bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában


Nem, jó a Visa Electron is.

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!
Be szeretnék lépni a bet365-ös számlámra mobilon keresztül:

Beírom a mobile.bet365.com címet, erre bejön a kezdő oldal, de annak is csak az alja: ha a gépen lépek be, akkor: Bet365, alatta: Üdvözöljük, majd világos szürke alapon ott szerepel egymás alatt:Bejelentkezés, Böngészés, Számla nyitása, Beállítások, Súgó, Lépjen kapcsolatba velünk, majd sötét szürke alapon:

  • Frissít,[1]Éló fogadás, [2]Sport, [3]Labdarúgás, [4]Lóverseny, [5]Számla nyitása, [6]Lépjen kapcsolatba velünk, [7]Súgó, [8]Bejelentkezés

    A mobilon ezzel szemben: bet365 majd alatta üres terület és számozás nélkül a Frissítéstől a Bejelentkezés-ig.

    De ha rákattintok bármelyikre is, akkor a szöveg mögött megjelenik egy sárga csík és nincs tovább...

    Szerintetek mi lehet a probléma?
    Köszönöm a segítséget  :cya:[/i]

    szerk.: a Frissít előtt kettős kereszt van, de itt a kommentemben nem jelenik meg ...

Idézetet írta: szumos Dátum június 28, 2011, 14:09:49
Többször volt ez már téma az elmúlt években OTP kapcsán és mindig az derült ki, hogy az OTP a ludas. Valamiért ülnek rajta! Volt aki betelefonált, vagy bement és 1 óra múlva megvolt a lé... Pitiáner, de ezt csinálják. (Mármint a banknál)
Mert megvárják ,mikor a legsarabb az átváltás és azzal számolnak el...nehogy már mi járjunk jól.

Sziasztok!

Na, én is kérdéssel jövök. Mobilbónusznál kell tenni egy fogadást, mielőtt az ajánló kódot megkérnénk. Jelenleg 7500 a mobilbónusz. Annyi bónuszt kapunk, amennyi pénzt teszünk az első fogadásunkra? Elég logikusnak tűnik, de biztos, ami ziher.  ;D
Mondjuk akkor valami "atombombabiztos" tippet kell választani..


Üdv,

cs

hy,a kezdobonuszhoz h hozzajussak ugye,a befizetet összeggel kell fogadni,ami csak haromesely 1,x,2 lehet?vagy mas fajta is?es a bonusznal is csak haromesely szamit bele?

Sziasztok!
A Kifizetéseknél kéri a 4 számjegyű kódót, már féléve reggeltem és nem vagyok benne biztos.Mi a teendő ilyenkor, hogy lehetne leelenörizni a kódomat, vagy lehet-e ujat kérni?

Live chaten szólj, hogy elvesztetted. Leellenőrzik az adataid és elküldik újra.

Egyszer én is elfelejtettem ezt a 4 jegyű kódot,írtam is a chatnek,kérdezték a nevem,lakcímem,szül időmet, stb,egyszóval azonosítottak,miután megtörtént mondta a bet365ös ügyfélszolgálatos hogy akkor adjak meg egy új 4 jegyű számsort,beírtam neki,erre mondja hogy a régi is ugyan ez volt mint amit megadtam újnak.... :D:D
Szóval nyugodtan írj nekik hogy elfelejtetted,nagyon segítőkészek!!  :ok:

Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum június 29, 2011, 13:32:19
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!
Be szeretnék lépni a bet365-ös számlámra mobilon keresztül:
....


Megoldódott, így jár az az ember, akinek okosabb a telefonja... ;D

Sziasztok!

Mobil bónuszt szeretném felhasználni, már befizettem 7500Ft-ot. Az első fogadás is mehet mobile.bet365.com-on keresztül a neten vagy ezt muszáj telefonról csinálnom? Előzőleg írta vki hogy mehet így is.

Előre is köszi a választ.


köszi a választ, igaz ennél tömörebb nem is lehetett volna  ;D

A kifizetésnél van nálatok választási lehetőség? Eddig ugye mindig oda lehetett kikérni, ahonnan már történt befizetés. Most meg kizárólag egy lehetőséget ajánl fel, MB, Neteller sehol.  >:(

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum július 01, 2011, 09:22:45
A kifizetésnél van nálatok választási lehetőség? Eddig ugye mindig oda lehetett kikérni, ahonnan már történt befizetés. Most meg kizárólag egy lehetőséget ajánl fel, MB, Neteller sehol.  >:(
"Ha 5 féle módon fizet be, a pénzt is 5 féle módon fogjuk kifizetni, ha mind az 5 féle módon befizetett pénzből nyer."
Nem rémlik, hogy mindig így volt ez. Valaki megerősítene?

Ez a mániájuk mostanában! Csak úgy fizetnek ki, ahogy legutoljára befizettél! Én korábban ezt nehezményeztem és engedékenyek voltak, miután előre jeleztem (support/live support) engedték a legutóbbi befizetéstől eltérő, de korábban befizetésre már használt módot a kifizetésre. De mikor ezt legutoljára ajánlottam valakinek (pár napja), akkor nála kötötték az ebet a karóhoz. Meg kell próbálni.