bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában


Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 03, 2023, 09:21:50De, VPN, csak komolyabb hálózat van a háttérben.

Itt arra gondoltam, hogy nem kerülsz másik országba. Akinek az authenticatorral van gondja, annak az se jó, ha IP szerint másik országba kerül, mert akkor meg azért nem fog menni.

Idézetet írta: havenofear Dátum november 03, 2023, 13:46:52Itt arra gondoltam, hogy nem kerülsz másik országba. Akinek az authenticatorral van gondja, annak az se jó, ha IP szerint másik országba kerül, mert akkor meg azért nem fog menni.
Amúgy igen, meg lehet azzal próbálni.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 03, 2023, 13:57:14Amúgy igen, meg lehet azzal próbálni.

Már megpróbáltam minden egyes kombinációt.  :-\

#9198 november 03, 2023, 15:51:30, havenofear
Idézetet írta: precike123 Dátum november 03, 2023, 14:31:08Már megpróbáltam minden egyes kombinációt.  :-\
Mi pontosan a sztori? Ha telefonon, böngészőből, a működő 365519-es címen belépsz, akkor utána fogadásnál kéri az authenticatort, ami olyan IP-re mutat, amit nem érsz el, mert banolták?

Idézetet írta: havenofear Dátum november 03, 2023, 15:45:07Mi pontosan a sztori? Ha böngészőből, a működő 365519-es címen belépsz, akkor utána fogadásnál kéri az authenticatort, ami olyan IP-re mutat, amit nem érsz el, mert banolták?

Operából lehetett látni, hogy hova vezetne, de már ott is a 365519 címre vinne szóval az authenticator elvileg a jó címre visz, de mégsem azonosít. Próbáltam 4 különböző telefonon, wifin, mobilneten, telekommal, vodafonnal, csináltam factory resetet is. VPN megoldás pedig nem működik, ahogy érzékeli hogy VPN-t használok, be se tölt teljesen az oldal hiába van a VPN is Magyarországra állítva, vagy bármely országra, ahol elérhető a bet.

Idézetet írta: precike123 Dátum november 03, 2023, 15:51:01Operából lehetett látni, hogy hova vezetne, de már ott is a 365519 címre vinne szóval az authenticator elvileg a jó címre visz, de mégsem azonosít. Próbáltam 4 különböző telefonon, wifin, mobilneten, telekommal, vodafonnal, csináltam factory resetet is. VPN megoldás pedig nem működik, ahogy érzékeli hogy VPN-t használok, be se tölt teljesen az oldal hiába van a VPN is Magyarországra állítva, vagy bármely országra, ahol elérhető a bet.
Akkor marad a support.

Elvileg az egész authenticator akkor kéne csak, ha asztali gépről akarsz belépni, ami nem tudja megadni a saját helyét. Telefonon engedélyezed, hogy a böngésző hozzáférjen a helyzetedhez és készen vagy.

Idézetet írta: havenofear Dátum november 03, 2023, 16:11:44Akkor marad a support.

Elvileg az egész authenticator akkor kéne csak, ha asztali gépről akarsz belépni, ami nem tudja megadni a saját helyét. Telefonon engedélyezed, hogy a böngésző hozzáférjen a helyzetedhez és készen vagy.

Tőlem telefonon is mindig kérte az authenticatort, úgy kb hetente 1x egészen amíg a bet365.com ment, azóta nem jó, hónapok óta. A QR kódos dolog sem működik természetesen és a support sem tud segíteni, pedig már mondtak minden hülyeséget, hogy mit próbáljak.

Újra működik az élő chat.  ::)

Sziasztok!
A kifizetések mennyire gördülékenyek mostanság? Október 31-én kértem ki skrillre és még semmi... régen ez fél nap alatt megjött.

Idézetet írta: Lpneo Dátum november 03, 2023, 21:39:25Sziasztok!
A kifizetések mennyire gördülékenyek mostanság? Október 31-én kértem ki skrillre és még semmi... régen ez fél nap alatt megjött.
Akkor vmi baj van, mert pontosan 60 perc szokott lenni, se több, se kevesebb.

Idézetet írta: Lpneo Dátum november 03, 2023, 21:39:25Sziasztok!
A kifizetések mennyire gördülékenyek mostanság? Október 31-én kértem ki skrillre és még semmi... régen ez fél nap alatt megjött.
Altalaban 60 perc pontosan, de tegnap nekem is volt olyan, amit delutan 1kor kikertem es csak este erkezett meg.
Ugyanehhez nekem olyan kerdesem lenne, hogy fordult mar elo valakivel olyan, hogy a bet365 oldala a skrilles befizetesnel hibát jelzett, de az osszeget viszont levonta? Hiaba kuldtem befizetesi bizonylatot. Bet365 es a skrill ugyfelszolgalata oda vissza dobal vele mar november 1 ota.. Skrillen egyertelmuen latszodik, hogy sikeres befizetes volt, de a betes szamlamon nem lett jovairva

Idézetet írta: pestigabo Dátum november 04, 2023, 08:05:42Altalaban 60 perc pontosan, de tegnap nekem is volt olyan, amit delutan 1kor kikertem es csak este erkezett meg.
Ugyanehhez nekem olyan kerdesem lenne, hogy fordult mar elo valakivel olyan, hogy a bet365 oldala a skrilles befizetesnel hibát jelzett, de az osszeget viszont levonta? Hiaba kuldtem befizetesi bizonylatot. Bet365 es a skrill ugyfelszolgalata oda vissza dobal vele mar november 1 ota.. Skrillen egyertelmuen latszodik, hogy sikeres befizetes volt, de a betes szamlamon nem lett jovairva
Nekem volt ilyen, de 10-15 percben belül jóváírták.

A belső üzenetekben azért el szoktam küldeni a Skrillről a kimásolt tranzakció számot és összeget, de volt olyan, hogy enélkül is jóváírták.

Nektek tenisz challenger tornákon megy a video stream?Nálam már 2 napja semmi,de pl a focik mennek meg a nő tenisz vb is.

Sziasztok.Teljesen hülyének érzem magam.Reggeltem paysafen,vettem a postán paysafet,reggeltem skrillen,befizettem rá paysaferől,skrillről utaltam betre meg is jelent azonnal.(köszönet Meesiasnak az infóért)Eddig minden fasza.Fogadni akartam erre kéri ezt az aunteticator genyát ami nem működik hiába töltöttem le a telomra.Nézem a számlám a beten nincs rajta zsír.Kérdezem az ügyfélszolgálatos gyereket,hogy mi van.Azt mondja visszakülték a skrillre mert nem teljes a verifikácóm.Csináltam fotót stb,nem tudom sikerült-e vagy sem.Ma megint utaltam a betre viszont fogadni nem tudok megint az aunt genya miatt.Mobil appot nem találok ami mükszik és talán ez az aunt genya nem kell hozzá.Van valakinek valamilyen megoldása a problémára?Köszönöm. :-\

En otps vagyok, haverom viszont khs. Mukodik khs bankszamlara a kifizetes? Valakinek van tapasztalata?