bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 22 vendég van a témában


Idézetet írta: flamman Dátum október 04, 2023, 13:05:19Fentebb, a 8930-as hozzászólásban linkeltem.
Nem megy mindenkinek. Szolgáltatótól is függhet gondolom.

Idézetet írta: flamman Dátum október 04, 2023, 13:05:19Fentebb, a 8930-as hozzászólásban linkeltem.

Hamar tiltogatnak, mert amióta most megint megkezdték a blokkolásokat, kb. negyedjére kell az épp aktuális linket elmentenem, s a kb. 2 napot megért előzőt törölni a könyvjelzők közül... (szerintem nem kell félni, úgy néz ki, bírja a bet a macska-egér harcot, mert amint letiltják egyiket, szinte azon nyomban kijön a következő)

Hát remélem én is, hogy nem adják fel az irodák ezt a harcot!
Az sport app jelen pillanatban megint nem megy, ez nyilván újabb tiltás miatt van. Meglátjuk, korrigálja-e a bet365.

Az alternativ domainekről meg annyit, hogy ezeket nem most hozza létre az iroda, hanem már 10+ éve regisztrálták ezeket. Eddig is éltek, csak senkinek nem volt rá szüksége, ezért nem került a szemünk elé. Én figyelemmel kisérem a jelenlegi 60+ domainjeiket, kb 10 még működik közülük. Tény, hogy a legtöbb már nem.


Idézetet írta: flamman Dátum október 04, 2023, 13:05:19Fentebb, a 8930-as hozzászólásban linkeltem.

Hamar tiltogatnak, mert amióta most megint megkezdték a blokkolásokat, kb. negyedjére kell az épp aktuális linket elmentenem, s a kb. 2 napot megért előzőt törölni a könyvjelzők közül... (szerintem nem kell félni, úgy néz ki, bírja a bet a macska-egér harcot, mert amint letiltják egyiket, szinte azon nyomban kijön a következő)
Köszi de az a link nekem nem műkszik. van valami email cím bethez van még magyar ügyfélszolgálat rég kellett ilyen?

Idézetet írta: rendeselek Dátum október 04, 2023, 13:17:24Hát remélem én is, hogy nem adják fel az irodák ezt a harcot!
Az sport app jelen pillanatban megint nem megy, ez nyilván újabb tiltás miatt van. Meglátjuk, korrigálja-e a bet365.

Az alternativ domainekről meg annyit, hogy ezeket nem most hozza létre az iroda, hanem már 10+ éve regisztrálták ezeket. Eddig is éltek, csak senkinek nem volt rá szüksége, ezért nem került a szemünk elé. Én figyelemmel kisérem a jelenlegi 60+ domainjeiket, kb 10 még működik közülük. Tény, hogy a legtöbb már nem.



Hát ez nem valami bíztató ha 10 maradt.

Most működik az app.

Idézetet írta: r.smyth Dátum október 04, 2023, 14:24:42Hát ez nem valami bíztató ha 10 maradt.

Ha te hiszel Eleknek, akkor 10.  :D

Most, hogy ha amúgy is felkerült a listára, akkor ez működhet egyeseknél most: https://www.365488.com/

Szolgáltató függő, ha minden igaz. Próbáljátok ki.

Idézetet írta: Milán Dátum október 04, 2023, 20:40:11Most, hogy ha amúgy is felkerült a listára, akkor ez működhet egyeseknél most: https://www.365488.com/

Szolgáltató függő, ha minden igaz. Próbáljátok ki.

Nekem betolti.  :ok:

Idézetet írta: Milán Dátum október 04, 2023, 20:40:11Most, hogy ha amúgy is felkerült a listára, akkor ez működhet egyeseknél most: https://www.365488.com/

Szolgáltató függő, ha minden igaz. Próbáljátok ki.
Működik.
:beerchug:

Valahogyan másképp kellene megosztani az alternativ linket mert a forumot lesik és pár perc után felkerül a link blokkolásra!

Idézetet írta: Larsson Dátum október 05, 2023, 07:31:27Valahogyan másképp kellene megosztani az alternativ linket mert a forumot lesik és pár perc után felkerül a link blokkolásra!

Tudtod te ezt biztosan, vagy csak egy feltételezés? Rengeteg helyről megszerezhető a link.

Idézetet írta: Milán Dátum október 05, 2023, 08:29:25Tudtod te ezt biztosan, vagy csak egy feltételezés? Rengeteg helyről megszerezhető a link.

Mire gondolsz?
Én csomó helyen próbáltam keresni domainet ami esetleg olyan, hogy nem szerepel a fórumban stb.. és nem igazán találtam. Pedig nem vagyok épp amatőr.


Idézetet írta: christmas9301 Dátum október 05, 2023, 09:15:15Mire gondolsz?
Én csomó helyen próbáltam keresni domainet ami esetleg olyan, hogy nem szerepel a fórumban stb.. és nem igazán találtam. Pedig nem vagyok épp amatőr.



Ezek szerint mégiscsak az vagy. Beírod, hogy bet365 altetnatív link és körülbelül fél perc alatt megtalálni az éppen aktuálisat.

Idézetet írta: christmas9301 Dátum október 05, 2023, 09:15:15Mire gondolsz?
Én csomó helyen próbáltam keresni domainet ami esetleg olyan, hogy nem szerepel a fórumban stb.. és nem igazán találtam. Pedig nem vagyok épp amatőr.



Google a barátod.  ;)

Idézetet írta: curpy82 Dátum október 05, 2023, 09:49:43Ezek szerint mégiscsak az vagy. Beírod, hogy bet365 altetnatív link és körülbelül fél perc alatt megtalálni az éppen aktuálisat.

Nyilván az éppen aktuálisat megtalálom ami épp működik, de azt hittem van valami módszer arra, hogy olyat meg lehessen találni ami még nem szerepel a fórumokban.