bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum december 15, 2023, 09:35:10Szerintem most már az a pont van, hogy nincsenek alternatív linkek, tényleg keresgéltem sokáig, nem találtam semmilyen működőt. Ettől persze lehetnek még linkek.

Viszont érdekes lenne egy email, ahol lehet velük kommunikálni azoknak, akiknek még van náluk pénzük, fogadásuk és a többi. Szóval ezen a téren ezt találtam: [email protected]

Ez még működik?
Chat-en lehet még velük beszélni. Én heti egyszer biztos szoktam, ugyanis még mindig nem kaptam meg a pénzemet! Nagyon sajnálják, meg nagyon aranyosan megköszönik a türelmemet, de érdemben segíteni nem tudnak. Vizsgálják az ügyet 3 hónapja  :-\

Idézetet írta: andi0422 Dátum december 29, 2023, 09:46:16Chat-en lehet még velük beszélni. Én heti egyszer biztos szoktam, ugyanis még mindig nem kaptam meg a pénzemet! Nagyon sajnálják, meg nagyon aranyosan megköszönik a türelmemet, de érdemben segíteni nem tudnak. Vizsgálják az ügyet 3 hónapja  :-\
Már 3 hónapja van annak, hogy kivonultak?

Idézetet írta: csabax Dátum december 29, 2023, 12:58:57Már 3 hónapja van annak, hogy kivonultak?
Nem. Annak van 3 hónapja, hogy a tanácsukra kiutaltattam a pénzemet magyar bankszámlára (azt mondták, hogy csak a magyar kártyás tranzakciók vannak tiltva) és még mindig nem érkezett meg! Azóta vizsgálják az ügyet, közben pedig kivonultak, de lehet velük chatelni.

Idézetet írta: andi0422 Dátum december 29, 2023, 17:02:20Nem. Annak van 3 hónapja, hogy a tanácsukra kiutaltattam a pénzemet magyar bankszámlára (azt mondták, hogy csak a magyar kártyás tranzakciók vannak tiltva) és még mindig nem érkezett meg! Azóta vizsgálják az ügyet, közben pedig kivonultak, de lehet velük chatelni.
OK!
Tehát az utóbbi 3 hónapban néhány tízezer embernek kifizették a pénzét, ám valamiért ugyanabban a 3 hónapban neked nem fizettek.
Jól értem? 

Idézetet írta: csabax Dátum december 29, 2023, 17:46:35OK!
Tehát az utóbbi 3 hónapban néhány tízezer embernek kifizették a pénzét, ám valamiért ugyanabban a 3 hónapban neked nem fizettek.
Jól értem? 
Igen, jól. Épp most kaptam egy újabb e-mailt, hogy várjak ismét legalább 10 munkanapot! Ezt az után kaptam, hogy írtam e-mailt az angol supportnak. Nem tudom mi lesz belőle és mikor...

Idézetet írta: andi0422 Dátum december 29, 2023, 18:53:53Igen, jól. Épp most kaptam egy újabb e-mailt, hogy várjak ismét legalább 10 munkanapot! Ezt az után kaptam, hogy írtam e-mailt az angol supportnak. Nem tudom mi lesz belőle és mikor...

Megkérdezhetem, hogy melyik banknál van számlád? MBH?

Idézetet írta: Admin Dátum december 29, 2023, 22:23:10Megkérdezhetem, hogy melyik banknál van számlád? MBH?
Igen, sajnos ott, MBH.

Idézetet írta: andi0422 Dátum december 29, 2023, 22:55:24Igen, sajnos ott, MBH.

Akkor lehet, hogy az a baj, és nem a bet365-nél van a gond.

Idézetet írta: Admin Dátum december 30, 2023, 14:57:30Akkor lehet, hogy az a baj, és nem a bet365-nél van a gond.
Azért csak nem hazudnak az ügyfélnek, ahol a pénzét tartja. Voltam bent többször, azt mondták, hogy nincs érkező utalás. Tényleg nem tudom. És az az idegesítő, hogy nem is tudok semmit tenni.  >:(

Idézetet írta: Nekem8 Dátum december 20, 2023, 09:24:16Ahogyan én használom:
Bet365 elérése: MysteriumVPN (Dark)
Bet365 használata: Hitelesitett spanyol felhasználó vásárlása, beszerzése barát,rokontol, fent említett VPN használata,hivatalos spanyol bet365 elérésen Spanyol bet365 be-ki fizetés pedig Apple Pay-en keresztül.



Idézetet írta: andi0422 Dátum december 30, 2023, 19:02:19Azért csak nem hazudnak az ügyfélnek, ahol a pénzét tartja. Voltam bent többször, azt mondták, hogy nincs érkező utalás. Tényleg nem tudom. És az az idegesítő, hogy nem is tudok semmit tenni.  >:(

Hát...maradjunk annyiban, hogy történnek érdekességek egyes bankoknál. De lehetséges, hogy az MBH ezt nem csinálja.  ::)

Idézetet írta: Admin Dátum december 30, 2023, 22:28:07Hát...maradjunk annyiban, hogy történnek érdekességek egyes bankoknál. De lehetséges, hogy az MBH ezt nem csinálja.  ::)
Írtam nekik is e-mailt. Kíváncsi vagyok a válaszukra. Megkértem őket, hogy nézzenek utána, úgy hogy megadtam minden utalási adatot, amit a bet-től kaptam. A bet szerint ez alapján tudniuk kell azonosítani a tranzakciót!

szia mbh-ra nem fog meg jönni, nekem se jött ott nem írják jóvá. Visszakuldték a betre megadtam a knh számlámat 1 nap alatt megkaptam.

#9718 január 01, 2024, 11:51:32, TiB
MBH Banknak tiltás se kell, hogy kalap szar legyen. Nekem sem jött meg oda pénz bet365-ről.

Amúgy amióta kivonult a bet365, azóta jobban pörög ez a topik, mint előtte ;D

Idézetet írta: szumi0411 Dátum december 14, 2023, 22:15:44Régen nekem az eredmények.com is működött hasonlóan. Ugyanígy ha becsillagoztam egy meccset, és gól született, akkor felugrott egy értesítő ablak a bal alsó sarokban. Hetek óta nem tudom, mit barmolhattam el, mert jó ideje nem működik. A beállításokban pedig hiába pipálok be és ki bármit, se nem sípol, se nem ugrik. Szóval semmilyen értesítő nincs.
Most már eltűntek az oddsok is? Csalódás, hogy a kimenetel kivételével nem látható semmi sem.