bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában


Kösz a gyors választ, nem akarok a bónusszal variálni:)
Azóta eszembe jutott még egy kérdés:
Ezeréves bankkártyám van (OTP Junior), számlatulajdonosnál az én nevem szerepel és anyué. Maradhat ez, vagy csináljak új kártyát?

#1021 július 18, 2012, 16:38:32, tsabigo
Idézetet írta: zotyi Dátum július 18, 2012, 16:12:26
Kösz a gyors választ, nem akarok a bónusszal variálni:)
Azóta eszembe jutott még egy kérdés:
Ezeréves bankkártyám van (OTP Junior), számlatulajdonosnál az én nevem szerepel és anyué. Maradhat ez, vagy csináljak új kártyát?

Szerintem jobban járnál,ha csak a te neveden lenne a számla és a kártya is. (De ez csak az én személyes véleményem, nem használom a bankkártyám sportfogadáshoz, Moneybookers-ről fizetek ki-be.) Így tudod legkönnyebben elkerülni az esetlegesen később felmerülő problémákat. Természetesen azt gondolom mondanom sem kell, hogy a betöltött 18 életév az kikerülhetetlen, mert első kifizetés előtt bekérik a személyi okmányok másolatát. Ha kártyával akarsz ki-befizetni, akkor vedd figyelembe hogy mastercard-ra nem kérhetsz kifizetést. Azzal csak befizetni tudsz. Ajánlom inkább  a VISA-t.Ezt már többen is írták máshol a fórumon.

Már 5 éve betöltöttem, mondom ezeréves a kártyám :D
És bocs hogy ezt a kártya dolgot én is n+1-edjére megkérdeztem, csak már annyi helyen van leírva, hogy az zavar be:)
Nekifekszek a regisztrációnak, majd még biztos fogok kérdezni, de az eddigieket is köszi szépen!

Idézetet írta: zotyi Dátum július 18, 2012, 16:12:26
Kösz a gyors választ, nem akarok a bónusszal variálni:)
Azóta eszembe jutott még egy kérdés:
Ezeréves bankkártyám van (OTP Junior), számlatulajdonosnál az én nevem szerepel és anyué. Maradhat ez, vagy csináljak új kártyát?

Ha befizetsz egy irodához, akkor igenis használd ki az első befizetésre járó bónuszt, ha megteheted, akkor maximálisan!
Persze csak annyit fizess be, amennyit megengedhetsz magadnak és amennyit nem baj, ha elbuksz, de miért ne játszanál egyből akár kétszer annyi pénzzel, mint amennyit rászánsz?
(az is megoldás, hogy elhatározod, mennyit fizetnél be és ahhoz keresel irodát. Tehát melyik irodánál adnának kb. akkora összegre bónuszt, mint amennyit te befizetni akarsz...)
Az első befizetési bónusz vissza nem térő alkalom, nem illik megsérteni az irodákat azzal, hogy otthagyjuk nekik. hehe

Ha bónuszod van, attól még fogadhatsz majd kisebb szorzókra is, legfeljebb nem számítanak majd be a bónuszforgatásba.
Ha pedig még csak ismerkedsz a sportfogadással, akkor meg nem a kis szorzókat, hanem a kis téteket ajánlom!
A kis szorzók nagyobb fele lényegében "átverés", többnyire a tömegpszichózis viszi le az esélyesebb odds-át irreálisan alacsony szintre.
Szerintem bátran pakolj akár csak 50 ft-okat is, ha valamit jó szorzónak tartasz!
Ráadásul a kisebb tétek előnye, hogy több fogadásra futja a pénzünkből és minél nagyobb a fogadásszámunk, annál jobban megítélhető a teljesítményünk. Ha 10000 ft-ból kihoztunk 200 fogadást, akkor az már értékelhető minta például a találati arány számításához, de ha csak két ötezres tétünk volt, az nem mutat semmit, akár bejött, akár elment a két fogadás...)

Szóval nem árt, ha vezeted a statisztikáidat.
Nekem sok pénzembe került, míg rájöttem, hogy fontos az "önellenőrzés".   :)
Hja és gyakorlásként mindenképpen játssz a különböző fogadásjátékokon, mert a szisztémák tesztelése mellett arra is jók, hogy vezetik helyetted a statisztikádat.    ;)

Idézetet írta: Knapp Dátum július 18, 2012, 19:49:05
Ha pedig még csak ismerkedsz a sportfogadással, akkor meg nem a kis szorzókat, hanem a kis téteket ajánlom!
A kis szorzók nagyobb fele lényegében "átverés", többnyire a tömegpszichózis viszi le az esélyesebb odds-át irreálisan alacsony szintre.
Szerintem bátran pakolj akár csak 50 ft-okat is, ha valamit jó szorzónak tartasz!

Bölcs gondolalatok Knapp mestertől, érdemes őket megfogadni szerintem is!  :ok: Sose tegyél a nyilvánvalóra, ha pedig választhatsz a hazai/dnb hazai/1x tippek közül egy meccsnél, akkor utóbbit kb. sosem érdemes használni véleményem szerint, annyira elaprózodik az odds.  ;)

Megváltozott a bet365 mobilfelülete. Kinézetre jobban tetszik, főleg, hogy már a statisztikát is feltüntetik, de olyan nehezen lehet kezelni... Vagy ötször rá kell kattintani valamire, hogy behozza.  :-\

Köszi a tippeket, a bónuszost átgondolom.
Igazándiból azért nem akartam/om kihasználni, mert van ám nekem "tesztelt" stratégiám (néhány, kb. 40-50 meccset néztem már meg vele, összességében pluszban zártam). Viszont még sose fogadtam ilyen magas téttel, mint 1,5, félek tőle:)

Idézetet írta: zotyi Dátum július 18, 2012, 20:08:05
Köszi a tippeket, a bónuszost átgondolom.
Igazándiból azért nem akartam/om kihasználni, mert van ám nekem "tesztelt" stratégiám (néhány, kb. 40-50 meccset néztem már meg vele, összességében pluszban zártam). Viszont még sose fogadtam ilyen magas téttel, mint 1,5, félek tőle:)

Azt hiszem, van egy kis keveredés a fogalmak körül.

A tét az a pénzösszeg, amit felteszel, amelyet kockáztatsz egy fogadásnál.
A szorzó / nyereményszorzó / odds pedig az az iroda által kínált érték, amely megmutatja, hogy hányszorosára növekszik a feltett pénzösszeg nyertes fogadás esetén. (mármint ha a számunkra szokásos formátumú, tippmixben is használt decimális szorzókról beszélünk)

A tét nagyságát úgy kell meghatározni, hogy ne kelljen félni, azaz annyit tegyél fel, amennyi nem fáj különösebben.

A nagyobb szorzóktól meg azért nem kell félni, mert:

1. több pénzt nyerhetsz velük   :)  ugyanannyi pénz befektetésével vagy
2. kevesebb pénzt kell feltenni ahhoz, hogy ugyanannyit nyerj (a kisebb szorzók szinte megkövetelik a nagyobb tétet, szerintem inkább ez a félelmetesebb...)
3. kevesebb nyertes fogadás, rosszabb találati arány elegendő ugyanakkora nyereség eléréséhez. a kis szorzós stratégiával összehasonlítva

Ha 1.1-es szorzókat játszol és kimagasló, 90%-os a találati arányod, attól még veszteséges leszel összességében!
(persze ugyanakkora alaptétekkel számolva: 100 ft-os tétekkel nyersz 9x10 ft-ot, de elveszítesz 100-at az egyetlen vesztes tippen... Egyenleg: -10 ft)

Ha 1.85-ös szorzókat pakolsz (amely jellemzően az iroda szerint 50%-os valószínűséggel bekövetkező eseményeknél, kétesélyes dolgoknál, ázsiai hendikepeknél elérhető szorzók), akkor pedig 60%-os teljesítmény is 10% feletti nyereséget jelent összességében.
100 ft-os tétekkel nyersz 6 x 85 ft-ot és elveszítesz 400-at. Egyenleg: +110 ft, az összes befektetés pedig 1000 ft volt.
(1.9-es szorzók esetén 60%-os találati arány már 14%-os nyereséget jelent a feltett pénzre vetítve)


Természetesen lehet a kicsi szorzókra utazni rendszeresen, de nagy türelem kell hozzá, hogy észrevegyük, melyik valóban értékes és játszható.
Viszont csalóka  a dolog, mert ha eleinte sok kis szorzót eltalálsz, az több sikerélményt jelent és az ember ezen általában felbátorodik, ez pedig szinte automatikusan hozza a nagyobb bukást.

Ha 5% nyereséget célzunk meg (amit az összes feltett pénzünkre vetítünk és mindig ugyanakkora tétekkel játszunk), akkor ehhez 1,1-es szorzókkal játszva 95% feletti találati arány kell!
Ahhoz, hogy minimális (1%-os!!) pluszban legyünk viszont már elegendő 91%-os arány is...  :)

1.85-ös szorzókkal számolva 55%-os találati arány szükséges a minimális pluszhoz (+1,75%) és 57%-os aránnyal el lehet érni ugyanazt a +5%-os nyereséget, mint amihez 95%-os találati arány kell az 1.1-es szorzók esetében.
Talán könnyebb 57%-os arányt elérni magasabb szorzókkal, mint 95%-ot alacsonyabbakkal...

Főleg, ha azt nézem, hogy egy laikus elé tolva a tétlapot (ez lehet a 6 éves kis tesó, a sportfogadáshoz nem értő barátnő vagy az anyósom is), akkor kétesélyes dolgokból kb. 50%-ot vakon el fog találni.
Minél többet tippel meg, annál közelebb lesz az 50%-hoz.
Nekünk csak annyi a dolgunk, hogy a rendelkezésre álló információink alapján, a sport- és sportfogadás tudásunkkal hozzátegyünk 5-10%-ot ehhez az "alap" 50%-hoz, hogy pluszban lehessünk vele.

Először is annyira jól esik, hogy ennyire segítőkészek vagytok, köszi! :)
A fogalmaimmal szerencsére nincsenek gondok, a megfogalmazásaimmal annál inkább, tényleg tétet írtam miközben odds-ra gondoltam, jogosan szóltál.
Az ázsiai hendivel annyira sikerült meggyőznöd, hogy a bónuszommal ki fogom próbálni és majd beszámolok róla mire jutottam:D
Aztán az alap tőkémmel, pedig kezdetnek a kis tétes stratégiát alkalmazom, aztán majd levonom a tanulságokat.
Tényleg kösz a sok tippet, főleg azért, mert egyelőre még tanulni szeretnék szépen lassan, nem akarok egyből aranybentlyt venni a nyereményeimből:D

És hogy én is segítsek másoknak:
Voltunk bent az OTP-ben ma, kb 5 perc alatt el lehetett rendezni, hogy egyedüli számlatulajdonos lehessek, szóval aki hasonló cipőben jár, nyugodjon meg néhány aláírás az egész.

Idézetet írta: zotyi Dátum július 19, 2012, 16:53:58
Először is annyira jól esik, hogy ennyire segítőkészek vagytok, köszi! :)
A fogalmaimmal szerencsére nincsenek gondok, a megfogalmazásaimmal annál inkább, tényleg tétet írtam miközben odds-ra gondoltam, jogosan szóltál.
Az ázsiai hendivel annyira sikerült meggyőznöd, hogy a bónuszommal ki fogom próbálni és majd beszámolok róla mire jutottam:D
Aztán az alap tőkémmel, pedig kezdetnek a kis tétes stratégiát alkalmazom, aztán majd levonom a tanulságokat.
Tényleg kösz a sok tippet, főleg azért, mert egyelőre még tanulni szeretnék szépen lassan, nem akarok egyből aranybentlyt venni a nyereményeimből:D

És hogy én is segítsek másoknak:
Voltunk bent az OTP-ben ma, kb 5 perc alatt el lehetett rendezni, hogy egyedüli számlatulajdonos lehessek, szóval aki hasonló cipőben jár, nyugodjon meg néhány aláírás az egész.

Ugyan nincs mit!
Én úgyis folyamatosan csak okoskodom... hehe

Azért a szorzós példát ne vedd szó szerint, mivel emlékeim szerint pont a bet365-nél van valami megkötés, hogy bizonyos fogadástípusok nem számítanak bele a bónuszforgatásba! (ha megfelelő nagyságú a szorzó, akkor sem)

Nna, inkább kikerestem:
Az ázsiai hendikep, a gólok száma (goal line) és a baseball money line (nyereményszorzó) piacokra megtett élő és mérkőzés előtti fogadások nem számítanak bele a fogadási követelményekbe.

Üdv! Segítséget szeretnék kérni tölletek!
Nemrég regisztráltam bet365-re!  2012.07.17én Fast Bank Transferrel küldtem az összeget, de a megjegyzés rovatba elfelejtettem beirni a virtuális számlaszámot!
Bet365 chaten beszéltem az illetékessel, átküldtem a megadott emailre az átutalási megbízás másoltatát, valamint minden fontos adatot, amit kértek.
Mi várható ilyenkor? Mikorra lesz a bet365 számlámon az összeg?

Idézetet írta: Knapp Dátum július 19, 2012, 17:57:33
Ugyan nincs mit!
Én úgyis folyamatosan csak okoskodom... hehe

Azért a szorzós példát ne vedd szó szerint, mivel emlékeim szerint pont a bet365-nél van valami megkötés, hogy bizonyos fogadástípusok nem számítanak bele a bónuszforgatásba! (ha megfelelő nagyságú a szorzó, akkor sem)

Nna, inkább kikerestem:
Az ázsiai hendikep, a gólok száma (goal line) és a baseball money line (nyereményszorzó) piacokra megtett élő és mérkőzés előtti fogadások nem számítanak bele a fogadási követelményekbe.

Shit:/ Nem baj olimpián majd kézi meccseken megforgatom a bónuszt, addig meg gyűjtöm a tapasztalatokat:D

Ha nem jó helyen tenném fel a kérdést, akkor bocsánat. Banki átutalással "kivettem" a pénzem, de csak annyit írt ki, hogy a kifizetési kérelme megérkezett. Másnál is így szokott működni, hogy csak később vonják le a pénzt?

Idézetet írta: BvB_09 Dátum július 21, 2012, 11:02:14
Ha nem jó helyen tenném fel a kérdést, akkor bocsánat. Banki átutalással "kivettem" a pénzem, de csak annyit írt ki, hogy a kifizetési kérelme megérkezett. Másnál is így szokott működni, hogy csak később vonják le a pénzt?
Igen van pár nap átfutási idő! Bár mondjuk én úgy emlékszem a lovét azt azonnal levették..

Idézetet írta: laudrup Dátum július 21, 2012, 13:12:03
Igen van pár nap átfutási idő! Bár mondjuk én úgy emlékszem a lovét azt azonnal levették..

A kifizetési kérelem megtörtént, de a bet365-höz már nem ért be... Újra kellett csinálni. Köszi a választ!