bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 25 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 28, 2012, 09:49:51
A limit továbbra is 3.500 Forint bankkártyás kifizetés esetén. Nem létezik, hogy póker részlegen próbálod igényelni?

Sajnos nem. "Banki utalásos kifizetés innen: Sport". Más opciót fel sem ajánl ha rámegyek a kifizetésre.

Idézetet írta: schafadam Dátum szeptember 28, 2012, 10:09:29
Sajnos nem. "Banki utalásos kifizetés innen: Sport". Más opciót fel sem ajánl ha rámegyek a kifizetésre.

Ha bankkártyával fizettél be, akkor csak arra igényelheted az összeget (elméletileg).

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 28, 2012, 10:22:24
Ha bankkártyával fizettél be, akkor csak arra igényelheted az összeget (elméletileg).
igen mindig az utolsó befizetési módra megy automatikusan a kifizetés,de élő chaten lehet máshogy kérni.
Rugalmasak.Pláne ha volt azzal a móddal is befizetés korábban.

De ugyanúgy fizettem be mint eddig, ugyanarról a számláról is, mindössze közben másik kártyám lett, amit hitelkártyának ismer fel, pedig nem az. Na akkor majd zargatom őket chaten, köszi.

sziasztok!
ez a legjobb online sportfogadó oldal?
hol éri meg kezdeni?

Idézetet írta: b1r0 Dátum szeptember 29, 2012, 16:08:40
sziasztok!
ez a legjobb online sportfogadó oldal?
hol éri meg kezdeni?

Attól függ, hogy mekkora önfegyelemmel bírsz.

Idézetet írta: b1r0 Dátum szeptember 29, 2012, 16:08:40
sziasztok!
ez a legjobb online sportfogadó oldal?
hol éri meg kezdeni?
A legjobb fogadóiroda a világon, de nem ajánlom kezdésnek...
Ha egy kezdő veszít, akkor hajlamos belelovalni magát és azonnal vissza akarja nyerni a pénzét. A bet365ön "túl sok" a live fogadás, így hamar lenullázhatod magad. Én a helyedben NEM itt kezdenék, más kérdés, hogy utána mindenképp átjönnék ide (IS)!

A hagyományosan működő  irodák közül szerintem is a legjobb.

Sziasztok! valaki tudja e hogy fhb visa kártyárol tudok e befizetni azonnal?? vagy esetleg meg kérdezné e nekem chaten,mert én nem tudom!!?? elöre is köszi a válasz!!

Üdv,

Ha soha nem volt még befizetésem skrill-ről,mennyi az esélye,hogy a support megengedi kifizetésnek ezt az opciót?
Eddig mindig kártyáról-kártyára ment a fel-le utalás.
Kösz a választ!

Idézetet írta: caps lock Dátum október 03, 2012, 18:27:28
Üdv,

Ha soha nem volt még befizetésem skrill-ről,mennyi az esélye,hogy a support megengedi kifizetésnek ezt az opciót?
Eddig mindig kártyáról-kártyára ment a fel-le utalás.
Kösz a választ!

Semennyi. Ez nem kívánságműsor.  ;D

Amivel befizetsz, arra igényelhetsz.  :)

Idézetet írta: Milan Dátum október 03, 2012, 18:52:15
Semennyi. Ez nem kívánságműsor.  ;D

Amivel befizetsz, arra igényelhetsz.  :)

Értem,köszönöm!

Csak azért kérdeztem,mert mintha olvastam volna valamelyik topicban,hogy néha élő chat-en,ha kéri az illető,akkor megengedik a másfajta kifizetést is.

Azt megpróbálhatod.

Idézetet írta: caps lock Dátum október 03, 2012, 20:25:37
Értem,köszönöm!

Csak azért kérdeztem,mert mintha olvastam volna valamelyik topicban,hogy néha élő chat-en,ha kéri az illető,akkor megengedik a másfajta kifizetést is.

Szerintem ez arra vonatkozott, ha korábban volt már befizetésed az adott módon.
A legutóbbi befizetési mód az alapértelmezett kifizetésnél.

#1169 október 06, 2012, 02:17:55, Foxy_Fox_8
Sziasztok igaz hogy későn írok de ez fontos.
Tettem egy tenisz meccset(Amcsiba volt szóval éjjel)  nevet inkább nem mondok hanem inkább X és Y játszik.
Megtettem Y-t 1500 Ft-al és abból jött volna 2600 Ft,  Y rosszul állt  de mikor valamennyire feljött és az odds majdnem megegyezett le akartam védeni és megtettem Xet is kevesebb téttel hogy ha nem nyer Y akkor valamennyi visszajöjjön ez a valamennyi kb 500 Ft.
A fogadásom 30 perc után sincs abban a részben hogy lezárt.
Ez asszem olyan fogadás hogy az embernek vesztesége ellenére is hasznot hoz tehát tilos ? nemtudom..
Ha reggelre se jön meg majd írok ide.
Visszafogadni lehet egyáltalán ?