bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


Idézetet írta: Szurki Dátum augusztus 04, 2011, 13:00:49
Illetve bankkártyás kifizetés mennyi idő alatt szokott végbemenni náluk?

Tudtommal náluk nincs ilyen kifizetés, legalábbis nekem annak ellenére, hogy azzal depóztam nem lehetett. Bankszámlára tudtam kikérni és az ígért 7-10 nap (live chat-en mondták ezt) valami 3 nap alatt megjött, így a kezdeti sokk után kellemesen csalódtam a gyorsaságukat illetően.

Nemrég volt náluk egy másik 15 000 Ft-os bónuszom így én nekem csak 25%-osat ajánlottak. Bnőmet viszont 100%-ossal csalogatják; melyiket válasszam? :D

Szia!
Nekem úgy tűnik, hogy engedi  :angel:
Naná, hogy a barátnődét válaszd! :)
Ha 15 ezret teszek be, akkor 1 szer fel kell, hogy tegyem az egészet, hogy hozzájussak a bónuszhoz?
Mit érdemes ilyenkor tenni? 1,01-es oddsot vadászni?  ;D

Idézetet írta: Latzka Dátum augusztus 04, 2011, 13:27:21
Tudtommal náluk nincs ilyen kifizetés, legalábbis nekem annak ellenére, hogy azzal depóztam nem lehetett. Bankszámlára tudtam kikérni és az ígért 7-10 nap (live chat-en mondták ezt) valami 3 nap alatt megjött, így a kezdeti sokk után kellemesen csalódtam a gyorsaságukat illetően.

Nemrég volt náluk egy másik 15 000 Ft-os bónuszom így én nekem csak 25%-osat ajánlottak. Bnőmet viszont 100%-ossal csalogatják; melyiket válasszam? :D
Visara van kifizetés, kb 3-5 nap.

Válts dollárosra ,akkor 100$ ig jár a bonusz...
az 19000ft-os  :D

Idézetet írta: Szurki Dátum augusztus 04, 2011, 13:34:27
Ha 15 ezret teszek be, akkor 1 szer fel kell, hogy tegyem az egészet, hogy hozzájussak a bónuszhoz?
Mit érdemes ilyenkor tenni? 1,01-es oddsot vadászni?  ;D
1, Szerintem nem kell egyszerre az egészet, felteheted sok kisebb fogadással is.
2, Nézd meg a részvételi feltételeket, hogy mekkora a minimum odds, és milyen fogadások nem számítanak bele a forgatásba.

(A részvételi feltételeket, és a forgatásod pillanatnyi állását, megtalálod itt: Jobb felső sarok (ha minden igaz) "Történet" ->"Akciók" -> "Bónusztörténet" )

Én 50%-os ajánlatot kaptam 1,5-es minimum oddsal !   :o

Én 25%-os bónuszt kaptam, de akkor is kihasználom. Amúgy körbekérdezősködtem haveri körben, van aki 50%-os bónuszt kapott, van aki 100%-os bónuszt. Arra jutottam, hogy minél kevesebbet játszik valaki, az annál jobb ajánlatot kapott. Például az a srác, aki 100%-os bónuszt kapott, már vagy fél éve egy forintot nem tolt be hozzájuk. Én, aki meg ott fogad éjjel nappal, 25%-os bónuszra vagyok jó náluk  ;D

Megjegyzem, még mindig jobb, mint a semmi! Legfeljebb duzzogva fogadom el  ;)

*
"Nemrég volt náluk egy másik 15 000 Ft-os bónuszom így én nekem csak 25%-osat ajánlottak. Bnőmet viszont 100%-ossal csalogatják; melyiket válasszam?"
Ez ugye költői kérdés volt  ;D  Vagy közös a lakcím???

Én 25 %-osat kaptam ... :D

Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum augusztus 04, 2011, 18:43:57
Én 25 %-osat kaptam ... :D
Szintén  ;D Pedig több hónapja nem játszottam náluk..

Idézetet írta: Lufu Dátum augusztus 04, 2011, 18:58:09
Szintén  ;D Pedig több hónapja nem játszottam náluk..
Én is 25%-ot kaptam és biztosan nem fogom kihasználni, ugyanis ha befizetek 15 ezret, arra kapok 3750ft bónuszt, csak éppen a befizetett összeg+bónusz összeg 3-szorosát (ami kb. 56-57 ezer ft) kell megforgatni min. 1,5-ös oddson és azért a 3750ft-ért biztosan nem fogok ennyit forgatni... :D


Én 50%-os ajánlatot kaptam 1,5-es minimum oddsal :police:

Szintén 25%-os bónusz, úgy látszik eléggé változó, kinek ez kinek az :)

Én egy 100%-os bónuszt kaptam. Akkor megéri rámenni a dologra?

Pisti jól írta, ha alaptéttel játszol pl 50 HUF akk 15k befizetés esetén 1125 fogadást kell tenned
"singli" hogy ne veszítsd el a bonuszt.