bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum március 03, 2012, 16:17:15
Egy véletlen klikkel összejött a nagyítás, eddig nem tudtam, hogy lehet ilyet; lúzerriadó :idiot2: ;D

Tipp: Ctrl (+)  +

Mi az a Ctrl (+)? A csatolmányban szereplőtől még lehet nagyobb a kép?

A "coloktól" is függ az elérhető képnagyság. Nálam nincs hova nagyítani eleve a legnagyobbat adja. Szerintem nálad is...

Idézetet írta: szumos Dátum március 25, 2012, 15:07:54
A "coloktól" is függ az elérhető képnagyság. Nálam nincs hova nagyítani eleve a legnagyobbat adja. Szerintem nálad is...

Köszi, bármit nyomkodok ettől nekem már nem lett nagyobb.

Sziasztok
Master Card kartyara kifizeteskor lehet utalni penzt?

Idézetet írta: tuti12 Dátum március 25, 2012, 19:30:54
Sziasztok
Master Card kartyara kifizeteskor lehet utalni penzt?

MasterCard-val csak feltölteni lehet, kifizetést igényelni nem.

Sziasztok!
Most állok úgy hogy szeretnék egy kicsit nagyobb összeget kifizetni a moneybookers-es számlámra, (talán egyszer fizettem be róla) és most közölte a srác a chaten hogy nem nem, ezt nem lehet. Csak kártyára kérhetem ki az összeget.... mert hogy ők vezetik az én számlámat és nézik h hova kérhetem ki vagy mi?
A kérdésem annyi lenne hogy tudtok róla valamit h ezen hogy lehetne változtatni, mert azért szeretném moneybookers-re hogy ne kelljen állambácsinak csengetni feleslegesen semmit. Vagy hogy érzitek ilyen 100-150 ezres tételnél nem kutakodnak?


Alapból az utolsó befizetési módra mehet a kifizetés.Ha nagyobb összegről van szó akkor segíthet(nekem bevállt),hogy egy kisebb összeget befizetsz moneybookersről,és alapesetben oda megy majd utána a kifizetés!  ;)

Idézetet írta: laudrup Dátum március 26, 2012, 14:22:23
Alapból az utolsó befizetési módra mehet a kifizetés.Ha nagyobb összegről van szó akkor segíthet(nekem bevállt),hogy egy kisebb összeget befizetsz moneybookersről,és alapesetben oda megy majd utána a kifizetés!  ;)

Szia laudrup! Köszi a választ  ;) Viszont lehet most úgy csinálnám hogy kifizetem az egészet, utána (amennyit alapból rajta akartam hagyni) moneybookersről befizetem és akkor utána nem lehet kötekedés ugye? Vagy inkább teleltessem ott a pénzem és fizetgessek be (10-20 eurókat mb-ről) hát ha egyszer engedi a kiutalást?  :) Mert gondolom azt ők is észreveszik h  most mondjuk 100 e. ft a bankom befizetek rá még +10-15 ezret és utána kikérem MB-re....
Illetve esetleg az ilyen egyszeri kártyára való kiutalásnál valaki megütötte már a bokáját? :o ::) Enyhén tanácstalan vagyok  :D :D

Szerintem 100ezernél nem kötekednek.nagyobb pénznél esetleg szívatnak azzal hogy megosztják a kifizetést a két utolsó befizetési mód között(nem értem ez miért jó nekik..).
Állam bácsi sztem még nem sok mindent lát abból hogy te a bankszámládra utalsz egy fogadóirodától,mert tudtommal a bankoknak nem kötelessége azt jelenteni.Egyenlőre az adózás saját bevallás szerint történik az egyéb módon szerzett jövedelem kategóriában.

Idézetet írta: laudrup Dátum március 26, 2012, 16:19:33
Szerintem 100ezernél nem kötekednek.nagyobb pénznél esetleg szívatnak azzal hogy megosztják a kifizetést a két utolsó befizetési mód között(nem értem ez miért jó nekik..).
Állam bácsi sztem még nem sok mindent lát abból hogy te a bankszámládra utalsz egy fogadóirodától,mert tudtommal a bankoknak nem kötelessége azt jelenteni.Egyenlőre az adózás saját bevallás szerint történik az egyéb módon szerzett jövedelem kategóriában.

Na akkor kis délután pihi után olvasva az alábbi sorokat meggyőztél (és én is magamat) hogy kiutalom kártyára az egészet utána meg moneybookersről feltolva a  bet  :police: :police:számlámat folyt-köv.
Nagyon köszönöm a gyors reagálást és a segítőkészséget Laudrup! Szép napot és sok sok Zöldet kívánok  ;) ;) :cya: :cya:

Sziasztok!
Most kaptam 3000 Ft hűségbónuszt, és ahhoz, hogy ki tudjam venni minimum 9000 Ft-ot kell 'kockára tennem' 1,5-ös szorzóval. A kérdésem az, hogy meg tehetem-e, hogy kisebb szorzókkal szépen felviszem mondjuk 18000-ig és csak utána rakok meg egy 1,5 feletti szorzóval rendelkező eseményt, és a maradék 9000-et megtartom (még ha el is úszik az a tét)?

Idézetet írta: lslhungary Dátum március 29, 2012, 19:34:20
Sziasztok!
Most kaptam 3000 Ft hűségbónuszt, és ahhoz, hogy ki tudjam venni minimum 9000 Ft-ot kell 'kockára tennem' 1,5-ös szorzóval. A kérdésem az, hogy meg tehetem-e, hogy kisebb szorzókkal szépen felviszem mondjuk 18000-ig és csak utána rakok meg egy 1,5 feletti szorzóval rendelkező eseményt, és a maradék 9000-et megtartom (még ha el is úszik az a tét)?

Szerintem teljesen mindegy, hogy mikor kezded el a megforgatást, amíg ki nem futsz a határidőből.

Üdv! Első kifizetésem moneybookers-sel történne. Kérnek igazolványkép feltöltést vagy csak a kártyás kifizetéshez?

Idézetet írta: professor25 Dátum március 30, 2012, 08:50:26
Üdv! Első kifizetésem moneybookers-sel történne. Kérnek igazolványkép feltöltést vagy csak a kártyás kifizetéshez?

Igen kérnek igazolványképeket ,és még felhívnak telefonon is..