bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 22 vendég van a témában


Idézetet írta: kaloz01 Dátum október 13, 2012, 12:49:00
Túl rég óta játszom már ahhoz hogy eldöntsem mi a jó nekem mit miért érdemes csinálni,ezen változtatni nem fogok.Nyilván különböző vélemények vannak és ez így is van rendjén,ahány ember annyi féle.Én a bónuszról leírtam a véleményem amit fenn is tartok. Részemről ezzel le is zártam.
Szép napot és főleg sok nyereményt mindenkinek.

Hát ez nagyon nem arról szólt, hogy változtass a fogadási szokásaidon vagy hogy utazz a bónuszokra...   :)
Sokaknak plusz jövedelmet generálnak a bónuszok plusz kockázat vállalása nélkül. Ez tény, nem vélemény.

A sportfogadáshoz kapcsolódó pénzkereseti lehetőségeket (bónuszok, irodák, fogadási típusok, stratégiák) meg csak azért érdemes megismerni, hogy kiválaszthassuk a  nekünk megfelelőeket, nem kell mindet használni, alkalmazni.
Az mondjuk erősen a magánvéleményem, hogy aki úgy érzi, egy adott témáról már mindent tud és "kész van", az onnantól már lassan el is indult lefelé a lejtőn. Ez lényegében minden szakmára igaz.

Kapcsolódik az eddigi témához a következő kérdésem.
Nem volt még róla szó, vagy olvastatok arról valamit, hogy a bet365-nél miért nincsen egy komolyabban felépített pont- vagy hűségrendszer, nevezzük akárhogy is?
Mint például a bwinnél a binside, vagy a pókertermekben a vip szintek stb

Sztem a fogadók nagy részét motiválná és még több fogadásra késztetné, ha látná, hogy xy pontja van és még ennyit kell fogadnia, hogy legyen elég pontja egy bet365 -ös pulcsira pl.. legalább is ha az iroda fejével gondolkodok én tuti behoznék egy hasonlót.

Vélemények?

Lehet pont azért nincs, mert a bwinnek van :) Pókerben tudom, hogy van vagy volt náluk ott mentem is fel 1-2 szinten mikor még többet játszottam.

Szerintem idővel be fognak valami hasonlót vezetni.

Valóban jó lenne amit stdavid ír kár hogy nem mi döntjük el hogy legyen.A pókernél valóban lehet szinteket lépni de abban az időben mikor Én nekiálltam pókerezni az expekten jobb volt a hűségprogram és mivel mindkét iroda ugyanazt a pókertermet használja azóta is ott játszom.Bár pár hónapja az expekten is variáltak,szigorítottak úgyhogy lehet hogy már nem jobb.

Sziasztok
Nem tudjátok, hogy mik pontosan azok a tényezők amiért korlátozzák a számlád?? (pl.: mennyi kifizetés után havonta vagy havi fogadások összege után vagy havi nyereség után)
Válaszotokat előre is köszönöm

Idézetet írta: Whylechlapht Dátum október 13, 2012, 11:06:43
Ahogy én észrevettem akkor küldenek, ha egy ideig nem játszol náluk, adnak egy kis összeget, hogy megjöjjön a kedved a bukáshoz. :D

Ebben lehet valami igazság. Most, hogy visszaemlékszem, legutóbb amikor adtak bónuszt, előtte alig volt fogadásom kb. 2 hétig, aztán amint elkezdtem rendszeresen fogadni(magyarul egész nap..:D), már küldték is másnap.

Akinek van rá lehetősége, megnézné, hogy be tud e lépni mobilról? Nekem azt írja, hibás a jelszó, reggel melóba jövet majdnem agyfaszt is kaptam, hogy valaki biztos belépett aztán megváltoztatta. Gépről simán beenged.

Idézetet írta: lujdzsi Dátum október 15, 2012, 08:59:09
Akinek van rá lehetősége, megnézné, hogy be tud e lépni mobilról? Nekem azt írja, hibás a jelszó, reggel melóba jövet majdnem agyfaszt is kaptam, hogy valaki biztos belépett aztán megváltoztatta. Gépről simán beenged.

Nálam minden oké.

Idézetet írta: Latzka Dátum október 15, 2012, 09:02:40
Nálam minden oké.

Oké, köszi! Akkor most nem zargatom, legalább szarás közben nem vesztek az élőzésen ;D

Idézetet írta: lujdzsi Dátum október 15, 2012, 09:12:44
Oké, köszi! Akkor most nem zargatom, legalább szarás közben nem vesztek az élőzésen ;D

;D

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 13, 2012, 20:49:35
Lehet pont azért nincs, mert a bwinnek van :) Pókerben tudom, hogy van vagy volt náluk ott mentem is fel 1-2 szinten mikor még többet játszottam.

Szerintem idővel be fognak valami hasonlót vezetni.

A bwin bónuszrendszere lényegében már múlt idő, kivéve, ha hajlandó vagy kötésben játszani.
Ugye a szimpla fogadásokra már nem jár pont vagy fél éve.

Emlékeztek? Azt ígérték, hogy majd jönnek a "személyre szabott" ajánlatokkal és az átalakítás lényegében a mi érdekünkben történik!   :D

Idézetet írta: andriska24 Dátum október 14, 2012, 22:10:33
Ebben lehet valami igazság. Most, hogy visszaemlékszem, legutóbb amikor adtak bónuszt, előtte alig volt fogadásom kb. 2 hétig, aztán amint elkezdtem rendszeresen fogadni(magyarul egész nap..:D), már küldték is másnap.

Update: tegnap és tegnap előtt elég szépen elbuktam 2 havi profitom, erre ma belépek, és ott a bónusz......  úgy látszik csak buknom kellett, és már adják is.. :noway:

Üdv! Csak azért szólok, hogy mások ne fussanak bele! Évek óta játszom ennél az irodánál de most egy kicsit kiakadtam. Röviden a történetem: Két hitelkártyával tolom. A Mastercardra jön a fizetésem ezért általában erről közvetlenül utalok de mivel ide nem fizetnek ki, ezért kifizetés előtt szoktam egy kisebb összeget a Visáról utalni és erre kérem ki a lóvét. Tettem ezt azért, mert az volt a filozófiájuk, hogy az UTOLSÓ utalásra fizettek ki. NA, EZ VOLT EDDIG! Kb. nyolc levélváltás se volt elég, hogy meggyőzzem az ügyet bonyolító kisasszonyt, hogy ez volt a gyakorlatuk, ugyanis hiába volt az utolsó utalásom VISA kártyáról, makacsul banki adatokat kért, a Mastercardos bankomét. Hajthatatlanok ??? Nem értem, eddig korrektek voltak velem.Asszem itt az ideje Betfairra váltanom...

Idézetet írta: marciluca Dátum október 19, 2012, 19:46:02
Üdv! Csak azért szólok, hogy mások ne fussanak bele! Évek óta játszom ennél az irodánál de most egy kicsit kiakadtam. Röviden a történetem: Két hitelkártyával tolom. A Mastercardra jön a fizetésem ezért általában erről közvetlenül utalok de mivel ide nem fizetnek ki, ezért kifizetés előtt szoktam egy kisebb összeget a Visáról utalni és erre kérem ki a lóvét. Tettem ezt azért, mert az volt a filozófiájuk, hogy az UTOLSÓ utalásra fizettek ki. NA, EZ VOLT EDDIG! Kb. nyolc levélváltás se volt elég, hogy meggyőzzem az ügyet bonyolító kisasszonyt, hogy ez volt a gyakorlatuk, ugyanis hiába volt az utolsó utalásom VISA kártyáról, makacsul banki adatokat kért, a Mastercardos bankomét. Hajthatatlanok ??? Nem értem, eddig korrektek voltak velem.Asszem itt az ideje Betfairra váltanom...

Én sajnos belefutottam, (moneybookers-Mastercard), abban a hitben voltam, hogy ha egyszer befizetek akárhonnan oda már kérhetem is ki bármikor.....hát nem....egyenlőre csak informálódtam náluk, állítólag nem lesz semmi gond és eldönthetem hova kérem a pénzt. Minden esetre meglepett,hogy a minimum kifizetés 14000Ft, ami érdekes mert Mb-re azt hiszem min1500, Átutalás pedig 30000...  akkor most honnan jött a 14000?? Remélem nem lesz semmi gond, mert jövő héten akarok kifizetést kérni.

Ma román időszerinti 19.50-től nem nyilik meg a bet365 oldal se laptopon se mobilról. Valami bővebb info ? Talán letiltották az oldalt Romániában ?

Http/1.1 Service Unavailable - ez jelenik meg

Jelentem itt Magyarországon se nyílik meg az oldal!! ;D