bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában


Hogy nem kapta meg valaki a betről a pénzét??? Én magyar bankszámláról kaptam meg a utalást.
 

Idézetet írta: andi0422 Dátum január 04, 2024, 19:57:36Ezt meg is kaptam. Ezt vittem a bankhoz és erre mondták, hogy ez nem jó, ez csak egy terhelés értesítő. Ekkor kérték a Swift másolatot, mert azon minden szükséges adat rajta van. Laikusként, (amit kér a bank az azonosításhoz) minden rajta van ezen a papíron és mégis visszadobták. Vicc tényleg. Náluk vannak számláim, náluk van a pénzem, használják és mégis csesznek a fejemre. Ha egyszer megkapom ezt az összeget, biztos bankot váltok.

Elorelepes?

Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 09, 2024, 07:16:34Elorelepes?
Írtam egy panaszt a banknak, úgy legalább nyoma is marad! Válaszban megkaptam egy bankos papírt (tele tranzakcios kódokkal 9 oldalon keresztül, magyarázat nélkül!), amiből azt veszem ki, hogy törölték és tovább küldték a Raiffeisen Treasury back office-hoz(?) Hogy ez mi azt végképp nem tudom, gondolom valami gyűjtő számla, mert ehhez a bankhoz közöm nincs. Mindenesetre ezt elküldtem a bet-hez és most várakozok! Ismét!  :bash:

Igen errol a gyujtoszamlarol beszeltem korabban. Hogy volt itt valaki regen akinek ilyen helyen varakozott a szamlaja.

Szerintem a betnek hiaba irsz, a penz ha naluk lenne visszatettek volna a szamladra.

Esetleg a Raiffaisent kene keresned ezzel a sok oldalnyi tranzakcios akarmivel.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 09, 2024, 14:37:09Igen errol a gyujtoszamlarol beszeltem korabban. Hogy volt itt valaki regen akinek ilyen helyen varakozott a szamlaja.

Szerintem a betnek hiaba irsz, a penz ha naluk lenne visszatettek volna a szamladra.

Esetleg a Raiffaisent kene keresned ezzel a sok oldalnyi tranzakcios akarmivel.

De neki szerződése az MBH-val van. Ők intézkedjenek, hogy vagy visszaküldik a pénzt, vagy kifizetik az ügyfelet.

Idézetet írta: Admin Dátum január 09, 2024, 19:00:43De neki szerződése az MBH-val van. Ők intézkedjenek, hogy vagy visszaküldik a pénzt, vagy kifizetik az ügyfelet.

Ez vilagos. Azert irtam a Rafit mert azt irta Andi hogy velhetolen vmi Rafis szamlara kuldtek tovabb? Vagy esetleg ez a bet Rafis szamlaja lenne?
De az mindenkeppen fura hogy miert jelenik meg egyaltalan a Rafi ebben a tortenetben..

Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 09, 2024, 19:14:54Ez vilagos. Azert irtam a Rafit mert azt irta Andi hogy velhetolen vmi Rafis szamlara kuldtek tovabb? Vagy esetleg ez a bet Rafis szamlaja lenne?
De az mindenkeppen fura hogy miert jelenik meg egyaltalan a Rafi ebben a tortenetben..
A Raiffeisen valószinűleg a közvetítő bank, mert az MHB akkora fos, hogy csak rajtuk keresztül tud tranzakciókat lebonyolítani.

Idézetet írta: Admin Dátum január 09, 2024, 19:00:43De neki szerződése az MBH-val van. Ők intézkedjenek, hogy vagy visszaküldik a pénzt, vagy kifizetik az ügyfelet.
Ezt nem értem én sem. Közöm nincs a Raiffeisen bankhoz, hogy keressem fel őket, ha nem is vagyok ügyfelük. Az ügyfeles a bet-nél megköszönte és azt mondta nyomoznak ez alapján és várnak az MBH válaszára. Mondjuk nem tudom milyen választ várnak még, de ebben a történetben sok minden nem világos.

Ma ráírtam a bet-re, hogy megkérdezzem van-e előrehaladás. 01.08-án visszaérkezett a pénz hozzájuk. Most a bet számlámra tették. Nyitni kell egy OTP vagy erste számlát, mert oda biztosan megy a kifizetés.

#9744 január 10, 2024, 16:42:16, MessiÁs
Idézetet írta: andi0422 Dátum január 10, 2024, 12:52:24Ma ráírtam a bet-re, hogy megkérdezzem van-e előrehaladás. 01.08-án visszaérkezett a pénz hozzájuk. Most a bet számlámra tették. Nyitni kell egy OTP vagy erste számlát, mert oda biztosan megy a kifizetés.

Vagy paysafecard, skrill? Kar ezert nyitni egy bankszamlat, szerintem.


Ezt írtam én is. De azt írták, hogy ezek sem működnek mivel banki adatok kellenek majd nekik az utaláshoz. Passz.

Szerintem ezert nyitni egy bankszamlat rohejes. Marmint hogy kb elvarjak.

Ott a skrill es a neteller. Csak egy email kell es kesz.

Mondjuk az uj bankszamlanak akkor van ertelme ha ezt a szar mbht ott hagyod ezek utan.

Abszolút nem kötekvésből írom, de amiken itt átmegy a topik az nekem full idegen. Nyitnék pár kattintással Skrillt vagy Revolutot, aztán letudnám a dolgot.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 10, 2024, 16:44:30Szerintem ezert nyitni egy bankszamlat rohejes. Marmint hogy kb elvarjak.

Ott a skrill es a neteller. Csak egy email kell es kesz.

Mondjuk az uj bankszamlanak akkor van ertelme ha ezt a szar mbht ott hagyod ezek utan.
Az akkor lenne opció, ha be tudna fizetni onnan. Igy hogy kivonult a bet365 csak az utolsó befizetési lehetőségre vagy bankszámlára utalnak ki úgy tudom.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 10, 2024, 17:23:13Az akkor lenne opció, ha be tudna fizetni onnan. Igy hogy kivonult a bet365 csak az utolsó befizetési lehetőségre vagy bankszámlára utalnak ki úgy tudom.

De ezt a rendszer akadalyozza? Ez nem csak egy ilyen szabaly amit betartanak de amugy siman felulirhatna a penzugyi osztaly annyival hogy siman kiutalja a skrillre?
Hisz vannak oldalak ahol befizetes nelkul kifizetnek skrillre. Par hete egy uj oldalnal ahol adnak 10euro freebet, befizetes nelkul kifizetnek skrillre.
Kb 2 3 eve ugyanez volt nekem pinnaclen. Regeltem egy ingyenporgetes miatt es siman kifizettek.
Pokerstarson is siman kifizetnek barhova amivel volt mar befizetesem. En valasztom ki, ha tobb a kifizetes mint a befizetes.
22betnel is siman megy a kartyas befizetes, skrilles kifizetes.
2eve ugyanez ment az unibetnel is.