bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


Idézetet írta: Orion Dátum április 11, 2012, 14:52:24
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem felétek! Befizettem 5000 és kaptam bónuszt! Azt írja hogy játsza meg a kezdeti befizetés összegét 1-szer. Ezt hogyan kell érteni? Mert lehet úgy is hogy játszok addig hogy legyen még 5000 plusszom és csak utána fogadok kerek 5000-el!!! Ez szabályos???

Azt kérik, hogy játssz egyszer (azaz összesen) 5000 ft-ért és nem azt hogy egyben illetve egyszerre.
Tehát apránként is is összerakhatod az 5000 ft értékű fogadást.

Létezik hogy a goal line fogadások nem számítana bele a hűségbonusz kiforgatásába?
A félidő overeimet így teszem meg,és egyiket sem adta még hozzá! A sima mérkőzés overeket viszont igen.
Ha így van miért van értelme a kétféle overt megkülönböztetni?!

Idézetet írta: laudrup Dátum április 12, 2012, 21:59:09
Létezik hogy a goal line fogadások nem számítana bele a hűségbonusz kiforgatásába?
A félidő overeimet így teszem meg,és egyiket sem adta még hozzá! A sima mérkőzés overeket viszont igen.
Ha így van miért van értelme a kétféle overt megkülönböztetni?!
Épp ezt kérdeztem ma tőlűk és nem tartozik bele a goal line fogadás a forgatásba. :bash:

Nem tartozik bele és ha jól emlékszem a bónusz feltételeknél le is van írva.

Kifizetésnél a Bank fiók címe sornál mire gondol ?

Idézetet írta: Sierra Dátum április 13, 2012, 21:32:01
Kifizetésnél a Bank fiók címe sornál mire gondol ?
Az konkrétan a számlavezető bankod postai címe. ( a bankfiókodé, ahol a számlád vezetik, általában az ahol a számlát megnyitottad. Csak a példa kedvéért: ha vki 8823, Világvége-Alsó, Harmat utca 3. alatti OTP fióknál vezeti a számláját, akkor azt kell oda beírni és nem az OTP Bank központjának címét.) . A számlalevélen elméletileg rajta van.
Üdv,
gilera62

Sziasztok!

Keresgéltem a válaszok között , hátha találok a kérdésemre választ, miszerint -hogyan kell nagyítani az élő fogadásnál a videóközvetítést- de csak olyasmit találtam hogy CTRL+ billentyűkombó. Próbáltam mindent de nem sikerül...
Laptopom van ezen ugye kicsit máshogy vannak a gombok, de ha valaki hasonló cipőben van kérem adjon egy kis helpet! :D köszöntem !:D

Idézetet írta: Merovingi Dátum április 15, 2012, 16:31:02
Sziasztok!

Keresgéltem a válaszok között , hátha találok a kérdésemre választ, miszerint -hogyan kell nagyítani az élő fogadásnál a videóközvetítést- de csak olyasmit találtam hogy CTRL+ billentyűkombó. Próbáltam mindent de nem sikerül...
Laptopom van ezen ugye kicsit máshogy vannak a gombok, de ha valaki hasonló cipőben van kérem adjon egy kis helpet! :D köszöntem !:D

Ha a Chat melletti Élő közvetítés "fülre" kattintasz, akkor egy új ablakban tudod kiválasztani a nézni kívánt eseményt.
A másik lehetőség, ha a Történet "fül" alatti két nyílra kattintasz, akkor az oldal átalakul és a közvetítés nagyobb lesz.

Idézetet írta: Dacsi Dátum április 15, 2012, 16:36:42
Ha a Chat melletti Élő közvetítés "fülre" kattintasz, akkor egy új ablakban tudod kiválasztani a nézni kívánt eseményt.
A másik lehetőség, ha a Történet "fül" alatti két nyílra kattintasz, akkor az oldal átalakul és a közvetítés nagyobb lesz.


Ááá éppen csak a szememet nem szúrta ki ... köszi szépen :D így már mindjárt jobb.
Azok a nyilak viszont nem működnek, lehet hogy nem mindegyik közvetítésnél alakul át...nah de majd próbálgatom.

Egyébként az élőfogadás része egyedülálló, rengeteg a meccs, ezt csak ajánlani tudom mindenkinek!

Sziasztok!
Az érdekelne, hogy a BET365-nél melyik a leggyorsabb kifizetési módszer.
kártya, banki utalás moneybookers, stb az számít mikor ér a bankszámlámra a zsé

A moneybookers. De nekem kifejezetten gyorsan kinyomták Visa kártyára is(3-4 nap)
Idézetet írta: r.smyth Dátum április 18, 2012, 16:55:12
Sziasztok!
Az érdekelne, hogy a BET365-nél melyik a leggyorsabb kifizetési módszer.
kártya, banki utalás moneybookers, stb az számít mikor ér a bankszámlámra a zsé

Idézetet írta: laudrup Dátum április 18, 2012, 17:17:57
A moneybookers. De nekem kifejezetten gyorsan kinyomták Visa kártyára is(3-4 nap)
Csak azért kérdem. mert én kártyára szoktam kérni de 5 napnál előbb sosem jött meg hamarabb sőt legutóbb 6 napra jött meg. Esetleg van e gyorsabb. A moneybookers el az a kérdés miután oda átkerül, onnan a bankszámlámra mennyi idő,  illetve hallottam, hogy van ilyen hogy csak  akkor kérhetem vissza mb-re ha mb-ről volt a befizetés   ez  igaz????

Idézetet írta: r.smyth Dátum április 18, 2012, 17:31:23
Csak azért kérdem. mert én kártyára szoktam kérni de 5 napnál előbb sosem jött meg hamarabb sőt legutóbb 6 napra jött meg. Esetleg van e gyorsabb. A moneybookers el az a kérdés miután oda átkerül, onnan a bankszámlámra mennyi idő,  illetve hallottam, hogy van ilyen hogy csak  akkor kérhetem vissza mb-re ha mb-ről volt a befizetés   ez  igaz????
egészen pontosan az utolsó befizetési módra fogják automatikusan kifizetni! Ha több helyről is fizettél be akkor alkudozhatsz az ügyfélszolgálattal,de alapból az utolsó befizetési módra megy!

Visa kártyára nekem is volt már olyan hogy 3 nap volt.  :D

Idézetet írta: Seven Dátum április 18, 2012, 19:12:06
Visa kártyára nekem is volt már olyan hogy 3 nap volt.  :D
akkor valszeg azon is múlik melyik banknál vagy és speciel OTP szerintem itt lesz a bibi,bár unibetről kártyára két nap alatt megjött. Ja és nekem is vizám van