bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában


Idézetet írta: szumi0411 Dátum január 01, 2024, 18:44:40Most már eltűntek az oddsok is? Csalódás, hogy a kimenetel kivételével nem látható semmi sem.
Nem tűntek el.
- Számítógépen/laptopon középen fent van a gomb.
- App-nál jobbra fent a beállításoknál van az "oddsok megjelenítése a meccseknél", ott kell jobbra húzni a csúszkát.

Ha a teljes meccskínálatot nézem, akkor valóban  látható az odds gomb.
Én egy konkrét meccs kiválasztására gondoltam, ahol látható volt az O/U, K(ét)E(sély), P(ontos) E(redmény), MCS, stb.

Idézetet írta: torokszultan11 Dátum január 01, 2024, 10:30:39szia mbh-ra nem fog meg jönni, nekem se jött ott nem írják jóvá. Visszakuldték a betre megadtam a knh számlámat 1 nap alatt megkaptam.
Szia. Hogy érted el, hogy visszautalják bet-re? Én is ezt szeretném valahogy elintézni! Mert engem a banknál azzal leráztak, hogy nem látják az összeget és kérdezzem a küldő felet! Biztos ott a hiba, esetleg el sem küldték!

Idézetet írta: andi0422 Dátum január 02, 2024, 02:20:19Szia. Hogy érted el, hogy visszautalják bet-re? Én is ezt szeretném valahogy elintézni! Mert engem a banknál azzal leráztak, hogy nem látják az összeget és kérdezzem a küldő felet! Biztos ott a hiba, esetleg el sem küldték!


A bank visszautalja majd a bet számládra.10-12 nap

Idézetet írta: torokszultan11 Dátum január 02, 2024, 21:41:52A bank visszautalja majd a bet számládra.10-12 nap
09.12-én kértem a kifizetést. Azóta sehol a pénz. A 10-12 nap egy pár napja lejárt már. Úgy tűnik nagyon egyedi eset vagyok  :(

Abban kb biztos lehetsz hogy a penz nem a betnel van, ugyanis az utobbi idoben sokszor elofordult ez a visszapattanas. Mindig visszakerult a bethez, nehany nap utan.

Kerd a bettol az osszes tranzakcios adatot es azzal menj be a bankodba es verd az asztalt.
Esetleg emlitsd meg nekik hogy nincsen e a banknak valami olyan szamlaja ahol bizonyos tranzakciok varakoznak. Volt mar itt olyan sztori evekkel ezelott amikor egy tranzakcio ilyen "helyen" varakozott. Be kellett azonositani es a mezei ugyintezo teljesen vakon volt. Tehat amikor az ugyintezo a tranzakciot keresi szerintem csak a te bankszamladat ellenorzi es persze hogy nem talalja.

#9726 január 03, 2024, 10:39:43, lijowi
Egyértelmű, hogy az MBH tartja vissza a pénzeket.

Idézetet írta: csabax Dátum december 14, 2023, 23:29:39Én is azt használom már régóta. Kényelmes.
A becsillagozás mellé néhány hónappal ezelőtt megjelent a kitűzési lehetőség is. Sajnos ezzel egyidőben megszűnt a felugró értesítő ablak. Az nagyon jó dolog volt, kár, hogy megszűnt.
Nyugi, nem barmoltál el semmit.
A felugró ablak előkerült. :)

Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 03, 2024, 05:40:10Abban kb biztos lehetsz hogy a penz nem a betnel van, ugyanis az utobbi idoben sokszor elofordult ez a visszapattanas. Mindig visszakerult a bethez, nehany nap utan.

Kerd a bettol az osszes tranzakcios adatot es azzal menj be a bankodba es verd az asztalt.
Esetleg emlitsd meg nekik hogy nincsen e a banknak valami olyan szamlaja ahol bizonyos tranzakciok varakoznak. Volt mar itt olyan sztori evekkel ezelott amikor egy tranzakcio ilyen "helyen" varakozott. Be kellett azonositani es a mezei ugyintezo teljesen vakon volt. Tehat amikor az ugyintezo a tranzakciot keresi szerintem csak a te bankszamladat ellenorzi es persze hogy nem talalja.
Igen, az ügyintéző ott is vakon volt, de épp ezért tovább küldte a bet-től kapott dokumentumot. Azt a választ kaptam, hogy egy SWIFT másolatot kérjek a bet-től, mert az alapján amit vittem nem tudja a bank beazonosítani. A bet szerint az amit küldtek az a Swift másolat. Ez a pingpongozás megy. Én meg vagyok köztük és nem tudom kinek van igaza és merre induljak el. Mindegyik a másikhoz küld.  :crazy:

Idézetet írta: andi0422 Dátum január 04, 2024, 09:17:26Igen, az ügyintéző ott is vakon volt, de épp ezért tovább küldte a bet-től kapott dokumentumot. Azt a választ kaptam, hogy egy SWIFT másolatot kérjek a bet-től, mert az alapján amit vittem nem tudja a bank beazonosítani. A bet szerint az amit küldtek az a Swift másolat. Ez a pingpongozás megy. Én meg vagyok köztük és nem tudom kinek van igaza és merre induljak el. Mindegyik a másikhoz küld.  :crazy:

A tapasztalatom az hogy a bank teved.
Amit ezzel kapcsolatban talaltam hogy valami MT103 dokumentum kell neked.

What is an MT103 document in the context of SWIFT transfers?
An MT103 is a standard SWIFT message type used in international money transfers. It contains all the necessary information for the sender's bank to debit the sender's account and credit the recipient's account. You can request an MT103 document from your bank for reference.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 04, 2024, 13:38:17A tapasztalatom az hogy a bank teved.
Amit ezzel kapcsolatban talaltam hogy valami MT103 dokumentum kell neked.

What is an MT103 document in the context of SWIFT transfers?
An MT103 is a standard SWIFT message type used in international money transfers. It contains all the necessary information for the sender's bank to debit the sender's account and credit the recipient's account. You can request an MT103 document from your bank for reference.
Ezt meg is kaptam. Ezt vittem a bankhoz és erre mondták, hogy ez nem jó, ez csak egy terhelés értesítő. Ekkor kérték a Swift másolatot, mert azon minden szükséges adat rajta van. Laikusként, (amit kér a bank az azonosításhoz) minden rajta van ezen a papíron és mégis visszadobták. Vicc tényleg. Náluk vannak számláim, náluk van a pénzem, használják és mégis csesznek a fejemre. Ha egyszer megkapom ezt az összeget, biztos bankot váltok.

Idézetet írta: csabax Dátum január 01, 2024, 19:11:22Nem tűntek el.
- Számítógépen/laptopon középen fent van a gomb.
- App-nál jobbra fent a beállításoknál van az "oddsok megjelenítése a meccseknél", ott kell jobbra húzni a csúszkát.
Mi lehet az oka annak, hogy ezt nem látom?

Idézetet írta: szumi0411 Dátum január 04, 2024, 20:32:14Mi lehet az oka annak, hogy ezt nem látom?

Az, hogy nem egy dologról beszéltek szerintem. Amit te keresel, az valóban nem látszik már se gépen, se appban (ha ez már frissült).

Idézetet írta: andi0422 Dátum január 04, 2024, 19:57:36Ezt meg is kaptam. Ezt vittem a bankhoz és erre mondták, hogy ez nem jó, ez csak egy terhelés értesítő. Ekkor kérték a Swift másolatot, mert azon minden szükséges adat rajta van. Laikusként, (amit kér a bank az azonosításhoz) minden rajta van ezen a papíron és mégis visszadobták. Vicc tényleg. Náluk vannak számláim, náluk van a pénzem, használják és mégis csesznek a fejemre. Ha egyszer megkapom ezt az összeget, biztos bankot váltok.

Verd az asztalt. Ahogy sejtettem a bank a ludas. Egyertelmu hogy az a betes dokumentum tartalmaz mindent, csak hat a mezei banki ugyintezok tobbsege droid. A tobbseg hitelajanlason kivul semmihez sem ert. En is jartam mar ugy nekem kellett elmagyaraznom a dolgot a fiatal egyetemrol eppen csak kijott csajszinak hogy mit miert tettem es miert igy szeretnem.

"Ahogyan én használom:
Bet365 elérése: MysteriumVPN (Dark)
Bet365 használata: Hitelesitett spanyol felhasználó vásárlása, beszerzése barát,rokontol, fent említett VPN használata,hivatalos spanyol bet365 elérésen Spanyol bet365 be-ki fizetés pedig Apple Pay-en keresztül."

Nekem a Mysterium dark hiába írja, hogy connected, a chrome semmilyen honlapot nem tölt be vele (Android). Fel van töltve az account usd-vel, mégsem. Illetve kb 2 percenként wifi connection hibát ír.

Van erre valamilyen megoldás? thx