bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában


Kedves kicsipancho, ha szereted az élő fogadást ( és nem krikett test rajongó vagy...) ill. fontos a kifizetések biztonsága, akkor nyugodtan a bet365-re bízhatod magad. egyébként azt a bizonyos 75e ft-ot nem írták jóvá pedig tuti igazam volt, anyáztam is őket rendesen...Ettől függetlenül más gond nem volt, mint ahogy írtam is. 1 hónapja gond nélkült landolt 690ezer ft a számlámon ( igaz 3x kellett a tranzakciót wire transferrel indítani 2x300e+90e és így korrekciózik is a 28 napos utalási intervallum miatt néhány ezer ft-ot, lehet nekem kéne más tranzakció lehetőséget választanom ) és az ilyen összegű kifizetések után is 3-5 ezer ft loyalityt adogat szerdánként.
Egy szó mint száz, sztem próbáld ki nyugodtan és ha vhol elakadsz, írj bátran, próbálok segíteni, némi tapasztalatom van már náluk.
Üdv,
gilera62

Nagyon szépen köszönöm gilera62!Azt hiszem nyitok egy új fogadószámlát a raiffeisen-nél és regisztrálok hozzájuk.Regisztráció után kapok egy magyar számlaszámot amire banki átutalással küldjem el a pénzt és fel is van töltve a számlám?

Ha a Rafinál csinálsz magadnak b.számlát, akkor kérj mellé egy VISA vagy MC kártyát a kártyával pedig a reg után simán befizetsz, azonnal megjelenik a bet365-ös egyenleged. ( kártyaszám, tulajdonos, érvényesség, CVC2 a szokásos mint máshol. ) ( jobb a Visa, mert arra már akár 2000 ft-ot is vissza tudsz utaltatni kifizetésnél, MC-nél 30ezer a minimum vissza és az wire transfer, a VISA-nál visszautalásnál nem is kell banki adatokat megadnod, egyből a kártyára lövi vissza, igaz max. 100ezrenként. Tehát ha kiveszel 2 millát, 20x kell beütnöd... :)Így legyen!  :))  A Rafi egyébként ok, K&H és néhány egyéb bank nem jó, mert hiába VISA vagy MC, maga a bank nem engedi a tranzakciót ilyen oldalakra. ( Citibank sem pl., asszem amerikai anyatulajdonú bankoknál van ilyen )    Persze van még néhány módja a feltöltésnek és a későbbi kifizetéseknek ami még gyorsabb is, nézz szét itt a fórumokon. Ha banki átutalással fizetsz be, akkor az néhány napot igénybe vesz de ez minden irodánál így van, ez pénzforgalom technikai kérdés.
Sok sikert!

Imádlak Gilera62 :great:
Még csak egy kérdés! A regisztráció után történő befizetés az magyarul azt jelenti hogy a számlaszámukra amit regisztráció után megadtak arra elutalom a pénzt?A fogadószámlám számát pedig meg kell adnom regisztráláskor és ők onnan tudják hogy én utaltam azt a pénzt?
(Bocsi csak hülye vagyok ehhez!) :D

Üdv

A mobil bónusszal kapcsolatban kérdeznék. Régebben beléptem már a mobilos oldalukra, akkor kaptam is levelet tőlük a bónusz ajánlatkódjával, viszont akkor nem használtam ki és a mobilos oldalt nem is használtam. Most viszont ki szeretném használni a bónuszt, a kérdésem hogy adjam meg a régi kódot, vagy igényeljek újat? Az akcióknál tudok új kódot is igényelni. Az emailben még 15.000 Ftos bónuszról van szó viszont most már csak 7.500 Ftig adnak 100% bónuszt.

A másik kérdés hogy mikor kell megadni az ajánlatkódot? Befizetek, megteszem a feljogosító fogadást és utána?
Befizetés mehet sima bet365ös oldalról is? Mert a mobiloson nem tudok moneybookersel befizetni mást meg nem enged kiválasztani

Köszi előre a válaszokat!

Üdv.

Szeretném egy kicsit kiegészíteni.
A Raiffeisen VISA kártya az optimális megoldás, befizetés azonnal, kifizetés 48 órán belül a kártyádon van.
Nincs korlátozva a kivehető osszeg, én többször utaltam vissza több ezer eurót is a kártyára, nem kell megbontani.
Úgy tudom mastercardra nem teljesítenek kifizetést, de sztem egyetlen iroda sem.

Idézetet írta: Yuber Dátum június 19, 2011, 16:01:48
most már csak 7.500 Ftig adnak 100% bónuszt.

Igen

Idézetet írta: Yuber Dátum június 19, 2011, 16:01:48
A másik kérdés hogy mikor kell megadni az ajánlatkódot? Befizetek, megteszem a feljogosító fogadást és utána?
Befizetés mehet sima bet365ös oldalról is? Mert a mobiloson nem tudok moneybookersel befizetni mást meg nem enged kiválasztani
Sorrend úgy, ahogy leírtad. Mb mehet pc-ről.

Idézetet írta: Yuber Dátum június 19, 2011, 16:01:48
Üdv

A mobil bónusszal kapcsolatban kérdeznék.

100% Mobil kezdő bónusz

A megújult mobil fogadás szolgáltatásunk elindításának alkalmából, megajándékozzuk új és régi ügyfeleinket is egy 100%-os bónusszal.

Rengeteg új funkcióval bővítettük mobilfogadás szolgáltatásunkat, így használata most még könnyebbé vált. Megtehet többszörös fogadásokat, kihasználhatja széles körű Élő fogadás szolgáltatásainkat és még sok mást.

Bónusza igényléséhez, tegyen meg egy feljogosító fogadást a Mobil - bet365 szolgáltatáson keresztül 300 Ft*, vagy nagyobb értékben és mi megajándékozzuk egy 100%-os bónusszal, maximum 7.500 Ft* értékig.

Amint megtette feljogosító fogadását, igényelni kell Ajánlatkódját, amit megtehet az Ügyfelekben, az Ajánlatok menüben található Elérhető ajánlatok részben. Ezután a nálunk regisztrált e-mail címre elküldjük Önnek az ajánlatkódját tartalmazó e-mailt.
Egyéb esetben Lépjen velünk kapcsolatba és egyik segítőkész kollégánk örömmel segít Önnek.

Ezután Ajánlatkódját a mobilszolgáltatáson keresztül, az ügyfelek menüben tudja megadni.

Fantasztikus ajánlatainkkal és széles körű mérkőzés előtti és Élő fogadás szolgáltatásainkkal, biztos lehet benne, hogy a bet365 a legjobb hely telefonos fogadásai leadásához.

* vagy valuta-megfelelője

Sziasztok.Többen említettétek hogy a Bet365,és a többi fogadóiroda is lekorlátozza a fogadásokat amennyiben nyerő sorozatban vagy.Ha én egy sporteseményre fogadok akkor mennyire viszik le a maximum tétemet?Van olyan iroda  ahol nem így működik?Köszi a választ.Sziasztok ::)

Sziasztok!
Tudom, hogy el kellene olvasnom az előző hozzászókásokat, valószínűleg már vetettek fel hasonló kérdést, de sok időbe telne így x.ként megkérdezem, hogy, ha utalok kifizetést OTP Visa kártyára mennyi időbe telik?

Ha pénteken kéred ki a pénzt ,akkor legalább egy hét,
Ha hétfőn ,akkor 4nap körül.


Idézetet írta: professor25 Dátum június 27, 2011, 11:52:49
Sziasztok!
Tudom, hogy el kellene olvasnom az előző hozzászókásokat, valószínűleg már vetettek fel hasonló kérdést, de sok időbe telne így x.ként megkérdezem, hogy, ha utalok kifizetést OTP Visa kártyára mennyi időbe telik?

Én épp múlthét kedden kértem ki pénzt kártyára (ugyanúgy OTP Visa) és ma még sehol semmi. Szóval azért ülnek rajta egy kicsit sajnos

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 28, 2011, 14:03:47
Én épp múlthét kedden kértem ki pénzt kártyára (ugyanúgy OTP Visa) és ma még sehol semmi. Szóval azért ülnek rajta egy kicsit sajnos

Többször volt ez már téma az elmúlt években OTP kapcsán és mindig az derült ki, hogy az OTP a ludas. Valamiért ülnek rajta! Volt aki betelefonált, vagy bement és 1 óra múlva megvolt a lé... Pitiáner, de ezt csinálják. (Mármint a banknál)

Még annyi, hogy ha esetleg Raiffaisennél csináltatok számlát mer arra ugy egyorsabb az utalás akkor a kártyának feltétlenül  dombotnyomtatottnak kell lennie?