bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában


Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum december 15, 2010, 17:34:31
Moneybookersről fizettem be kb 3* 1 eurót. Direkt a kis limit miatt. Most nézem és már 5 euró a limit. Más is találkozott hasonló limitnövekedéssel?


Igen! Mekkora szar már !!!!!!!  :bash:

Én forintba szoktam befizetni moneybookerssel, eddig 400Ft volt a minimum, ami most 1500 Ft!
Beszarás..  :-\

Valaki kért már kifizetést VISA kártyára?
Ha igen, mennyi időbe telt míg a számlájára került a pénz?

Idézetet írta: umekumek Dátum december 16, 2010, 17:34:12
Valaki kért már kifizetést VISA kártyára?
Ha igen, mennyi időbe telt míg a számlájára került a pénz?

Chatten írtuk már, de közlöm, hogy más is tudja: 3-5 munkanap, de általában nekem 3 nap alatt szokott megjönni.

Sziasztok!
Előre is bocsi a kezdő kérdésért, de most váltok tippmixről és tetszik ez a Bet365.
Csak nem találom benne, hogy hol lehet "kisebb" bajnokságokra fogadni. Pl.: szlovák..szlovák bajnokik lesznek 26án és még seholse találom őket a honlapon, vagy majd csak aznap teszik fel ezeket?

Előre is köszönöm!

Jól látod, azaz nem látod, mert nincs kint még sehol sem! :) Megnéztem több irodát is! Majd sztem holnap, holnap után már kint lesz! ;)

Idézetet írta: Thomaskaa Dátum december 22, 2010, 16:16:56
Sziasztok!
Előre is bocsi a kezdő kérdésért, de most váltok tippmixről és tetszik ez a Bet365.
Csak nem találom benne, hogy hol lehet "kisebb" bajnokságokra fogadni. Pl.: szlovák..szlovák bajnokik lesznek 26án és még seholse találom őket a honlapon, vagy majd csak aznap teszik fel ezeket?

Előre is köszönöm!

Ezen ajánlatok sok esetben 1-2 nappal az események előtt kerülnek fel.

Idézetet írta: umekumek Dátum december 16, 2010, 17:34:12
Valaki kért már kifizetést VISA kártyára?
Ha igen, mennyi időbe telt míg a számlájára került a pénz?

szia

a raiffeisen VISA kártyát ajánlanám, általában még aznap elutalja az iroda a pénzt, a többi a bankodtól függ....
nekem másnap délután 16 körül szokták rátenni a számlámra (az OTP kb 8-10 nap)


Okés, köszönöm a gyors válaszokat  :ok:

Sziasztok!
Reggel igényeltem kifizetést MBre. Tapasztalatok szerint mennyi idő,amíg megérkezik? (hétvége,ünnep,stb.) A számlám teljes hitelesítése megtörtén és MBvel fizettem be,szóval ez nem lehet hátráltató tényező. A honlapon 24 óra van írva,remélem hamarabb.:)

Idézetet írta: demi Dátum december 25, 2010, 10:10:06
Sziasztok!
Reggel igényeltem kifizetést MBre. Tapasztalatok szerint mennyi idő,amíg megérkezik? (hétvége,ünnep,stb.) A számlám teljes hitelesítése megtörtén és MBvel fizettem be,szóval ez nem lehet hátráltató tényező. A honlapon 24 óra van írva,remélem hamarabb.:)

Szia!

Az a 24 óra kicsit átvágós. Ugyanis nem a konkrét pénzfelvéttől számolják, hanem onnantól, h lekerült az összeg a függő kifizetések szekcióból. Nekem volt olyan, h a pénzfelvét után 3-4 órával lekerült a függőből az összeg, majd rá egy órára MBn volt. De olyan is volt, h 26-27 órát állt a függőnél a pénzem, mire írtam az Ügyfélszolgálatnak, akik elnézést kértek, és rá 1 órára MBn volt a pénz. Szóval teljesen szerencse-függő ez is ;)

Idézetet írta: jaaas Dátum december 25, 2010, 10:28:00
Szia!

Az a 24 óra kicsit átvágós. Ugyanis nem a konkrét pénzfelvéttől számolják, hanem onnantól, h lekerült az összeg a függő kifizetések szekcióból. Nekem volt olyan, h a pénzfelvét után 3-4 órával lekerült a függőből az összeg, majd rá egy órára MBn volt. De olyan is volt, h 26-27 órát állt a függőnél a pénzem, mire írtam az Ügyfélszolgálatnak, akik elnézést kértek, és rá 1 órára MBn volt a pénz. Szóval teljesen szerencse-függő ez is ;)
Köszi!
Már rajta van!  :laugh:

Kaptam a bet365-től levelet, hogy mivel egy ideje inaktív vagyok, megdobnak egy 100 usd-s bónusszal, ha befizetek 100 usd-t.  :D

Most érezzem megtisztelve magam, vagy ez egy széleskörű akció, csak jól adták el nekem?  :)

Idézetet írta: Rézmalac Dátum december 29, 2010, 12:59:48
Kaptam a bet365-től levelet, hogy mivel egy ideje inaktív vagyok, megdobnak egy 100 usd-s bónusszal, ha befizetek 100 usd-t.  :D

Most érezzem megtisztelve magam, vagy ez egy széleskörű akció, csak jól adták el nekem?  :)


Előbbi, azaz vedd megtiszteltetésnek. Én bezzeg aktív vagyok, ennek a jutalma 3000. No nem dollár, csak ungarische forint. Szóval úgy tűnik, érdemesebb inkább hónapokig feléjük sem nézni, azt jobban díjazzák.

jam, ilyet én is kaptam, miután 1-2 hónapig nem játszottam náluk, csak én 15k-t kaptam, a szokásos feltételekkel. :D de amúgy én sportingbetnél is kaptam nemrég ugyanígy egy 5000 Ft-os ingyenfogadás, megtettem döntire, és rögtön ki is vettem a 11k profitot, szóval rábasztak.  ;D

Én még sose kaptam se itt, se más irodánál :crazy: