bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában


Ez  az am foci szabálya. Ott lehet döntetlen, a kosárlabdában meg nem. Utóbbinál addig játszanak amig el nem dől, elöbbinél meg max 10perc hosszabbítás van.
Tradíció plusz az nflben kevesebb meccs van és akár egy döntetlen is számíthat ha az nem vereség.

Oke, ezt nem tudtam. Azt hittem arra fogadok hogy a rendes játekidő lesz X. Akkor én vagyok a balf*sz ezek szerint. :D
Tényleg előtte tájékozódni kellett volna mire fogadok. :D De köszi a segítséget, és bocs ha vkit megbántottam. Jó éjt nektek, srácok! ;)


Azt hittem már nem lehet lejjebb, de úgy néz ki mindig van hová süllyedni.
Na, ez az új azonosítás mindennek az alja.

Így működik:

    Keressen rá a bet365 hitelesítő kifejezésre az App Store-ban vagy a Google Play üzletben, majd adja hozza a készülékéhez.
   
Adjon hozzá egy piacot a fogadószelvényéhez, hogy a felugró üzenet megjelenjen.
   
Válassza a "Telepítve van az alkalmazás" opciót, melyet követően egy QR-kód jelenik meg.
   
Nyissa meg a bet365 hitelesítő alkalmazást és engedélyezze a kamerát és a helymeghatározást.
   
Szkennelje be a QR-kódot az alkalmazással.
   
Fogadjon még nagyobb biztonsággal.

Szóval ezek a lépések, ahogy látom, viszont én, mint informatikai hülye, ez mit is jelent magyarul? Aki ezt nekem leírná úgy, hogy értsem, azt megköszönném.

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 29, 2022, 09:39:39Így működik:

    Keressen rá a bet365 hitelesítő kifejezésre az App Store-ban vagy a Google Play üzletben, majd adja hozza a készülékéhez.
   
Adjon hozzá egy piacot a fogadószelvényéhez, hogy a felugró üzenet megjelenjen.
   
Válassza a "Telepítve van az alkalmazás" opciót, melyet követően egy QR-kód jelenik meg.
   
Nyissa meg a bet365 hitelesítő alkalmazást és engedélyezze a kamerát és a helymeghatározást.
   
Szkennelje be a QR-kódot az alkalmazással.
   
Fogadjon még nagyobb biztonsággal.

Szóval ezek a lépések, ahogy látom, viszont én, mint informatikai hülye, ez mit is jelent magyarul? Aki ezt nekem leírná úgy, hogy értsem, azt megköszönném.
Idézetet írta: oakland23 Dátum október 29, 2022, 09:39:39Így működik:

    Keressen rá a bet365 hitelesítő kifejezésre az App Store-ban vagy a Google Play üzletben, majd adja hozza a készülékéhez.
   
Adjon hozzá egy piacot a fogadószelvényéhez, hogy a felugró üzenet megjelenjen.
   
Válassza a "Telepítve van az alkalmazás" opciót, melyet követően egy QR-kód jelenik meg.
   
Nyissa meg a bet365 hitelesítő alkalmazást és engedélyezze a kamerát és a helymeghatározást.
   
Szkennelje be a QR-kódot az alkalmazással.
   
Fogadjon még nagyobb biztonsággal.

Szóval ezek a lépések, ahogy látom, viszont én, mint informatikai hülye, ez mit is jelent magyarul? Aki ezt nekem leírná úgy, hogy értsem, azt megköszönném.

Toltsd le az appot.
Masik eszkozrol, az oldalon adj hozza egy esemenyt amire fogadnal, ekkor elvileg felugrik egy ablak.
Valaszd ki azt hogy teleputve van az alkalmazas.
Ekkor kapsz egy qr kodot.
A telodon lepj be az alkalmazasba, engedelyezd a kamera használatát (rakerdez az app)
Majd scanneld be a teloddal a másik eszkozon lathato qr kodot

És ezt minden cookie törlés után.

és ezt ezek után minden fogadás után meg kell csinálni???

most akkor vetetnek velem még egy telót?

Idézetet írta: Wonder68 Dátum október 29, 2022, 11:11:24most akkor vetetnek velem még egy telót?

En azert igy csinálom mert meg nem jottem ra hogy kell a qrt leolvasni ugyanazzal az eszkozzel.
Skrilles rapid transfernel szoktam azt csinalni hogy gepen nyitom meg, ott mutatja a monitor a qrt, es a tableten levo otp appal olvasom be. Kvazi tartom a leolvasot a monitorhoz.

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 29, 2022, 10:29:58és ezt ezek után minden fogadás után meg kell csinálni???

Nem hiszem.

Asztali gépen, értsd laptopon nem jelent meg az üzenet, csak telón. Telón az láttam, asztali gépen kell ezt elvégezni.
Ti mit láttok erről? Én már semmit se sehol. ??
Qr kód olvasóm nincs, de nem is vágyom rá, szóval nem parázok rajta, nem végzem el.

Ti most min vagytok kiakadva? Ez egy kétlépcsős azonosítás. Ezt már évek óta lehet használni a facebook, google, stb fiókoknál is. Van pár szolgáltató, aki kötelezővé teszi, és igy is védi a fiókodat. Nem a bet365 az első, más irodánál is van már kötelező kétlépcsőzés. Ezzel számomra a bet365 azt mutatja, hogy a magyar supportos irodák közül még mindig ők a top...

Nem kell másik teló, és nem kell qr olvasó, és nem kell minden fogadás után. Leszeded a telefonodra az appot, abban megnyílik a kamera, vszeg még oda se húzod teljesen a qr kódra már beolvassa (igen, ez ilyen gyors technológia), és beenged az accodba.

Ha nem lennének visszaélések, profil adok veszek, lopások, stb, akkor nem vezetnék be, de valószínűleg indokolt ezt meglépni nekik.

És ahogy értelmezem nem is a fiókba belépéshez kell, hanem csak a fogadás lehetőségéhez. Tehát feleslegesen nem fognak kerni ilyet, csak az előtt, hogy fogadsz. Brutál jó, látszik hogy értenek hozzá és első a felhasználói élmény.

#8369 október 31, 2022, 15:37:21, samatto
azért annyire nem profi ha bezárod az ablakot és ujra akarsz fogadni  mindig ujra  felugrik qr...legalábbis nekem