bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában


Idézetet írta: Wonder68 Dátum március 30, 2012, 09:53:45
Igen kérnek igazolványképeket ,és még felhívnak telefonon is..

Ez teljesen változó,h kivel hogy bánnak. Már-már véletlenszerűen.
Nekem se igazolványt nem kértek,se telefon nem volt.

Ezzel nem lettem okosabb. :D Utána járok a dolognak. Kipróbálom egy 1500as utalással, kiderülnek a dolgok.  :P

Idézetet írta: lslhungary Dátum március 29, 2012, 19:34:20
Sziasztok!
Most kaptam 3000 Ft hűségbónuszt, és ahhoz, hogy ki tudjam venni minimum 9000 Ft-ot kell 'kockára tennem' 1,5-ös szorzóval. A kérdésem az, hogy meg tehetem-e, hogy kisebb szorzókkal szépen felviszem mondjuk 18000-ig és csak utána rakok meg egy 1,5 feletti szorzóval rendelkező eseményt, és a maradék 9000-et megtartom (még ha el is úszik az a tét)?


Igen, ez így simán mehet!  ;)

Sziasztok!  az lenne a kérdésem hogy K&H visa elektron bankkártyárol birok e azonnal feltölteni,és a kifizetést erre kérni !! mobilról tolnám!! a bwinre nem enged tölteni kártyárol,csak banki át.ut.!!  wálaxt elöre is köxí!!;)

Idézetet írta: zsolti25 Dátum április 01, 2012, 07:52:22
Sziasztok!  az lenne a kérdésem hogy K&H visa elektron bankkártyárol birok e azonnal feltölteni,és a kifizetést erre kérni !! mobilról tolnám!! a bwinre nem enged tölteni kártyárol,csak banki át.ut.!!  wálaxt elöre is köxí!!;)
Szia!
K&H-s kártyáról nem fogsz tudni egy irodánál sem befizetni, mert a bank tiltja ezeket a tranzakciókat. Régebben rákérdeztem náluk és közölték, hogy csak a Szerencsejáték Zrt. által szervezett játékokra engedik a bankkártyás befizetést.
OTP, Raiffeisen, Erste ezekről biztosan tudom, hogy nincs ilyen gond.
Üdv,
gilera62

Idézetet írta: gilera62 Dátum április 01, 2012, 10:05:15
Szia!
K&H-s kártyáról nem fogsz tudni egy irodánál sem befizetni, mert a bank tiltja ezeket a tranzakciókat. Régebben rákérdeztem náluk és közölték, hogy csak a Szerencsejáték Zrt. által szervezett játékokra engedik a bankkártyás befizetést.
OTP, Raiffeisen, Erste ezekről biztosan tudom, hogy nincs ilyen gond.
Üdv,
gilera62

Barátnőm Erste Junior bankkártyájáról nem engedett feltölteni a bet365-re.

Otp, Budapest Bank hasít minden probléma nélkül  ;)

Köxi mindenkinek!! akkor mehetek otp-s kártyát csináltatni!!;( visa kártya jo ha ojat kérek??

Idézetet írta: zsolti25 Dátum április 01, 2012, 10:22:47
Köxi mindenkinek!! akkor mehetek otp-s kártyát csináltatni!!;( visa kártya jo ha ojat kérek??
Persze mehetsz, szerintem kérni se kell  :D :D az első kártyát amit a kezedbe nyomnak jó lesz! :beerchug: :cya:

Idézetet írta: zsolti25 Dátum április 01, 2012, 10:22:47
Köxi mindenkinek!! akkor mehetek otp-s kártyát csináltatni!!;( visa kártya jo ha ojat kérek??

Ha elmész OTB-be és nem akarsz mondjuk MB-vel foglalkozni akkor mindenkép kérj dombor VISA-t.Mert alapbol Mastercard-ot adnak.Dombor Visa éves dija 4e Ft környékén van, viszont erre kifizetést is kérhetsz.

Ok. azt fogok és köxi az infokat!! sok nyereményt mindenkinek!!;)) :great: :cya:

Idézetet írta: BvB_09 Dátum április 01, 2012, 10:17:57
Barátnőm Erste Junior bankkártyájáról nem engedett feltölteni a bet365-re.
A junior az lehet, hogy más tészta, mert ott talán az életkor lehet a gond, még ha el is múlt már 18 de még mindig ilyet használ. ( Megboldogult ifjúságom alatt még nem is léteztek ilyen kártyák ) Nekem normál Erste MC-ről mindig engedte, bár ma már csak a Rafi Visa-t használok, mert a kifizetés 2 munkanap alatt teljesül és már 2000 ft-tól kérheted vissza.
Sok sikert neked is!

Üdv !
MasterCard-al fizettem be kérhetem a kifizetést Moneybookers-ra vagy előbb onnan is be kell egyszer fizetnem ?

Idézetet írta: Sierra Dátum április 10, 2012, 13:29:13
Üdv !
MasterCard-al fizettem be kérhetem a kifizetést Moneybookers-ra vagy előbb onnan is be kell egyszer fizetnem ?

Előbb be kell onnan is fizetned.

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem felétek! Befizettem 5000 és kaptam bónuszt! Azt írja hogy játsza meg a kezdeti befizetés összegét 1-szer. Ezt hogyan kell érteni? Mert lehet úgy is hogy játszok addig hogy legyen még 5000 plusszom és csak utána fogadok kerek 5000-el!!! Ez szabályos???