnunk kell míg megoldják, beszéltem velük azt mondják dolgoznak rajta

Ez nem jó hír. :/ De akkor várok. Köszi a választ!

Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 27, 2023, 21:31:00Ha valakinek van lehetősége megpróbálhatná újra a banki kifizetést. Egyes jelek szerint történt módosítás. Hátha.

Én tegnap indítottam banki utalást, ha sikerült akkor írok ide. Ha nem akkor én is arra gondoltam, hogy visszaküldöm paysafe-re, onnan befizetek skrillre, bár elvisz 5%-ot és onnan pedig bankszámlára, szerintem ez működhet. Vagy esetleg befizetek astropay-el minimum összeget és oda kiutalom, ha van ilyen lehetőség.


Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 27, 2023, 21:31:00Ha valakinek van lehetősége megpróbálhatná újra a banki kifizetést. Egyes jelek szerint történt módosítás. Hátha.

A keddi banki kiutalás ma meg is érkezett a bankszámlára, szóval elvileg működnie kellene újra.

Idézetet írta: Tomifinn Dátum szeptember 28, 2023, 08:03:29Eees mar ezen sem...

Ennek igy semmi ertelme :(
kiegeszites:
wifirol (pr telecom) elkezd betolteni, de nem tolt be rendesen, mobilnetrol viszont megy

Ez ugyan 22bet, de múlt héten és ezen a héten is megérkezett egyből a kifizetés kártyára.

Idézetet írta: lazanyja Dátum szeptember 28, 2023, 09:02:52Ez ugyan 22bet, de múlt héten és ezen a héten is megérkezett egyből a kifizetés kártyára.

Újra elérhető a bankkártyás ki és befizetés?  :o

Idézetet írta: precike123 Dátum szeptember 28, 2023, 08:17:29A keddi banki kiutalás ma meg is érkezett a bankszámlára, szóval elvileg működnie kellene újra.
megtudod nézni honnan küldték milyen cégről esetleg privibe elküldőd mert én is várok tegnap esti igényeltem?

Idézetet írta: rags11 Dátum szeptember 28, 2023, 09:18:39megtudod nézni honnan küldték milyen cégről esetleg privibe elküldőd mert én is várok tegnap esti igényeltem?

Nem ajánlom az ilyesmiket. Nem kell nyilvánossá tenni!

Jön, és kész.  ;)

Idézetet írta: Milán Dátum szeptember 28, 2023, 09:45:27Nem ajánlom az ilyesmiket. Nem kell nyilvánossá tenni!

Jön, és kész.  ;)
Jogos igazad van.Akkor reméljük MÜKÖDNI FOG