bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában


Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 10, 2024, 17:29:01De ezt a rendszer akadalyozza? Ez nem csak egy ilyen szabaly amit betartanak de amugy siman felulirhatna a penzugyi osztaly annyival hogy siman kiutalja a skrillre?
Hisz vannak oldalak ahol befizetes nelkul kifizetnek skrillre. Par hete egy uj oldalnal ahol adnak 10euro freebet, befizetes nelkul kifizetnek skrillre.
Kb 2 3 eve ugyanez volt nekem pinnaclen. Regeltem egy ingyenporgetes miatt es siman kifizettek.
Pokerstarson is siman kifizetnek barhova amivel volt mar befizetesem. En valasztom ki, ha tobb a kifizetes mint a befizetes.
22betnel is siman megy a kartyas befizetes, skrilles kifizetes.
2eve ugyanez ment az unibetnel is.
Hát kétlem ha pl. Skrillről nem volt soha befizetése akkor azt megengedné a rendszerük az ügyfeleseknek, hogy random cimeket megadjanak.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 10, 2024, 17:23:13Az akkor lenne opció, ha be tudna fizetni onnan. Igy hogy kivonult a bet365 csak az utolsó befizetési lehetőségre vagy bankszámlára utalnak ki úgy tudom.
Elvileg bank a Revolut, tehát biztosíthatja a bankszámlát.

Idézetet írta: csabax Dátum január 10, 2024, 17:32:41Elvileg bank a Revolut, tehát biztosíthatja a bankszámlát.
Mondjuk az lehet megér egy próbát. Valóban van IBAN de eddig senki nem jelezte, hogy kért volna rá pénzt bet365-től. Mi Skrillről és Netellerről próbáltunk Revo IBAN-ra be és kiutalni, úgy működött.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 10, 2024, 17:50:24Mondjuk az lehet megér egy próbát. Valóban van IBAN de eddig senki nem jelezte, hogy kért volna rá pénzt bet365-től. Mi Skrillről és Netellerről próbáltunk Revo IBAN-ra be és kiutalni, úgy működött.
Szerintem is megérne egy próbát.
Arra reagáltam, hogy - idézem - "bankszámlára utalnak". Arra írtam, hogy bank a Revolut, tehát biztosíthatja a bankszámlát.

#9754 január 10, 2024, 19:34:26, andi0422
Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 10, 2024, 17:23:13Az akkor lenne opció, ha be tudna fizetni onnan. Igy hogy kivonult a bet365 csak az utolsó befizetési lehetőségre vagy bankszámlára utalnak ki úgy tudom.
Ez volt a válasz, igen. Kártyáról fizettem be, ezért csak kártya vagy utalás a kifizetés. A többire (Revolut, Skrill, Neteller) azt írta a Hölgy, hogy nem működik Magyarországon.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 10, 2024, 17:50:24Mondjuk az lehet megér egy próbát. Valóban van IBAN de eddig senki nem jelezte, hogy kért volna rá pénzt bet365-től. Mi Skrillről és Netellerről próbáltunk Revo IBAN-ra be és kiutalni, úgy működött.

A bet365 az utóbbi ~1,5 évben nem utalt közvetlenül Revolut-számlára. Előtte igen. Mindkettő saját tapasztalat. Anno megkérdeztem, mi történt, de csak a sablon aztcsinálunkamitakarunk választ kaptam.

Az én tippem az volt, hogy a Revolut az angol ügyfeleinek tiltja a gamblinget, a bet365 licensze meg angol, ezért egy mozdulattal inkább mindent letiltottak, amihez a Revolutnak köze van.

Idézetet írta: havenofear Dátum január 11, 2024, 10:59:08Az én tippem az volt, hogy a Revolut az angol ügyfeleinek tiltja a gamblinget, a bet365 licensze meg angol, ezért egy mozdulattal inkább mindent letiltottak, amihez a Revolutnak köze van.
Ez valószínűnek tűnik nekem is.

Idézetet írta: andi0422 Dátum január 10, 2024, 19:32:16Ez volt a válasz, igen. Kártyáról fizettem be, ezért csak kártya vagy utalás a kifizetés. A többire (Revolut, Skrill, Neteller) azt írta a Hölgy, hogy nem működik Magyarországon.

mármint azt hogy érti bárki, hogy a Skrill nem működik Magyarországon? Miért ne működne?

Nekem a bet365 két hónapja azt írta, hogy Revolut számlára nem tudnak "kifizetéseket indítani, rajtuk kívülálló okok miatt, a Revolut bank kereskedelmi döntése alapján".

Korábban, még nyáron azt is írták, hogy semmilyen Revolut és Wise adatos tranzakciót nem tudnak teljesíteni.

Idézetet írta: pawal Dátum január 11, 2024, 20:33:55mármint azt hogy érti bárki, hogy a Skrill nem működik Magyarországon? Miért ne működne?
Úgy érti, hogy ők nem fizetnek ki ezekre Magyarországon.

Idézetet írta: andi0422 Dátum január 12, 2024, 08:22:00Úgy érti, hogy ők nem fizetnek ki ezekre Magyarországon.

Pedig de.
Az ev kozepeig igy volt,minden magyarbak ki volt veve a skrill es neteller, de amikor bejott a kartyas korlatozas vissza lett teve.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 12, 2024, 12:26:59Pedig de.
Az ev kozepeig igy volt,minden magyarbak ki volt veve a skrill es neteller, de amikor bejott a kartyas korlatozas vissza lett teve.

Értsétek már meg: ha nem volt befizetésed, akkor nem kapsz oda pénzt.

Idézetet írta: Admin Dátum január 12, 2024, 13:30:09Értsétek már meg: ha nem volt befizetésed, akkor nem kapsz oda pénzt.

Nem ez a kérdés. Ezt már megbeszéltük. Ez majdnem mindenhol igy van.
Én arra céloztam burkoltan, hogy a legtöbb ügyfélszolgálatos teljesen vakon van. Fogalma sincs hogy a skrill működött a lelépésükig.
A korrekt válasz az lett volna hogy "sajnáljuk,de skrillre nem tudunk kifizetni mert nem volt aktív ez a mód, mert nem fizettél be vele"
És nem az hogy Magyarországon nem(volt) elérhető a skrill.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 12, 2024, 13:36:09Nem ez a kérdés. Ezt már megbeszéltük. Ez majdnem mindenhol igy van.
Én arra céloztam burkoltan, hogy a legtöbb ügyfélszolgálatos teljesen vakon van. Fogalma sincs hogy a skrill működött a lelépésükig.
A korrekt válasz az lett volna hogy "sajnáljuk,de skrillre nem tudunk kifizetni mert nem volt aktív ez a mód, mert nem fizettél be vele"
És nem az hogy Magyarországon nem(volt) elérhető a skrill.

Aha, értem. Azért megnéznék én egy pár személyt akár erről a fórumról is ügyfélszolgálatosként. Egyszerűbb ítélkezni.

Tényleg mi van a magyar ügyfélszolgálatosokkal?
Ha magyarországról dolgoztak a b365-nek. :D