bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában



Én játszom rajta, semmi gond vele...

Értem. Köszi Latzka és Józsi bátyó.

Volt egy pillanatnyi kihagyás, de már megjavult.


Tegnap kértem kifizetést, nem kevés összeget (175K). El kellett küldenem a személyim másolatát nekik, h kérhessek kifizetést. Elküldtem, rá 5 percre kérhettem is a kifizetést. Kb egy órára rá meg rajta is volt MB-n a pénzem! Nálam minden szinten top iroda.

#441 június 09, 2011, 00:49:20, lalalagirl
A bónusszal kapcsolatos részletes kimutatás/elszámolást hol lehet elérni?
A sportegyenleg kimutatás 3 sorából (változás) nem sokat értek és olyan érzésem van, hogy kifutok az időből ilyen ütemben... Élőnek vette volna, amit időben, nem az élő felületen tettem meg?

Kivehető,
Bónusz, ha 100 egységről indult (itt milyen összeget kell látnom mikor például 85%-nál járok (510 rollover))?
Összesített egyenleg: az stimmel.




a kivehető egyenleg nem növekszik  :'(

Idézetet írta: lalalagirl Dátum június 11, 2011, 22:43:38
a kivehető egyenleg nem növekszik  :'(

Mert ezt nem úgy számolják. Amig nincs meg a teljes rollover addig a kivehető összeg a bank-az eredeti bónusz összege. Tehát ahogy folyamatosan forgatsz, nem oldódik fel a bónuszból hanem csak a végén egybe.


HUF-al regisztráltam, de Euróban szeretnék játszani, ha E-t utalok számlanyitáskor, akkor még átállíthatom a pénznemet és játszhatok E-ben?
Köszi

Idézetet írta: pilu01 Dátum június 15, 2011, 21:46:52
HUF-al regisztráltam, de Euróban szeretnék játszani, ha E-t utalok számlanyitáskor, akkor még átállíthatom a pénznemet és játszhatok E-ben?
Köszi
Mielőtt utalsz vedd fel a kapcsolatot velük.

Ha jól értelmezem, és dollárban nyitom a számlám akkor 200$ bónusz jár?
A mobil bónusz ilyenkor mennyi,100$? Mert ha ft-os a számlám akkor 7500 at adnak...

Idézetet írta: hanko2 Dátum június 16, 2011, 06:19:21
Ha jól értelmezem, és dollárban nyitom a számlám akkor 200$ bónusz jár?
A mobil bónusz ilyenkor mennyi,100$? Mert ha ft-os a számlám akkor 7500 at adnak...
annyi

Idézetet írta: lalalagirl Dátum június 16, 2011, 06:43:45
annyi

ez nem így van, ezek az összegek csak angol felhasználóknak érvényesek.