bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában


Idézetet írta: Benedek0228 Dátum október 18, 2023, 12:13:09Be tudná tenni valaki, hogy hol lehet megnézni a blokkolt domainek listajat?

Volt korábban, de nem találom.

Köszönöm

Kedves Uram, kérésére közlöm a linket: https://sztfh.hu/hatosag/hirdetmenyek/

Annyi kiegészítést adnék, hogy ami ott megjelenik, az még nincs blokkolva, csak ezek:

https://sztfh.hu/nyilvantartasok/blokkolt-honlapok/

Idézetet írta: TiB Dátum október 18, 2023, 12:37:00Kedves Uram, kérésére közlöm a linket: https://sztfh.hu/hatosag/hirdetmenyek/

Oké. az elmúlt években nem voltam naprakész a sportfogadásban (enyhén szólva) de a Rabonáról nem (sem) hallottam, amely több címmel is szerepel már a blokkolt honlapok listáján.

Na és tudjátok, mi az első irodákra vonatkozó kérdés a vegas emailben küldött közvéleménykutatásában?
Hogy játszol-e a Rabonánál...    ::) 

Valami személyes konfliktus lehet a háttérben.   ;D

Egyébként az irodának van magyar felülete és értékelhető befizetési bónusza.
Szóval köszönöm a tippet, lehet hogy végig is nézem a vegas által "ajánlott" bukikat...   ;D

Idézetet írta: Knapp Dátum október 18, 2023, 13:24:38Oké. az elmúlt években nem voltam naprakész a sportfogadásban (enyhén szólva) de a Rabonáról nem (sem) hallottam, amely több címmel is szerepel már a blokkolt honlapok listáján.

Na és tudjátok, mi az első irodákra vonatkozó kérdés a vegas emailben küldött közvéleménykutatásában?
Hogy játszol-e a Rabonánál...    ::) 

Valami személyes konfliktus lehet a háttérben.  ;D

Egyébként az irodának van magyar felülete és értékelhető befizetési bónusza.
Szóval köszönöm a tippet, lehet hogy végig is nézem a vegas által "ajánlott" bukikat...  ;D

A haverom nagyon megszenvedett veluk evekkel ezelott. Kifizettek de reszletekben es olyanokat kertek hogy csak neztem.. jovedelemigazolas pl. Aztan onnan tudtam meg hogy netto 1millio felett keres a srac profi kezilabdaskent.
Huztak az idot hatha visszabukja.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum október 18, 2023, 13:27:18pl. Aztan onnan tudtam meg hogy netto 1millio felett keres a srac profi kezilabdaskent.

És az sok?

Idézetet írta: Milán Dátum október 18, 2023, 13:32:45És az sok?
Nem dehogy.
Csak nem Vprol vagy Szegedrol van szo es bar tudtam hogy sokat keres azert nem ennyire lottem be a beret. Es ez mint mondtam evekkel ezelott volt. Tehat egy kozepcsapatnal is boven milla felett fizettek.

Nem akarok offolni, de nekem a Rabonáról egyébként Quaresma jut eszembe ;D Az a fickó tolta a rabonát, ha kellett, ha nem. Remélem kap valami jogdíjat minden fogadás után ::)

Idézetet írta: Knapp Dátum október 18, 2023, 13:24:38Oké. az elmúlt években nem voltam naprakész a sportfogadásban (enyhén szólva) de a Rabonáról nem (sem) hallottam, amely több címmel is szerepel már a blokkolt honlapok listáján.

Na és tudjátok, mi az első irodákra vonatkozó kérdés a vegas emailben küldött közvéleménykutatásában?
Hogy játszol-e a Rabonánál...    ::) 

Valami személyes konfliktus lehet a háttérben.   ;D

Egyébként az irodának van magyar felülete és értékelhető befizetési bónusza.
Szóval köszönöm a tippet, lehet hogy végig is nézem a vegas által "ajánlott" bukikat...   ;D
Nekem is küldtek kérdőívet, azt írták:A válaszadás önkéntes és anonim.
Nem töltöttem ki.
Erre pár nap múlva, újra küldik, de már hogy Ne felejtsem el kitölteni.. :D
Anonim  :redchug:  Akkor honnan tudták, hogy nem töltöttem ki?

Nekem az a megfigyelésem, hogy az eredmények.com is próbál mindig naprakész lenni, így ha ott kiválasztunk és rányomunk egy adott mérkőzés szorzójára (legyen az bet365 vagy unibet), akkor az az oldalukra navigál egy éppen használható linkkel.

Most teszteltem a Shevchenko - Varillas teniszmeccs szorzóinál és bejön a bet365 és az unibet is onnan kiindulva.

Nektek mükszik az app? Nekem mindig amikor kéri a tartozkódási hely meghatározás: we have been unable to determine your location. Valakinél volt már ilyen. Ugyanonnan játszok ahol eddig is.

Sziasztok.
Nekem bejön ez az utolsó link, viszont az appot nem tölti le. Arra van valami trükkje valakinek? 🥺

Van meg husegbonuszuk? 5ev utan vegre visszatertem ide..

Idézetet írta: MessiÁs Dátum október 18, 2023, 20:19:31Van meg husegbonuszuk? 5ev utan vegre visszatertem ide..

Van, de elég változatos, hogy kinek mennyi jön, és milyen rendszerességgel. Nekem heti 1500 Ft kreditet szoktak adni.

Idézetet írta: Wilshere Dátum október 18, 2023, 19:48:09Sziasztok.
Nekem bejön ez az utolsó link, viszont az appot nem tölti le. Arra van valami trükkje valakinek? 🥺


BET365 APP IOS
Akik Android telefont használnak, azok sokkal nagyobb előnyben vannak, mivel azon a platformon sokkal egyszerűbb a Bet365 applikáció telepítése.

Az iOS rendszer is megoldható, de itt nem lehet másra hagyatkozni, csak az App Store jöhet szóba. Viszont mindenképp érdemes résen lenni, mert nagyon sok utánzat app van a Store-ban.

Bet365 iOS app letöltése:
Leginkább 2 módja van az iOS Bet365 app letöltésének. Az App Store sem jelenít meg sportfogadási alkalmazásokat, a külső forrásból érkező app pedig nem telepíthető iPhone-ra.

HOGYAN TÖLTHETED LE AKKOR A IOS ALKALMAZÁST?
Ezt a két módszert próbálhatod meg a Bet365 iOS app letöltésére.

Átállítod a iPhone helyadatait a beállításokban. Itt beállíthatod, hogy, hogy nem Magyarországról használod a telefonod szolgáltatásait és el kell, hogy érd például az angliai App Store-t, ahonnét letöltheted az iOS alkalmazást.
A másik opció, ha VPN-en keresztül próbálod elérni a Store-t. Viszont ez az opció is leginkább akkor működik, ha a telefonod beállításaiban nem Magyarország van megadva az alap helyszínnek.
AKKOR IS VAN MEGOLDÁS, HA SEHONNAN NEM TUDOD LETÖLTNI A BET365 IOS ALKALMAZÁST
Az iOS rendszernek köszönhetően egyszerűen csak fel kell menned a Bet365 honlapjára a mobil böngészőben, majd a megosztás gombra érinteni.

Ezt követően mindössze lentebb kell görgetni és a kezdőképernyőhöz adni az oldalt felületre érinteni. Ez létrehoz egy böngésző alapú, de app formájú forrást a telefonodon és a Bet365 iOS app formájában fog minden esetben indulni.

Ez a megoldás kifejezetten ajánlott minden felhasználónak, aki iOS, iPhone mobilokat használ.

Idézetet írta: Larsson Dátum október 18, 2023, 20:39:36AKKOR IS VAN MEGOLDÁS, HA SEHONNAN NEM TUDOD LETÖLTNI A BET365 IOS ALKALMAZÁST
Az iOS rendszernek köszönhetően egyszerűen csak fel kell menned a Bet365 honlapjára a mobil böngészőben, majd a megosztás gombra érinteni.

Ezt követően mindössze lentebb kell görgetni és a kezdőképernyőhöz adni az oldalt felületre érinteni. Ez létrehoz egy böngésző alapú, de app formájú forrást a telefonodon és a Bet365 iOS app formájában fog minden esetben indulni.
Sajnálom ezt lerombolni, de ez úgy hülyeség, ahogy van. Az nem egy app, hanem egy weboldal parancsikon és semmi egyéb. Köze nincs egy nativ iOS apphez. Ha a weboldal nem elérhető, ez az "app" sem fog működni.