bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 23 vendég van a témában


Amúgy nekem kicsit fura, hogy a bet365 így "feladta", miközben az Unibet azon van, hogy bármi áron, de lehetőséget biztosítson (alternatív link) a magyar fogadók számára. Tegnap az Uni supportja még meg is erősítette, hogy nincs szándékukban "lelépni", bár ez nem tudom meddig marad így.

Srácok egy kérdés: Ma még lehet fogadni náluk, vagy már nem? Azt nem írta, hogy nov 20 00:00 vagy 23:59, mert nem mindegy.

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 20, 2023, 09:16:03Srácok egy kérdés: Ma még lehet fogadni náluk, vagy már nem? Azt nem írta, hogy nov 20 00:00 vagy 23:59, mert nem mindegy.

igen szerintem 1 ig

Idézetet írta: torokszultan11 Dátum november 20, 2023, 09:21:10igen szerintem 1 ig
Ez az 1 órát honnan veszed? Meg 01:00 vagy 13:00, mert igazából ami üzit küldtek, abban csak az áll, hogy 20-a, de óra semmi. Csak azt nem akarom, hogy mondjuk tényleg valamikor random 15:00-kor leállnak, aztán mondjuk van 100.000 Ft függő live, vagy ilyesmi.

Lehetséges, hogy holnap 1 óra lesz, mivel a bet365 UK időzónát használ, a ma 24 óra az meg aszerint holnap 1 óra.

#9410 november 20, 2023, 09:42:43, vmlinuz
Idézetet írta: oakland23 Dátum november 20, 2023, 09:25:50Ez az 1 órát honnan veszed? Meg 01:00 vagy 13:00, mert igazából ami üzit küldtek, abban csak az áll, hogy 20-a, de óra semmi. Csak azt nem akarom, hogy mondjuk tényleg valamikor random 15:00-kor leállnak, aztán mondjuk van 100.000 Ft függő live, vagy ilyesmi.
mert minden akció általában egyig tartott .pénteken két fel egykor regisztáltam  HAVEROMNAK egy számlát 1.05 kor már ne m lehetett. Én most fogadtam még lehet. De ez csak tipp hogy mikor állnak le

Először is nagyon sajnálom, hogy a jelenlegi helyzet szerint a bet365 kivonul a piacról; az általam ismert bukik közül nálam egyértleműen ők a number one.

Nem tudom milyen szót használjak egy webes fogadói felület 'futási sebességére', de ebben nálam a bet365 verhetetlen és igazán könnyen navigáltam a sportágak között is; igazán felhasználóbarátnak tartom. Itt egy pillanatra kitérnék az unibetre; mert hiába a jó szorzók; nekem ők ilyen téren hátul kullognak. Nekem pc-n, laptopon mindig volt velük gondom, ezért nálam ők nem is tudnák pótolni a bet365-t; pláne, hogy amúgy is dolláros számlám van (mivel sok-sok éves) és bár elfogadom, hogy ez talán begyepesedett gondolkozás, de komfortosabban fogadok ott, ahol a pénznem a rossz, magyar forint :)

És szerintem azt mindenki igyekezzen toleránsan elfogadni a másik esetében, hogy fogadónként eltérő szempontok alapján választunk bukmékert; mert az elmúlt napokban azt látom, hogy az országos pártpolitika egyik főeleme eléggé begyűrűzött ide - csak a különbségeket látjuk a másikban és emiatt egymás torkának esünk..

Ez tényleg nagy baj, hogy ez történt de valamiért már a V4-ek otthonában  Romániában sem voltak Lengyel be sem és ezért kapot vérszemet a ner

Légy szíves fejezd (fejezzétek) azt, hogy aki nem a Ti véleményetek mondja, azokat csöndre intitek, és elfogadást vártok.

Valóban át kellene menni a Politika topicba, ma még lehet fogadni itt és mindenki a villany lekapcsolását várja a bet365-nél.

Idézetet írta: Pozzato Dátum november 20, 2023, 12:28:14Légy szíves fejezd (fejezzétek) azt, hogy aki nem a Ti véleményetek mondja, azokat csöndre intitek, és elfogadást vártok.

A vélemény hadd jöjjön, csak ne ebbe a szobába.  :cya:

A holnapi naptól a különböző játékokba (maradj talpon, race to 10 stb.) már ne írjunk Bet365-ös oddsot, vagy december 4-ig lehet még?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 20, 2023, 12:37:46Valóban át kellene menni a Politika topicba, ma még lehet fogadni itt és mindenki a villany lekapcsolását várja a bet365-nél.
Nekem már nem megy.

Igen, ennyi volt. Befizetni sem enged már.

#9419 november 20, 2023, 14:00:04, tomika1
Idézetet írta: Mehecske Dátum november 20, 2023, 13:38:27A holnapi naptól a különböző játékokba (maradj talpon, race to 10 stb.) már ne írjunk Bet365-ös oddsot, vagy december 4-ig lehet még?

Már nem fogad bet365 több tétet, nekem az esti kazahsztán meccsre tett fogadásomat érvénytelenítette, szóval szerintem minden függőben levő fogadás (rövid vagy hosszútávú) is érvénytelenítésre került.

Ennyi volt, bye-bye bet365