bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában


Sziasztok!

Kaphatnék működőképes linket?

Köszi

Sziasztok! Sajnos én is csatlakozom az előttem lévőkhöz, ha valaki tudna nekem küldeni egy működő linket, nagyon hálás lennék. Írtam emailt a Bet-nek de semmi választ nem adtak...

Nem akarok senkit megbántani, de ha az oldal alján levő "Számlanyitási ajánlat" regisztrációjára kattintasz, megkapod az éppen aktuális élő linket. Most is.

Szívesen!

És igen, holnap már rajta lesz a tiltólistán, de várhatóan lesz új. Sajnos más megoldás rövid/középtávon nincs.

Idézetet írta: havenofear Dátum október 17, 2023, 13:07:23Nem akarok senkit megbántani, de ha az oldal alján levő "Számlanyitási ajánlat" regisztrációjára kattintasz, megkapod az éppen aktuális élő linket. Most is.

Szívesen!

Milyen oldal?

És igen, holnap már rajta lesz a tiltólistán, de várhatóan lesz új. Sajnos más megoldás rövid/középtávon nincs.

Idézetet írta: havenofear Dátum október 17, 2023, 13:07:23Nem akarok senkit megbántani, de ha az oldal alján levő "Számlanyitási ajánlat" regisztrációjára kattintasz, megkapod az éppen aktuális élő linket. Most is.

Szívesen!

És igen, holnap már rajta lesz a tiltólistán, de várhatóan lesz új. Sajnos más megoldás rövid/középtávon nincs.

Köszi, de nem találom sehol :)


Idézetet írta: mhvaek Dátum október 17, 2023, 13:10:43Köszi, de nem találom sehol :)
Igaz, cserélgeti a reklámot.

Felül a menüben fogadóirodák -> ajánlott irodák -> bet365 -> regisztrálj most



Idézetet írta: mhvaek Dátum október 17, 2023, 13:22:02digiről nem megy, csak mobilhálózatról

Ohhh, így értem. Köszi az infót. Akkor nekem még kell várnom hogy digis link is legyen.

Idézetet írta: Richo2828 Dátum október 17, 2023, 13:23:55Ohhh, így értem. Köszi az infót. Akkor nekem még kell várnom hogy digis link is legyen.

Szerintem lesz pár órán belül, legutóbb is így volt...

Idézetet írta: mhvaek Dátum október 17, 2023, 13:25:18Szerintem lesz pár órán belül, legutóbb is így volt...

Már lassan 14 órája ment el. Éjfélkor dobott ki engem. Pont vártam az NBA-t. Nem tudom hogy mennyi idő szokott lenni de remélem 24 órán belül ezt megszokták oldani. :D

Már megy az alkalmazás egyébként.

Idézetet írta: Carpeks Dátum október 17, 2023, 13:38:28Már megy az alkalmazás egyébként.

Az alkalmazást hogyan kell letölteni?

Idézetet írta: mhvaek Dátum október 17, 2023, 13:22:02digiről nem megy, csak mobilhálózatról
Megnéztem, Telenorról nem megy, Telekomról jelenleg (még) igen.