bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


Idézetet írta: curpy82 Dátum november 25, 2023, 18:56:16Dec 4-gyel remélem lecsillapodik ez a topic. Olyan egyeseknél, mintha a csecsemő kedvenc csörgőjét vették volna el, és folyton megy a sírás.

Az ország pont azért tart a béka feneke alatt, mert a magyarok többségének nincs igénye se a szebbre, se a jobbra, nekik tökéletesen megfelelnek az igénytelen, középszerű dolgok, csak legyen "nemzethy" színűre festve.

Bet365 a legátláthatóbb, legtöbb fogadási opcióval rendelkező fogadóiroda a világon és ami a legfontosabb, hogy mindig időben fizetett.

Hogy az egyszeri magyar is megértse, a Bet365 a LIDL, a tippmixpro meg a CBA.

De hát minek problémázzunk, ha kivonul a LIDL, lehet a CBA-ban is vásárolni, igaz hogy 50%al drágábban és a minősége is egy kula, a jogos vásárlói panaszoddal se foglalkoznak és a kiszolgálás is balkáni, de "mimagyarok" így vagyunk sikeresek :)

Nekem például havi minimum 40 ezret vesz ki a zsebemből, hogy nincs bwin. Annyi mindig megvolt a poker freeroll-okból. Megnézheted a topikot: én nem idegeskedtem rajta, elfogadtam. Mi mást tudnék tenni? Ti sem tudtok ezzel mit kezdeni, csak lamentálhattok rajta a következő kormányváltásig. Én sem örülök a gyakorlatilag monopol-helyzetnek, nehogy azt hidd!

Idézetet írta: curpy82 Dátum november 26, 2023, 08:39:59Nekem például havi minimum 40 ezret vesz ki a zsebemből, hogy nincs bwin. Annyi mindig megvolt a poker freeroll-okból. Megnézheted a topikot: én nem idegeskedtem rajta, elfogadtam. Mi mást tudnék tenni? Ti sem tudtok ezzel mit kezdeni, csak lamentálhattok rajta a következő kormányváltásig. Én sem örülök a gyakorlatilag monopol-helyzetnek, nehogy azt hidd!

És pont ez a probléma, hogy a magyarok többségének már ingerküszöbe sincs, a kormány bármit tesz, a többség elfogadja, hiába okoz neki anyagi kárt és így épül le a jogállam napról napra. Végül a 2 zsák krumplinak is örül a főispán kegyességéből, nem véletlenül voltunk mi az 1500as évektől kezdve folyamatosan más országok fennhatósága alatt. Ha meg valaki fel mer szólalni azt inkább a többi azonnal visszarántja.

Renden van oké ezek vagyunk mi Magyarok de azt nézzük meg mit lehet  tenni ugyanis nem a Magyarokat tiltják hanem az országot! Szlovákia Pesttől pl itt van egy órára de Bécs sem 12 óra repülőutra van! Meg kellen keresni a modját vagy az irodával egyeztetve hogyan lehetne kinti lakhely alapján játszani! És amig a kormány szidjuk nem szabad elfeledni, hogy Románia, Lengyel piac is feladta a Bet valamiért!

Idézetet írta: Larsson Dátum november 26, 2023, 09:54:17elfeledni, hogy Románia
Nem adta fel, kitúrta az egyik helyi politikus (aki nem mellesleg egy konkurens irodának volt társtulajdonosa) annak idején a román szerencsejáték felügyelet segítségével. Azóta lezárult a per a román állam és a román szerencsejáték felügyelet ellen, pont az idén tavasszal nyert a Bet365 a legfelsőbb bíróságon jogerősen pert és elméletileg visszajöhet a román piacra. Nyilván annak idején ennek a műveletnek a  késleltetés volt a célja, mert az egyik legismertebb és legnagyobb piaci szereplőtől kellett legalább ideiglenesen megszabadulni.

Nem tudjuk, ha ez még tervben van, de valamiért nem hinném, hogy ok nélkül költöttek pénzt a pereskedésre. Lengyel piaccal nem vagyok témában.

Idézetet írta: Larsson Dátum november 26, 2023, 09:54:17Renden van oké ezek vagyunk mi Magyarok de azt nézzük meg mit lehet  tenni ugyanis nem a Magyarokat tiltják hanem az országot! Szlovákia Pesttől pl itt van egy órára de Bécs sem 12 óra repülőutra van! Meg kellen keresni a modját vagy az irodával egyeztetve hogyan lehetne kinti lakhely alapján játszani! És amig a kormány szidjuk nem szabad elfeledni, hogy Románia, Lengyel piac is feladta a Bet valamiért!

Romániát egyáltalán nem adta fel, hanem trükkösen kijátszották őket. A piac legnagyobb szereplője volt 2015-ben, de a Winmasters és az akkori vezetőknek sikerült elérniük, hogy kipakolják őket (játékosokat is megfenyegettek egy eléggé vaskos büntetéssel - mindenki beszart).
Elfogadható feltételek mellett lehetet (és lehet) engedélyt kiváltani, csakhogy részben a hibájuk miatt is lemaradtak. De erről be fogunk számolni egyszer egy cikkben.

Vegyétek azt is figyelembe, hogy BRIT fogadóirodáról beszélünk, akik nem feltétlenül úgy működnek, mint a többiek, pont emiatt is különbek.

#9501 november 26, 2023, 10:11:52, Kormanyzas
Idézetet írta: curpy82 Dátum november 26, 2023, 08:39:59Nekem például havi minimum 40 ezret vesz ki a zsebemből, hogy nincs bwin. Annyi mindig megvolt a poker freeroll-okból. Megnézheted a topikot: én nem idegeskedtem rajta, elfogadtam. Mi mást tudnék tenni? Ti sem tudtok ezzel mit kezdeni, csak lamentálhattok rajta a következő kormányváltásig. Én sem örülök a gyakorlatilag monopol-helyzetnek, nehogy azt hidd!
Átköltözöl pl az Unibethez . ott is van póker ingyenes versenyekkel . Vannak olyan oldalak , ahol lehet igényelni új reggel pókertőkét . Kapsz 50 dolcsit , és fokozatosan felépítheted magad . Én pl 888 pókeron kaszáltam egészen addig , amíg a magyarokat kitiltották .

Idézetet írta: Larsson Dátum november 26, 2023, 09:54:17Renden van oké ezek vagyunk mi Magyarok de azt nézzük meg mit lehet  tenni ugyanis nem a Magyarokat tiltják hanem az országot! Szlovákia Pesttől pl itt van egy órára de Bécs sem 12 óra repülőutra van! Meg kellen keresni a modját vagy az irodával egyeztetve hogyan lehetne kinti lakhely alapján játszani! És amig a kormány szidjuk nem szabad elfeledni, hogy Románia, Lengyel piac is feladta a Bet valamiért!

Amelyik piacokról kivonult Bet365, az vagy amiatt volt, mert irtózatosan sok bónuszvadász és fogadási csaló volt, vagy pedig azért, mert az adott ország politikusai többnyire egy másik helyi fogadóiroda vagy ahhoz köthető vezető nyomására ellehetetlenítették (korrupció)



Idézetet írta: tomika1 Dátum november 26, 2023, 10:08:42Amelyik piacokról kivonult Bet365, az vagy amiatt volt, mert irtózatosan sok bónuszvadász és fogadási csaló volt, vagy pedig azért, mert az adott ország politikusai többnyire egy másik helyi fogadóiroda vagy ahhoz köthető vezető nyomására ellehetetlenítették (korrupció)




Nálunk a "vagy"-ot ki is lehet cserélni "és"-re.

Idézetet írta: Kormanyzas Dátum november 26, 2023, 10:08:24Átköltözöl pl az Unibethez . ott is van póker ingyenes versenyekkel . Vannak olyan oldalak , ahol lehet igényelni új reggel pókertőkét . Kapsz 50 dolcsit , és fokozatosan felépítheted magad . Én pl 888 pókeron kaszáltam egészen addig , amíg a magyarokat kitiltották .
olyan freet sehol nem talalsz mint a bwines. Evekig ment 250dodos magyar free, 200emberrel. 60fizetett, a 60.hely is kb 500ftot. De konny u volt ftre kerulni.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 26, 2023, 11:51:18olyan freet sehol nem talalsz mint a bwines. Evekig ment 250dodos magyar free, 200emberrel. 60fizetett, a 60.hely is kb 500ftot. De konny u volt ftre kerulni.
Bwinen kezdtem a pályafutásom sok éve , Bwin cseten ismertem meg egy nőt , akibe beleszerettem, később nagyon megbántam :))

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 26, 2023, 11:51:18olyan freet sehol nem talalsz mint a bwines. Evekig ment 250dodos magyar free, 200emberrel. 60fizetett, a 60.hely is kb 500ftot. De konny u volt ftre kerulni.

Volt, hogy egy nap a bolgáron 3.voltam, a magyart meg behúztam. Ingyen 18 ezer nem volt rossz. Unibet freeroll sehol nincs ezekhez, nem is nyomom csak néha a sit and go-t.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 22, 2023, 13:03:1122betet többen ajánlották itt a fórumon. Nyilván nem bet365, de Unibet és betfair mellett talán a legbővebb ajánlattal rendelkezik.
Nos, én kipróbáltam a 22-t... Irdatlan nagy csalódás. Áttekinthetetlen, és ami a legrosszabb, hogy egy meccsről csak egy szempontot tudsz megfogadni. Szerintem viszem a pénzem az unibetre.

Idézetet írta: Kormanyzas Dátum november 26, 2023, 12:10:31Bwinen kezdtem a pályafutásom sok éve , Bwin cseten ismertem meg egy nőt , akibe beleszerettem, később nagyon megbántam :))

Ááá meghaltam mára, Bwin cseten csajoztál be? ;D

Példaképem vagy mától.

Idézetet írta: nrobert12 Dátum november 26, 2023, 13:50:10Nos, én kipróbáltam a 22-t... Irdatlan nagy csalódás. Áttekinthetetlen, és ami a legrosszabb, hogy egy meccsről csak egy szempontot tudsz megfogadni. Szerintem viszem a pénzem az unibetre.
csak ha bónuszból fogadsz

Rendes pénzzel lehet többet

Bónuszt el kell felejteni