bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 22 vendég van a témában


Idézetet írta: Admin Dátum december 18, 2023, 10:12:59Mert az öregek helyesen írnak, mi?  :D Olvastál te Facebook kommenteket?

Szerintem a helyesírás nem az életkor függvénye!!!

A helyesírás egyébként már akkor megveti jó vagy épp rossz alapjait, mikor még nem is tudunk írni. Szóval már ovis korban eldől nagyjából, hogy a muszájt reflexből írod, vagy épp muszály lesz agyalnod rajta.

Idézetet írta: TiB Dátum december 18, 2023, 15:40:28A helyesírás egyébként már akkor megveti jó vagy épp rossz alapjait, mikor még nem is tudunk írni. Szóval már ovis korban eldől nagyjából, hogy a muszájt reflexből írod, vagy épp muszály lesz agyalnod rajta.

Egyenlőre itt tartunk.

Idézetet írta: Admin Dátum december 18, 2023, 10:12:59Mert az öregek helyesen írnak, mi?  :D Olvastál te Facebook kommenteket?

F@szbookot meghagyom másoknak.  ;)
Ott kommentet olvasni különös perverzió.

Pedig ott zajlik az igazi nemzeti konzultáció, mindjárt megérted a kétharmad okát, vagy hogy az oktatás már elbukott.

De nem leszek offtopik, szegény Laurát csak átveszik valami más részlegre. Ha kalandvágyó, belevághat New Jersey-be mert ahogy nézem, oda most egész sok embert keres a bet365.

https://uk.linkedin.com/in/laura-szabadi-8a247410a

Idézetet írta: TiB Dátum december 19, 2023, 06:34:31Pedig ott zajlik az igazi nemzeti konzultáció, mindjárt megérted a kétharmad okát, vagy hogy az oktatás már elbukott.

De nem leszek offtopik, szegény Laurát csak átveszik valami más részlegre. H
Lauráról jut eszembe:

Két bennszülött beszélget valahol a Felvidéken:
- Aztajt tugyja-é, mellik női néjv hallatán pattan nyeregbe mindéjn huszár?
- Nem éjn!
- Laura!

Régebben is volt különbség a jobb és rosszabb iskolák, tanárok között, de az biztos, hogy már jóval kevesebb összefüggő, hosszú szöveget olvasunk, ahol összetett mondatok vannak.
Könyvek, napilapok helyett tömör chat üzenetek, rövid szalagcímek, tőmondatos óriásplakátok tájékoztatnak minket a világról. (angol szavak, rövidítések, mozaikszavak is "hígítják" a leírt/olvasott szövegeinket)

Egyrészt így egyre több lesz a funkcionális analfabéta is, akinek egy összetett mondat már követhetetlen, másrészt a helyesírás tekintetében is rossz mintákat látunk.
Az internet illetve az sms előtti időkben mégis hol láthattad volna azt leírva, hogy "muszály" megy hogy "lessz"?!
Sem az Egri csillagokban, sem a Népszabadságban, sem a Képes Sportban nem volt ekkora baki.

Aki viszont most tanul olvasni, már sokkal többször látja ezeket a szavakat helytelenül leírva és "megszokja", elfogadja. Megírta az internet, biztos az a helyes...  ;D

Konkrétan a(z akkor még) kitűnő tanuló lányomnak és a barátnőinek a kisgimis felvételi előtt sírva könyörögtem, hogy higgyék el nekem, NEM muszály...    ;D

#9697 december 19, 2023, 12:13:51, Nekem8
Nekem par napja igy mukodik :
Módszer
Idézetpw: represSed-empoWer-Slogan-huRdle

Idézetet írta: Knapp Dátum december 19, 2023, 10:38:33Régebben is volt különbség a jobb és rosszabb iskolák, tanárok között, de az biztos, hogy már jóval kevesebb összefüggő, hosszú szöveget olvasunk, ahol összetett mondatok vannak.
Könyvek, napilapok helyett tömör chat üzenetek, rövid szalagcímek, tőmondatos óriásplakátok tájékoztatnak minket a világról. (angol szavak, rövidítések, mozaikszavak is "hígítják" a leírt/olvasott szövegeinket)

Egyrészt így egyre több lesz a funkcionális analfabéta is, akinek egy összetett mondat már követhetetlen, másrészt a helyesírás tekintetében is rossz mintákat látunk.
Az internet illetve az sms előtti időkben mégis hol láthattad volna azt leírva, hogy "muszály" megy hogy "lessz"?!
Sem az Egri csillagokban, sem a Népszabadságban, sem a Képes Sportban nem volt ekkora baki.

Aki viszont most tanul olvasni, már sokkal többször látja ezeket a szavakat helytelenül leírva és "megszokja", elfogadja. Megírta az internet, biztos az a helyes...  ;D

Konkrétan a(z akkor még) kitűnő tanuló lányomnak és a barátnőinek a kisgimis felvételi előtt sírva könyörögtem, hogy higgyék el nekem, NEM muszály...    ;D


Pont emiatt lenne óriási szükség jó (kiváló) minőségű oktatásra, így nekünk szerencsénk van. /s

Én is mindig csak forgattam a szememet amikor ilyeneket mondtak, de durva világ lesz itt pár év, évtized múlva. Hülyék paradicsoma, vigyázz, jövünk!

Idézetet írta: Proxyi Dátum december 19, 2023, 12:29:49Pont emiatt lenne óriási szükség jó (kiváló) minőségű oktatásra, így nekünk szerencsénk van. /s

Én is mindig csak forgattam a szememet amikor ilyeneket mondtak, de durva világ lesz itt pár év, évtized múlva. Hülyék paradicsoma, vigyázz, jövünk!
Egyik kedvenc filmem! :) 2011-ben volt szerencsém három hónapot Floridában dolgozni - és a fiatal bulizó réteget megismerni. Nincsenek véletlenek, mert miután hazaköltöztem akkor jött velem szembe ez a film. A kinti tapasztalásaimból kiindulva teljesen azonosulni tudtam a mondanivalójával...  Sajnos azóta a mi társadalmunkat is ebbe az irányba vezették és vezetik ... vagy lehet inkább a terelik a megfelelő ige.

#9700 december 20, 2023, 09:27:25, Nekem8
Ahogyan én használom:
Bet365 elérése: MysteriumVPN (Dark)
Bet365 használata: Hitelesitett spanyol felhasználó vásárlása, beszerzése barát,rokontol, fent említett VPN használata,hivatalos spanyol bet365 elérésen Spanyol bet365 be-ki fizetés pedig Apple Pay-en keresztül.

Sziasztok!Én eredménykövetéshez hasznàlom,de nem tudok vpn nel sem ramenni.Tud valaki egy linket ahol betölti magyar ip rol vagy egy programot ami nem dark webes?

Idézetet írta: szalist Dátum december 25, 2023, 14:17:37Sziasztok!Én eredménykövetéshez hasznàlom,de nem tudok vpn nel sem ramenni.Tud valaki egy linket ahol betölti magyar ip rol vagy egy programot ami nem dark webes?
WARP
Valakinél működik , valakinél meg nem . 1 próbát megér. Még gműködő linket valszeg senki nem fog ide beírni , mert a "kaszás" is olvassa ezt a fórumot , és pillanatok alatt blokkolja azt is .

egesz szezonos NFL fogadasaim voltak bent, nagy resze mar gyoztes, ma reggel irtam e-mailt a customer supportnak, perceken belul kaptam valaszt adategyeztetesre, miutan ez megtortent, utaltak is a penzt. mindennel egyutt par oran belul az OTP szamlamon volt a penz.

korrektek, mint mindig... hianyoznak :'(

Csupán nekem hiányzik az azonnali push nyereményértesítő?? :)