bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában


Keményen meg vagyok lőve én is. Rengeteget élőztem, amihez a bet365 adta az egyik legjobb talajt, mégha nem is azon fogadtam.
Hihetetlen számomra, hogy nincs csak egy hasonló oldal se, sőt, az összes többi kb egy kaptafa, ugyanaz a f*s felület, nehézkes statisztikák előcsalogatása (az meg hab a tortán, hogy ezen a téren eddig is királyak voltak, de még jobban fejlesztettek bet365-nél, pl játékosok stat).

Az is durva, hogy mennyire lassú kb minden oldal, egy gól születése esetén élőben akár percekre is piacot zárnak, szemben az említett oldal azonnali frissülésével.
Legjobban dartsnál zavaró ez, ott ugyen pöröghetnek dobásonként a 180-ak, csak ugye a piac marad zárva, engem az agyérgörcs megb.sz...

Eredménykövető

Jobb oldalt a meccseknel a csillaggal fel lehet vinni a meccset favoritba, es akkor csak ezeket mutatja. Az Alert settingsben be lehet allitani, hogy mutassa a szögletet, gólt.

Nagy sárga ablak ugrik fel, ha van valami.

Nem jó, de jobb, mint a semmi

https://www.totalcorner.com/match/today

#9647 december 14, 2023, 16:32:05, Nekem8
Eredménykövetésre,élőzésre én is bet365 használtam, az alternatív linkek nem mennek viszont a hivatalos német és ausztrál link nálam működik,így az eredménykövetés megoldott
Ausztrál 
Német
Eredmény követés

Linkek.:

Ausztrália bet elérés

Németország bet elérés

/ A képet azért linkeltem,hogy müxik. :D /


De képet linkeltél.
bet365.de és bet365.com.au

Esetleg az olasz is képbe jöhet: bet365.it

Érthetetlen, hogy engem mi blokkol, mert semmi nem jön be.

Idézetet írta: Szasza25 Dátum december 14, 2023, 19:52:57Érthetetlen, hogy engem mi blokkol, mert semmi nem jön be.

Internetszolgáltató függő ez is sztem. pl. mobilneten nem jönnek be az említett oldalak nálam se illetve ismerős körben is van akinek betölt van akinek tiltva van.

#9651 december 14, 2023, 22:05:50, stdavid
Na engem gond nelkul kifizettek ma.
Egy BL long-term kombim lett nyertes a csopkor vegeztevel.
Chatre belepes, majd egy rovid azonositas utan mar lattak is a nyertes ill tovabbra is nyitott fogadasokat.
A kifizetes 1 oran belul megerkezett, szoval parazni, meg aggodni hogy bentragad a penz felesleges.
Annyit irtak meg, hogy nem fognak kulon ertesiteni, ha nyeremeny keletkezik a zarolt szamlakon. Ilyenkor nekunk kell utanajarni, de abszolut korrektek voltak.

Idézetet írta: Benedek0228 Dátum december 14, 2023, 15:41:45Eredménykövető

Jobb oldalt a meccseknel a csillaggal fel lehet vinni a meccset favoritba, es akkor csak ezeket mutatja. Az Alert settingsben be lehet allitani, hogy mutassa a szögletet, gólt.

Nagy sárga ablak ugrik fel, ha van valami.

Nem jó, de jobb, mint a semmi

https://www.totalcorner.com/match/today

Régen nekem az eredmények.com is működött hasonlóan. Ugyanígy ha becsillagoztam egy meccset, és gól született, akkor felugrott egy értesítő ablak a bal alsó sarokban. Hetek óta nem tudom, mit barmolhattam el, mert jó ideje nem működik. A beállításokban pedig hiába pipálok be és ki bármit, se nem sípol, se nem ugrik. Szóval semmilyen értesítő nincs.

Idézetet írta: szumi0411 Dátum december 14, 2023, 22:15:44Régen nekem az eredmények.com is működött hasonlóan. Ugyanígy ha becsillagoztam egy meccset, és gól született, akkor felugrott egy értesítő ablak a bal alsó sarokban. Hetek óta nem tudom, mit barmolhattam el, mert jó ideje nem működik. A beállításokban pedig hiába pipálok be és ki bármit, se nem sípol, se nem ugrik. Szóval semmilyen értesítő nincs.
Én is azt használom már régóta. Kényelmes.
A becsillagozás mellé néhány hónappal ezelőtt megjelent a kitűzési lehetőség is. Sajnos ezzel egyidőben megszűnt a felugró értesítő ablak. Az nagyon jó dolog volt, kár, hogy megszűnt.
Nyugi, nem barmoltál el semmit.
A sípolás maradt.
Azt asztali számítógépen vagy laptopon a középső sáv legfelső részén találod a "Beállítások" felett. Ott láthatsz egy ikont, s az a "Hang bekapcsolása" és újbóli megnyomásra a "Hang kikapcsolása" ikon is egyben.
Az app-ban a beállításoknál van az "értesítési beállítások" és a "hangértesítők".

Idézetet írta: szumi0411 Dátum december 14, 2023, 22:15:44Régen nekem az eredmények.com is működött hasonlóan. Ugyanígy ha becsillagoztam egy meccset, és gól született, akkor felugrott egy értesítő ablak a bal alsó sarokban. Hetek óta nem tudom, mit barmolhattam el, mert jó ideje nem működik. A beállításokban pedig hiába pipálok be és ki bármit, se nem sípol, se nem ugrik. Szóval semmilyen értesítő nincs.

eredmenyek.com applikáció mobilon is használható,
ott jelez ha gól van, ha csipog már csak az a kérdés,
melyik csapat lőtte a gólt ?

Idézetet írta: csucsu Dátum december 14, 2023, 23:39:41eredmenyek.com applikáció mobilon is használható,
ott jelez ha gól van, ha csipog már csak az a kérdés,
melyik csapat lőtte a gólt ?

Nem kérdés, hisz be lehet kapcsolni, hogy bemondja egy női hang az eredményt. Budin ülve is tudom, hogy gól volt. Bár vannak csapatok amiket elég furcsán ejt ki a csaj: Plen, Krisztus Rejkjavík-most ezek jutnak eszembe.😁

Sziasztok.
Légyszives segitsetek már,aki a bet365 öt be tudja hozni számitógépen,mert gondolom telefonon esélytelen,szoval számitogépen hogy lehet behozni? akár a Németet Ausztrált mindegy csak be tudjam hozni valahogyan.

#9657 december 15, 2023, 10:46:18, pawal
Szia, ez remek hír!


Idézetet írta: stdavid Dátum december 14, 2023, 22:02:12Na engem gond nelkul kifizettek ma.
Egy BL long-term kombim lett nyertes a csopkor vegeztevel.
Chatre belepes, majd egy rovid azonositas utan mar lattak is a nyertes ill tovabbra is nyitott fogadasokat.
A kifizetes 1 oran belul megerkezett, szoval parazni, meg aggodni hogy bentragad a penz felesleges.
Annyit irtak meg, hogy nem fognak kulon ertesiteni, ha nyeremeny keletkezik a zarolt szamlakon. Ilyenkor nekunk kell utanajarni, de abszolut korrektek voltak.




Szerintem most már az a pont van, hogy nincsenek alternatív linkek, tényleg keresgéltem sokáig, nem találtam semmilyen működőt. Ettől persze lehetnek még linkek.

Viszont érdekes lenne egy email, ahol lehet velük kommunikálni azoknak, akiknek még van náluk pénzük, fogadásuk és a többi. Szóval ezen a téren ezt találtam: [email protected]

Ez még működik?

Vpn el gonsolom megoldhato lenne behozni a bet365 öt csak nem tudom hogyan kell,ugy is lesz amugy valaki,aki talál használhato linket :)