bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában


Jelenleg tudok fogadni. Minden úgy működik ahogy eddig. Igaz, asszony fiókját használom ami osztrák fiók. Viszont magyar telefonról vagy ip címmel.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 05, 2023, 13:31:05Van nyitott fogadásod még? Lehet azért működik még.
Van . 100forintos téttel megtettem az utolsó napon az NB1 végső győztesét , de már csak 87 forintot fizetne vissza :)

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 05, 2023, 13:31:05Van nyitott fogadásod még? Lehet azért működik még.

Jelenleg nem csak belépni, fogadni is tudok, "most kiveheted" funkció is működik és anblokk minden.

Idézetet írta: Richo2828 Dátum december 05, 2023, 15:27:08Jelenleg nem csak belépni, fogadni is tudok, "most kiveheted" funkció is működik és anblokk minden.
Osztrák piacról nem léptek ki, igy ez nem releváns infó. De ha azt akarod elérni, hogy az utolsó alternativ cimet is blokkolja az sztfh, akkor lehet sikerülni fog.

Nekem nincs fuggom de be tudok lepni tovabbra is.

Es akkor ezek szerint csak a regisztralt lakcim szamit. Nem nezik honnan jatszol, milyen iprol, csak azt hogy eletvitelszeruen hol laksz.
Persze a rendszer idovel siman bejelezhet ha nonstop magyarhonbol jelentekezel be mikozben osztrak a lakcimed

Akkor nem is vonultak ki csak ki várásra játszanak? Biztos várják az ítéletet mi lesz amit úgyis meg nyernek jogilag

Idézetet írta: laci999 Dátum december 05, 2023, 17:45:03Akkor nem is vonultak ki csak ki várásra játszanak? Biztos várják az ítéletet mi lesz amit úgyis meg nyernek jogilag
Kivonultak, ez nem kérdés. Tudsz befizetni, fogadni? NEM.

Az, hogy van aki osztrák, német, angol lakcimmel van regisztrálva az teljesen különálló dolog. Eddig is lehetett más országból játszani, ha olyan igazolt lakcímed volt, ahol jelen voltak.

#9562 december 06, 2023, 11:44:27, pawal
Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 05, 2023, 17:55:50Kivonultak, ez nem kérdés. Tudsz befizetni, fogadni? NEM.

Az, hogy van aki osztrák, német, angol lakcimmel van regisztrálva az teljesen különálló dolog. Eddig is lehetett más országból játszani, ha olyan igazolt lakcímed volt, ahol jelen voltak.

nem, nem az van.... magyar lakcímem van, kb 15 perccel ezelőtt minden gond nélkül beléptem a számlámra (természetesen egy alternatív linkről, amit itt most nem tennék közzé, kinek hiányzik, hogy azt is letiltsa a kedves magyar rendőrállam).

 Egyébként ez a helyzet megnyugtat, most kezdek abban hinni, hogyha a hosszútávú fogadásaim között május vége felé esetleg akad nyertes, azt valóban kifizetik, mivel az eredeti bejelentést (teljesen zárolják a számlát, tehát az egyenlegedet sem látnád)  úgy értékeltem, hogy az arra szolgál, minél kevésbé legyen esélyed bármihez hozzájutni. Viszont azt tapasztalom, hogy bár a felvehető most funkció több aktív fogadásom esetén működőnek látszik, valójában mégsem az, mert amikor felvenném a (rész)összeget, akkor azt már nem engedi a rendszer.



Idézetet írta: pawal Dátum december 06, 2023, 11:41:30nem, nem az van.... magyar lakcímem van, kb 15 perccel ezelőtt minden gond nélkül beléptem a számlámra (természetesen egy alternatív linkről, amit itt most nem tennék közzé, kinek hiányzik, hogy azt is letiltsa a kedves magyar rendőrállam).

 Egyébként ez a helyzet megnyugtat, most kezdek abban hinni, hogyha a hosszútávú fogadásaim között május vége felé esetleg akad nyertes, azt valóban kifizetik, mivel az eredeti bejelentést (teljesen zárolják a számlát, tehát az egyenlegedet sem látnád)  úgy értékeltem, hogy az arra szolgál, minél kevésbé legyen esélyed bármihez hozzájutni. Viszont azt tapasztalom, hogy bár a felvehető most funkció több aktív fogadásom esetén működőnek látszik, valójában mégsem az, mert amikor felvenném a (rész)összeget, akkor azt már nem engedi a rendszer.
Tehát te magyar lakcímes reggel tudsz most per pillanat befizetni és fogadást elhelyezni?

Vagy egyszerűen csak annyi van, hogy kifizetni tudsz és semmi mást?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 06, 2023, 14:09:38Tehát te magyar lakcímes reggel tudsz most per pillanat befizetni és fogadást elhelyezni?

Vagy egyszerűen csak annyi van, hogy kifizetni tudsz és semmi mást?

Valami akkor is van. Nem tudom hogy mi lehet a háttérben, de nem véletlen hogy nem az történik ami az üzenetben leírtak mindenkinek. 4.-től be se lehetne lépni. Ha 1-2 embernél lenne így, betudnám véletlennek. Viszont minden magyar profilba be lehet simán lépni ami nem lehet véletlen.

Idézetet írta: Richo2828 Dátum december 06, 2023, 14:57:45Valami akkor is van. Nem tudom hogy mi lehet a háttérben, de nem véletlen hogy nem az történik ami az üzenetben leírtak mindenkinek. 4.-től be se lehetne lépni. Ha 1-2 embernél lenne így, betudnám véletlennek. Viszont minden magyar profilba be lehet simán lépni ami nem lehet véletlen.
Van tapasztalatod abban, hogy más országokban hogyan léptek ki? Tényleg teljes zárolás lett egyik napról a másikra, vagy elhúzodott, amig az összes fogadást lezárták és kifizettek minden függőben levő fogadást?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 06, 2023, 15:00:03Van tapasztalatod abban, hogy más országokban hogyan léptek ki? Tényleg teljes zárolás lett egyik napról a másikra, vagy elhúzodott, amig az összes fogadást lezárták és kifizettek minden függőben levő fogadást?

És akkor miért hazudtak mindenkinek az üzenetben? A hosszabb távú események/kifizetésekre is kitértek benne. Ergo semmi sem indokolja azt hogy mindenki be tud lépni.

Idézetet írta: Richo2828 Dátum december 06, 2023, 15:03:48És akkor miért hazudtak mindenkinek az üzenetben? A hosszabb távú események/kifizetésekre is kitértek benne. Ergo semmi sem indokolja azt hogy mindenki be tud lépni.
Hazudtak? Te rálátsz a technikai háttérre és tudod hogy működik a zárolási rendszerük, mikor elhagynak egy piacot? Vagy csak egyszerűen így van megoldva.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 06, 2023, 15:06:09Hazudtak? Te rálátsz a technikai háttérre és tudod hogy működik a zárolási rendszerük, mikor elhagynak egy piacot? Vagy csak egyszerűen így van megoldva.
Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 06, 2023, 15:06:09Hazudtak? Te rálátsz a technikai háttérre és tudod hogy működik a zárolási rendszerük, mikor elhagynak egy piacot? Vagy csak egyszerűen így van megoldva.

" 2023. december 4-ig. Az említett
dátum után már nem fog tudni hozzáférni a számlájához és
velünk kell kapcsolatba lépnie, hogy kifizetést indíthasson."

Nyilván nem hasra ütésre küldték ezt mindenkinek. Szerintem ők tisztában vannak hogy hogyan működik e zárolás és ezért nem 1-2 napot írtak hanem konkrét dátumot.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 06, 2023, 15:06:09Hazudtak? Te rálátsz a technikai háttérre és tudod hogy működik a zárolási rendszerük, mikor elhagynak egy piacot? Vagy csak egyszerűen így van megoldva.


Helenleg nem tudunk zárolásról beszélni egyik magyar profilnál sem. Felvannak függesztve ezért nem lehet fogadni. De lezárva egyik sincs.