bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


Idézetet írta: mario1012 Dátum október 13, 2011, 17:24:12
Jerry, tényleg csak 30000 ft-tól lehet kiutalást igényelni.


Köszönöm, de azért ez igen nevetséges.. akkor majd all in-ezek párat gondolom ez a céljuk hogy aki keveset fizet be annak kb esélye se legyen kivenni.

Idézetet írta: Jerry Dátum október 13, 2011, 18:07:01

Köszönöm, de azért ez igen nevetséges.. akkor majd all in-ezek párat gondolom ez a céljuk hogy aki keveset fizet be annak kb esélye se legyen kivenni.
Mb-re, visara lehet kissebb osszeget is lekerni tudtommal. Banki utalasnal meg azert ennyi  az osszeg, mert nemzetkozi utalas s a koltsege nagy.

Eddig se tartozott részemről a legjobb termek közé a felülete miatt(de a kínálat jó),de amit mostani promójukban csináltak/tapasztaltam, az nevetséges, hogy át tudják baszni az embert, ha akarják... Rezzenéstelenül.

Nem semmi terem,végleg elásták magukat nálam... :noway: :noway:

hali.

Nem nagyon olvastam végig az összes hozzászólást.

De a kifizetés egyből Visára (ahogy én szoktam csinálni),ott csak 2000 ft. Semmi költséget nem vonnak le,a teljes összeget megkapom.

Nem vágom mi az a 30 000 Ft, meg azt se tudom mi az a Moneybookers  meg hasonlók (régi módi vagyok, Visárol befizetek és kifizetek)

Mindenesestre a kifizetés minimum 2000 ft.

Üdv

30.000 Forint banki átutalással, ez a MasterCardosoknak gond inkább.

Így van, ha Mastercarddal fizetsz be (ahogy én is :bash:), akkor csak banki utalással tudsz kifizetést igényelni (ahol valóban min. 30000 Ft  :o :D :o). Én 14.000-et fizettem be, szerencsére már 29000-nél tartok, úgyhogy amint megvan a 30, fizetem ki, majd valamennyit vissza Moneybookers-el, és legközelebb már arra is tudok majd kifizetni. Egy kis érdekesség ezzel kapcsolatban: chateltem ebben a témában az ügyfélszolgálattal, ahol felvetettem, hogy mi van akkor, ha a fennmaradó összeget a 30000-hez befizetem Moneybookers-el (akkor álltam 21000-en), erre azt a választ kaptam, hogy akkor csak azt a utólag befizetett összeget (az én esetemben 9000 Ft-ot) fogom tudni csak lekérni MB-re.  :o :o :o Ekkor gondoltam egy csúnyát, és bezártam a chat ablakot.
Egyébként ezt leszámítva én meg vagyok elégedve az irodával, biztos hogy maradok itt is, talán a tanulság az egészből: részletesebben kell elolvasni befizetés előtt a szabályzatot és a be-,kifizetési lehetőségeket. Remélem segíthettem!  :beerchug:


Valami történt a Bet365-tel! Nálam a magyar oldal nem jön be, és bejelenkezni se tudok!

Idézetet írta: Jimmy76 Dátum október 31, 2011, 07:06:39
Valami történt a Bet365-tel! Nálam a magyar oldal nem jön be, és bejelenkezni se tudok!

Persze, hogy történt, karbantartás van.  ;)

Köszi! Még reggel van :D

Sziasztok!Szeretnék befizetni bet365-re.Ha 5000ft-ot fizetek be akkor ha minden igaz 20ezer ft.(5+15) forint értékben kell forgatnom a pénzt minimum 1,5 oddson, de az 1,5-ös szorzó nem állhat össze pl:1,2*1,3-mas oddsokból, hanem  minden eseménynek a kombiban min.1,5-ös nem kell lennie?Jól értelmeztem a feltételeket?

Idézetet írta: fafa Dátum november 01, 2011, 11:17:21
Sziasztok!Szeretnék befizetni bet365-re.Ha 5000ft-ot fizetek be akkor ha minden igaz 20ezer ft.(5+15) forint értékben kell forgatnom a pénzt minimum 1,5 oddson, de az 1,5-ös szorzó nem állhat össze pl:1,2*1,3-mas oddsokból, hanem  minden eseménynek a kombiban min.1,5-ös nem kell lennie?Jól értelmeztem a feltételeket?

nem 5+15k ft-ot kell megforgass hanem 6*5ezeret vagyis 30.000-t. A forgatásnál pedig a lényeg, az összodds legyen 1.5 tehát ha kombit raksz lehetnek benne kisebb szorzók is.

Minden eseménynek 1,5 felett kell lenni, ha kombi, akkor is.

Én úgy tudom, kombinál legalább 1 esemény oddsa min. 1,5 kell, hogy legyen.

Köszi mindenkinek!Igen valóban annyi kell,hogy a szelvényen legalább egy db min. 1,5-ös odds legyen.

Nálatok betölt az oldal?