bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában


#735 január 23, 2012, 20:10:41, geddan
Udv!

Egy olyan kerdesem volna, h volt egy elo fogadasom a Nemeto. - Dania kezimeccsen, ahol arra fogadtam h a 2. felidot a nemetek nyerik...bejott, de vmiert a szelveny megis vesztett lett...

Miert?



Elore is koszi

Mod: Az odds-bol elvileg az jon le h a merkozes vegeredmenyere fogadtam (5tel mentek ekkor a danok), de nem...biztos vagyok benne h a 2.felido eredmenye volt amire fogadtam.

Idézetet írta: geddan Dátum január 23, 2012, 20:06:34
Udv!

Egy olyan kerdesem volna, h volt egy elo fogadasom a Nemeto. - Dania kezimeccsen, ahol arra fogadtam h a 2. felidot a nemetek nyerik...bejott, de vmiert a szelveny megis vesztett lett...

Miert?



Elore is koszi

Mod: Az odds-bol elvileg az jon le h a merkozes vegeredmenyere fogadtam (5tel mentek ekkor a danok), de nem...biztos vagyok benne h a 2.felido eredmenye volt amire fogadtam.

Végeredményre fogadtál..  :(

Nekem az a sanda gyanúm, hogy ez egy "játékidő eredménye", tehát sima győztesre fogadás volt, elnézhetted mikor kattintottál. Meg elég soknak is hangzik hogy 9,00 lenne annak az oddsa nhogy a 2. félidőben több gólt lőnek a németek, virtuális 0-0-ról indulva.  :o

Ott van zárójelben: "Játékidő eredménye"

Idézetet írta: Milan Dátum január 23, 2012, 21:36:51
Ott van zárójelben: "Játékidő eredménye"

Ok, koszi mindenkinek...akkor ezt beneztem/felrenyomtam...

Ilyen már velem is előfordult :)

Hogy tudom beállítani, hogy MasterCard-ra történjen a kifizetés??? Miért csak a banki átutalást adja ki??

Idézetet írta: meszja Dátum január 25, 2012, 21:16:07
Hogy tudom beállítani, hogy MasterCard-ra történjen a kifizetés??? Miért csak a banki átutalást adja ki??

Mert ahol befizettél, csak ott is tudsz kiutalni. Gondolom akkor banki utalással töltötted fel a számlád.  :)

Ugyan erről a kártyáról fizettem be. Nem értem. Mondjuk ez új kártya erre nem volt még kifizetésem.

Idézetet írta: meszja Dátum január 25, 2012, 21:28:49
Ugyan erről a kártyáról fizettem be. Nem értem. Mondjuk ez új kártya erre nem volt még kifizetésem.

Tudtommal,ha kártyával fizettél be,akkor ott is kell tudj kiutalni.  ???

Én úgy emlékszem, hogy mastercard-ra nem lehet már kiutalni, csak VISA-ra. Nomeg persze bankszámlára.  ;D

Igen, masterre nem lehet. :'( Mit tudtok ajánlani?

Ha van kártyád, akkor van hozzá tartozó bankszámla is, kérdi ki arra.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 25, 2012, 23:01:53
Ha van kártyád, akkor van hozzá tartozó bankszámla is, kérdi ki arra.
Csak ott magas a kifizetési limit, de már seggére vertem a kis pénzemnek úgyhogy mind1. Köszi a segítséget mindenkinek!

Esetleg használd majd a skrill/moneybookers-t közvetitőnek, úgy kisebb a limit.