bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


Idézetet írta: curpy82 Dátum november 18, 2023, 06:14:02Engem az érdekelne, hogy a kivonulásuk után már az oldal sem lesz elérhető? Csak azért kérdezem, mert én belépés nélkül is itt szerettem beállítani a szögletek-gólok-büntetők opciókat, hkgy "pittyenjen" a telón.
Sztm marad, ha nem blokkolják, de valszeg így már nem kell blokkolni.

Találtam egy curacaoi licenszes, orosz hátterű bet365 klónnak tűnő oldalt, ami oddsokban és kínálatban is leköveti a betet:

https://betwinner1.com/hu

Ez alternatív link, mert blokkolva van a fő oldal.

A trustpiloton sok jót nem írnak róla, de már 5 éve fut és vannak pozitív tapasztalatok is. Amúgy feltételezem, hogy akár egy pár száz euró nyeremény után már korlátoznak, túl szép, hogy igaz legyen ez bet365 pótléknak. Tesztelte már valaki?

Idézetet írta: pawal Dátum november 18, 2023, 14:41:47bravó, jól megragadtad a lényeget...

Van egy remek tippem/ajánlatom:

Fotózd le a hosszú távú tippjeidet, és ha nyertesek és nem fizetnek akkor (is) térj vissza e fórumtémába, és számolj be nekünk. Ne aggódj, ha többen jártok hasonló cipőben, akkor annak híre terjed, ez meg fájhat egy komoly cégnek.

Idézetet írta: pawal Dátum november 18, 2023, 14:41:47bravó, jól megragadtad a lényeget...

A lenyeg az hogy kar idejonni hangulatot kelteni.
A tavalyi bwines kivonulas utan sehol nem latni elegedetlen magyarokat hogy nem kaptak meg a penzuket.
A bet365 mar par orszagban befejezte a mukodeset. Nem talalni toneges panaszkodast roluk hogy a kivonulas utan benyeltek a penzeket.. vajon miert?

Ha egy magyar haverom regisztrál németországi lakcímmel mert kiköltözött,akkor az ő nevével nem tudok itthon német dedkált vpn -ről belépni? Bet azt látja hogy német lakcím és németoszágól léptek be.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 17, 2023, 17:22:52https://www.365519365.com/#/IP/B1

Köszi a linket, így legalább be tudtam lépni!
Én már elengedtem a dolgot :'( , csak a pénzemet akartam kivenni. Mivel magyar bank nem fogadhat tőlük utalást, ezért Netellerre szeretném, de azt meg nem látok a kifizetés menüpontnál. Sajnos kis hal vagyok, kicsiben játszottam pusztán szórakozásból, így aztán korábban még nem volt kifizetésem, nincs tapasztalatom. Küldtem ugyan a bet365-nek emailben egy Neteller money request linket, de ha valakinek van jobb ötlete, megköszönném.

Idézetet írta: Silverado Dátum november 18, 2023, 15:49:31Köszi a linket, így legalább be tudtam lépni!
Én már elengedtem a dolgot :'( , csak a pénzemet akartam kivenni. Mivel magyar bank nem fogadhat tőlük utalást, ezért Netellerre szeretném, de azt meg nem látok a kifizetés menüpontnál. Sajnos kis hal vagyok, kicsiben játszottam pusztán szórakozásból, így aztán korábban még nem volt kifizetésem, nincs tapasztalatom. Küldtem ugyan a bet365-nek emailben egy Neteller money request linket, de ha valakinek van jobb ötlete, megköszönném.

Az aktuális bankszámla amiről utalják a pénzt nincs tiltva, így meg fog érkezni (számít a fogadó banktól is, mert sok helyen trükköznek). Kétlem, hogy a kivonulásuk után még azzal foglalkoznának, hogy ezt gátolják.

#9367 november 18, 2023, 16:53:15, Silverado
Idézetet írta: Admin Dátum november 18, 2023, 15:58:27Az aktuális bankszámla amiről utalják a pénzt nincs tiltva, így meg fog érkezni (számít a fogadó banktól is, mert sok helyen trükköznek). Kétlem, hogy a kivonulásuk után még azzal foglalkoznának, hogy ezt gátolják.
Nem a bet365 gátolja, a "Hatóság" a magyar bankokat kötelezte a tiltásra:
"A Szabályozott Tevékenységek Felügyeleti Hatósága (SZTFH) a bankokkal együttműködve megkezdi az illegális szerencsejátékokkal összefüggő bankszámlák pénzforgalmi blokkolását, vagyis az engedély nélküli szerencsejáték-oldalakkal kapcsolatos be- és kifizetések korlátozását 2023. júliusától – derült ki a Hatóság közleményéből."
https://index.hu/belfold/2023/06/29/szerencsejatek-online-illegalis-bankszamla-penz-forgalom-kifizetes-befizetes/

Idézetet írta: Silverado Dátum november 18, 2023, 16:49:32Nem a bet365 gátolja, a "Hatóság" a magyar bankokat kötelezte a tiltásra:
"A Szabályozott Tevékenységek Felügyeleti Hatósága (SZTFH) a bankokkal együttműködve megkezdi az illegális szerencsejátékokkal összefüggő bankszámlák pénzforgalmi blokkolását, vagyis az engedély nélküli szerencsejáték-oldalakkal kapcsolatos be- és kifizetések korlátozását 2023. júliusától – derült ki a Hatóság közleményéből."
https://index.hu/belfold/2023/06/29/szerencsejatek-online-illegalis-bankszamla-penz-forgalom-kifizetes-befizetes/
Olvass vissza ha nem hiszed, hogy működik. Ki volt mar targyalva 100szor.

Azota cseréltek bankszamlat, utalassal ki lehet kérni. Kártyára nem.

Kérdésem, ha kreditből raktam fogadást és push lett, akkor tényleg vesztes?

Idézetet írta: lazanyja Dátum november 18, 2023, 17:22:52Kérdésem, ha kreditből raktam fogadást és push lett, akkor tényleg vesztes?

Nem mindig. Olvastam rola par hete de nem emlekszem ra. De van hogy visszaadjak.

Szerintem igen. Nekem olyankor adtak vissza kreditet, ha érvénytelenítve lett a fogadás.

Idézetet írta: lazanyja Dátum november 18, 2023, 17:22:52Kérdésem, ha kreditből raktam fogadást és push lett, akkor tényleg vesztes?
Nem vesztes. Csak nullát nyersz. :-)

 Kövezzetek meg , de én még mindig nem kaptam üzenetet a zárásról . se emailt , se a fiókomba . Pedig a múltkori kártya tíltásról mind a kettő helyre jött üzenet . De nem bízok semmit a véletlenre , tegnap kikértem szinte az összes pénzem . Pici apró maradt . Tettem belőle hosszú távú fogadást .

Idézetet írta: Kormanyzas Dátum november 18, 2023, 20:10:10Kövezzetek meg , de én még mindig nem kaptam üzenetet a zárásról . se emailt , se a fiókomba . Pedig a múltkori kártya tíltásról mind a kettő helyre jött üzenet . De nem bízok semmit a véletlenre , tegnap kikértem szinte az összes pénzem . Pici apró maradt . Tettem belőle hosszú távú fogadást .

En sem de aztan rajottem miert. Ki volt nyomva minden ertesites. Neked nincs?