bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


Idézetet írta: Lacapi Dátum augusztus 23, 2011, 09:09:23
Legalább 1.5 oddsú fogadást tartalmazzon a szelód, így az eggyüttes összeg 3 szorosát, azaz 4000*3= 12000 foritot kell megjátszanod 1,5 szorzóval. Három darab 1,2 oddsal nem számolja (1,2*1,2*1,2= 1,72) hiába van egy öt felett az eredő oddsod. De a számlám menüben igen jól vezeti a bet365 hogy hol tartasz a bónusszal. Pontosan: Történet -> Akciók ->bónusztörténet.


Valóban. :) köszönöm szépen! :)

Írtam nekik, hogy mit csicskulnak a 25%-os bónusszal, adjanak egy 100%-ot, és akkor feltöltöm a számlám. Nem hatotta nagyon meg Péter H -t. Azt írta, hogy nincs rá lehetőség...

Hali azt szeretném megkérdezni bet365-n kifizetésnél mennyi a minimum összeg amit kifizetnek ha bankszámlára kérem (MasterCard)?

mobil bonusz igényléséhez megjátszottam mobilon egy kis pénzt,és csak utána néztem hogy azt írják egyszerre csak egy aktív bonuszom lehet.a befizetési bonuszt már egy lépcsőben megforgattam(vagyis már felhasználható,de még forgatni kell hogy hazautalható legyen), ez így még aktív bonusznak számit?
Ha igen akkor csak reménykedem hogy nem bukom el a mobil fogadásom,mert mivel arra számítottam hogy úgyis visszakapom megforgatható bonuszként még ha el is bukom, ezért nagyobb pénzt raktam..

Idézetet írta: cekker Dátum augusztus 24, 2011, 23:21:32
Hali azt szeretném megkérdezni bet365-n kifizetésnél mennyi a minimum összeg amit kifizetnek ha bankszámlára kérem (MasterCard)?

Ha jól tudom, akkor 2000 HuF.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum augusztus 25, 2011, 20:51:47
Ha jól tudom, akkor 2000 HuF.
Banki átutalásnál sajnos elég magas a minimum kifizethető összeg, 30.000 HUF. Ha Visa kártyával fizetsz be, akkor valóban, már 2.000 HUF-ot is vissza tudsz utalni és levonásod sem lesz ha 28 napon belül többször is megteszed. ( MC-nél nem lehet a kártyára visszautalni, ez a hátránya. )

Ti nem kaptatok levelet a bet365től, hogy most a Magyar-Svéd miatt 15000 ft-os első befizetési bónusz van.
Azon agyalok, hogy ez most nekem is jó, mert már tag vagyok több mint 2 éve. Mert ha igen, akkor simán töltöm.
Mi a szitu vajon most?
Köszi

Szia!

Kaptam én is, ám a bet 365 nem küldött a belső fiókba levelet.

És idézem "Jelen reklámot a donna.hu rendszerén keresztül, a regisztráció során elfogadott adatkezelési szabályzatban és felhasználási feltételekben meghatározottak szerint küldtük. Az adatokat harmadik személynek nem adjuk át, azokat csak az adatkezelő (Generál Média Kft.) használja fel a szabályzatokban foglaltak szerint. A vonatkozó szabályzatok a donna.hu oldalon elérhetőek. Az adatkezelés a szabályzatok alapján a regisztráció törlésével megtiltható."

Vagyis ha jól értem ez első regnek számító befizetés, így nem kaphatsz bónuszt..
De akár rá is lehet kérdezni az ügyfélszolgánál.. ;)

Sziasztok!

Másnál is össze-vissza jelez az oldal gólt? (Gól van, aztán pedig visszavonják..)

Nem, de előfordul más sportágaknál is.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum szeptember 10, 2011, 19:00:22
Sziasztok!

Másnál is össze-vissza jelez az oldal gólt? (Gól van, aztán pedig visszavonják..)

Előfordul.

Kaptam egy olyan levelet a 365-től, hogy adnak egy 25%, max. 15.000 bónuszt a BL kezdés alkalmára. Mivel most éppen csak náluk van pénzem, azt szerintetek meg lehet tenni, hogy leveszek tőlük 60.000-t, majd azon nyomban (vagy 1 nap múlva) visszautalom, aztán igénylem a bónuszt. Vagy ez nagyon átlátszó, aztán lóf@szt kapok nem bónuszt?
Ingyenpízt csak nem akarnám otthagyni...

Van esetleg valaki, aki már játszott meg hasonló manővert?

Idézetet írta: misk@ Dátum szeptember 10, 2011, 20:29:03
Kaptam egy olyan levelet a 365-től, hogy adnak egy 25%, max. 15.000 bónuszt a BL kezdés alkalmára. Mivel most éppen csak náluk van pénzem, azt szerintetek meg lehet tenni, hogy leveszek tőlük 60.000-t, majd azon nyomban (vagy 1 nap múlva) visszautalom, aztán igénylem a bónuszt. Vagy ez nagyon átlátszó, aztán lóf@szt kapok nem bónuszt?
Ingyenpízt csak nem akarnám otthagyni...

Van esetleg valaki, aki már játszott meg hasonló manővert?

Átlátszó, de szabályos. Az én tapasztalatom az, hogy megteheted. De ahogy írtad is, azért várj 1-2 napot a tranzakciók között.

Nos: tegnap este kb. 22 órakor elindítottam a kifizetési kérelmemet. Hajnal 2:42-kor érkezett a mail, hogy a moneybookersen van a lóvé. Mindezt a hétvégén... Respekt bet365!
Ha már ilyen gyorsak voltak, akkor én meg pofátlan leszek  ;) Délután visszautalok nekik 60.000-t, aztán kíváncsi vagyok, adják-e mellé a bónuszt.
Fejleményekről délután tudósítok.

Másnak is szarakodik firefox alatt a bet 365?Sokszor nem töltődik be az oldal vagy ha betöltődik utána a sportágak nem.