bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában


Annyira erőlteted ezt a dolgot, hogy kezdem azt hinni az Szrt-nél dolgozol.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 06, 2023, 15:06:09Hazudtak? Te rálátsz a technikai háttérre és tudod hogy működik a zárolási rendszerük, mikor elhagynak egy piacot? Vagy csak egyszerűen így van megoldva.


Illetve, ha beszeretnél fizetni, nem azt kapod hogy nem tudsz mert zárolva van a számlád (profilod). Hanem ezt; " A számlája ezen része jelenleg korlátozás alatt áll."

A korlátozás nem lezárást jelent. Ahogy a "jelenleg" szó is érdekes.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 06, 2023, 15:18:11Annyira erőlteted ezt a dolgot, hogy kezdem azt hinni az Szrt-nél dolgozol.

Simán csak érvekkel reagálok az offenzív írásodra.

Semmi offenzív nincs az írásomban. Nem szeretnénk, ha innen a fórumból kiindulva álhírek terjednének el, miszerint a bet365 nem lépett ki vagy kriptos fogadásokat fog kínálni csak magyaroknak meg hasonló felvetések, és valaki álhírként a mi oldalunkra hivatkozzon.

Idézetet írta: Richo2828 Dátum december 06, 2023, 14:57:45Valami akkor is van. Nem tudom hogy mi lehet a háttérben, de nem véletlen hogy nem az történik ami az üzenetben leírtak mindenkinek. 4.-től be se lehetne lépni. Ha 1-2 embernél lenne így, betudnám véletlennek. Viszont minden magyar profilba be lehet simán lépni ami nem lehet véletlen.
Úgy tűnik, hogy neked szövegértelmezési problémád van.
@vmlinuz két kérdést tett fel neked, de te a 2 kérdés közül 0 (nulla) kérdésre válaszoltál.
Pedig már csak amiatt is jó lett volna válaszolnod a kérdésekre, mert esetleg másokat is érdekelhetnek a kérdésekre adott válaszok. Kár, hogy képtelen vagy válaszolni két nagyon egyszerű kérdésre. Ismételten a kérdések:

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 06, 2023, 14:09:38Tehát te magyar lakcímes reggel tudsz most per pillanat befizetni és fogadást elhelyezni?

Vagy egyszerűen csak annyi van, hogy kifizetni tudsz és semmi mást?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 06, 2023, 15:29:49Semmi offenzív nincs az írásomban. Nem szeretnénk, ha innen a fórumból kiindulva álhírek terjednének el, miszerint a bet365 nem lépett ki vagy kriptos fogadásokat fog kínálni csak magyaroknak meg hasonló felvetések, és valaki álhírként a mi oldalunkra hivatkozzon.
Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 06, 2023, 15:29:49Semmi offenzív nincs az írásomban. Nem szeretnénk, ha innen a fórumból kiindulva álhírek terjednének el, miszerint a bet365 nem lépett ki vagy kriptos fogadásokat fog kínálni csak magyaroknak meg hasonló felvetések, és valaki álhírként a mi oldalunkra hivatkozzon.


Ahogy olvashattál tőlem, egyszer nem mondtam semmi konkrétumat, csak felvetettem pár érdekes dolgot ami nem épp úgy történik, ahogy előre tájékoztattak és a fiókon belül sem olyan "üzenetek" fogadnak amire számítana az ember.

Idézetet írta: csabax Dátum december 06, 2023, 15:31:11Úgy tűnik, hogy neked szövegértelmezési problémád van.
@vmlinuz két kérdést tett fel neked, de te a 2 kérdés közül 0 (nulla) kérdésre válaszoltál.
Pedig már csak amiatt is jó lett volna válaszolnod a kérdésekre, mert esetleg másokat is érdekelhetnek a kérdésekre adott válaszok. Kár, hogy képtelen vagy válaszolni két nagyon egyszerű kérdésre. Ismételten a kérdések:


Még szerencse hogy nem nekem tette fel. Szóval a szövegértelmezés beszólás elég furcsa ezen írás után.

En inkabb azt valoszinusitem hogy az uzenet kikuldese utan rajottek hogy ez a fajta korlatozas boven eleg. Hisz a focelt hogy magyar lakcimmel rendelkezok korlatozasat(nem fogadasat) elertek.
Es igy sokkal egyszerubb a bent maradt penzeket is kiutalni.

Az is lehet hogy latjak hogy viszonylag sok penz all a magyarok szamlajan es igy egyszerubb kiutaltatni mint ha mindenkinek emailben kene lelevelezni a folyamatot.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 06, 2023, 15:39:24En inkabb azt valoszinusitem hogy az uzenet kikuldese utan rajottek hogy ez a fajta korlatozas boven eleg. Hisz a focelt hogy magyar lakcimmel rendelkezok korlatozasat(nem fogadasat) elertek.
Es igy sokkal egyszerubb a bent maradt penzeket is kiutalni.

Az is lehet hogy latjak hogy viszonylag sok penz all a magyarok szamlajan es igy egyszerubb kiutaltatni mint ha mindenkinek emailben kene lelevelezni a folyamatot.

Ez is benne van. Ilyen esetben azért várnék egy emailt tőlük hogy "na most mégsem úgy lesz ahogy előzőleg megírtuk" vagy valami hasonlót. De ez is simán benne van. Jó felvetés.

Szerintem tárgyalnak valakivel vagy megy a per és azt várják vagy VALAHOGY ki akkarjak játszani államot mert nem fizetnek semmit Magyarországnak hogy itt legyenek főleg enyit az tuti sok meg oldas lehet szerintem kis kapuk mindig vanak lesznek csak kérdés élnek e vele meg akkarjak e mondjuk most van megint egy új játék valami vonatos és lehetne pénzt akasztani vele de nem enged játszani korlátozás miat sajnos pedig csak náluk van ilyen jo ingyen penz keresés

Szerintem meg nem az volt a lényeg, hogy milyen üzenet jelenik majd meg, miután nem tudjuk már használni a számlát, hanem hogy amíg a használhatóságot ígérték, addig be is léphessünk. Ez megtörtént, ezt teljesítették.

Innentől ezt vehetjük "ajándék" időszaknak is, mert aki szeretné, az tudja a bet365 streameket még követni.
Csak ezért én nem hazugoznám le az irodát...  ;)

Amit vállaltak, hogy nyújtanak, azt betartották, ami meg korlátot ígértek, azzal meg "csúsznak", hisz még beléphetünk tévézni.
Tényleg milyen szemetek már...


Az én megfejtésem egyébként az, hogy innentől már a magyar ügyfélszolgálat illetve a magyar nyelvre fordítók is leépítésre kerülnek, így a tényleges játékot és a pénzügyi tranzakciókat nem érintő "változásról" nem érdemes nekik körleveleket gyártaniuk. 

Idézetet írta: Knapp Dátum december 06, 2023, 23:56:10Az én megfejtésem egyébként az, hogy innentől már a magyar ügyfélszolgálat illetve a magyar nyelvre fordítók is leépítésre kerülnek, így a tényleges játékot és a pénzügyi tranzakciókat nem érintő "változásról" nem érdemes nekik körleveleket gyártaniuk. 


Magyar ügyfélszolgálat lehet, a felület nem feltétlenül. Román is van, pedig ott sincsenek.

Én imádom a konteókat, nem veszem őket komolyan, de érdekesek. Viszont szerintem egyszerűen fogadjuk el, hogy a bet365 egyelőre kivonult Magyarországról. Én már nem tudok fogadni, és amúgy sem lenne semmi logika ebben a fajta cselben, hogy kivonulnak, de mégis maradnak. Ez egy olyan világcég, ami többszöröse vagyonban például, mint a Tippmixpro, fut a tőzsdén is, szóval ilyen himi-humi dolgok nem férnek bele a működésükbe.

Kivonult a bet365, mindegy mik a jelenlegi elérések, belépési lehetőségek.

#9583 december 07, 2023, 21:38:56, Kormanyzas
Amióta nem lehet itt fogadni én csak szenvedek. 22beten kb nincs cashout, ivibet oldal lassan frissül. Kinézek egy oddsot aztán kiderül , hogy már nem is létezik . Nyögvenyelős az egész.  Unibet, vegas, Pro- nincs  normális kosárkínálat. A legnagyobb problémám az a bármikori cashout hiánya . Beten volt , másutt még nem találkoztam vele . Most is jól álnak a dolgaim, de nem tudok kiszálni a fogadásból , kb 20ezer ft nyereség llenne most a lehetséges 26ból. 

Idézetet írta: Kormanyzas Dátum december 07, 2023, 21:20:00Amióta nem lehet itt fogadni én csak szenvedek. 22beten kb nincs cashout, ivibet oldal lassan frissül. Kinézek egy oddsot aztán kiderül , hogy már nem is létezik . Nyögvenyelős az egész.  Unibet, vegas, Pro- nincs  normális kosárkínálat. A legnagyobb problémám az a bármikori cashout hiánya . Beten volt , másutt még nem találkoztam vele . Most is jól álnak a dolgaim, de nem tudok kiszálni a fogadásból , kb 20ezer ft nyereség llenne most a lehetséges 26ból. 

en is így vagyok vele 22 bet nem olyan jo ez olyan kinszenvedesbolvan bet 365 on volt anyi játék is ingyen penz stb most  is van csak nem nekünk más oldalon semmi sincs