bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában


Idézetet írta: mitya84 Dátum november 05, 2012, 11:41:22
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni hogy mastercard kártyáról szeretnék utalni skrill-re mennyi idő alatt érkezik meg a pénz?

Ezt a kérdést a Skrilles témában kellett volna feltedd, de itt is válaszolok. Elméletileg azonnal a számládon a pénz, viszont az elején van egy "ellenőrző" periódus amely 2-3 napba telhet.

"Ha bármilyen kérdésed van a Bet365-tel kapcsolatban, azt ebben a témában írd. Mielőtt feltennéd kérdésed megkérünk olvasd el a létező hozzászólásokat, hisz lehet, hogy már ott van a válasz a kérdésedre."  ---> pár oldalt visszaolvastam, de nem találtam...

Szóval: utóbbi időben hanyagoltam a fogadást, aztán a holnapi BL bónuszajánlatra föl gondoltam teszek egy -két tippet. Meglepődve tapasztaltam, hogy nulla az egyenlegem. Nem sok minden volt rajta, de biztos nem nulla, hisz a legutóbbi két fogadásom (09.29.) nyertes volt. (Bónusz volt az "alaptőke" is, itt nyertem valamelyik EB játékon. ) A "Történet" menüpont alatt, a "Számlamódosítások" fül alatt találtam:"átutalás a bónuszegyenlegből... 2012.10.24."  Az összeg ami elment reális, mint amennyi pénzem lehetett a számlámon.  Nem tudja valaki mi oka lehet, hogy eltűnt a pénz? A "Kaszinó,Póker,Játékok" számla is nulla, ott sem látok mozgást.

Idézetet írta: Timanid Dátum november 05, 2012, 22:07:20
"Ha bármilyen kérdésed van a Bet365-tel kapcsolatban, azt ebben a témában írd. Mielőtt feltennéd kérdésed megkérünk olvasd el a létező hozzászólásokat, hisz lehet, hogy már ott van a válasz a kérdésedre."  ---> pár oldalt visszaolvastam, de nem találtam...

Szóval: utóbbi időben hanyagoltam a fogadást, aztán a holnapi BL bónuszajánlatra föl gondoltam teszek egy -két tippet. Meglepődve tapasztaltam, hogy nulla az egyenlegem. Nem sok minden volt rajta, de biztos nem nulla, hisz a legutóbbi két fogadásom (09.29.) nyertes volt. (Bónusz volt az "alaptőke" is, itt nyertem valamelyik EB játékon. ) A "Történet" menüpont alatt, a "Számlamódosítások" fül alatt találtam:"átutalás a bónuszegyenlegből... 2012.10.24."  Az összeg ami elment reális, mint amennyi pénzem lehetett a számlámon.  Nem tudja valaki mi oka lehet, hogy eltűnt a pénz? A "Kaszinó,Póker,Játékok" számla is nulla, ott sem látok mozgást.

Kérdezz rá az ügyfélszolgálaton!
Esetleg lejárt a bónuszod megforgatásának határideje és azt, illetve az abból szerzett összegeket törölhették...

Szerintem is lejárt a forgatási idő, de legbiztosabb ha rákérdezel.


Helo.
Azt akarom megkérdezni hogyha feltöltök 10 000ret és naponta allinba rakok 1.1 oddsot és felmegyek mondjuk 500e ig akkor utánna nem tiltanak ki?Mert bwin nél van valami lekorlátozás.
Köszi

Senki nem adhat erre biztos választ.. De szerintem nem tiltanak..de 500k-ig sem jutsz el..

Idézetet írta: kopszii Dátum november 07, 2012, 00:34:11
Helo.
Azt akarom megkérdezni hogyha feltöltök 10 000ret és naponta allinba rakok 1.1 oddsot és felmegyek mondjuk 500e ig akkor utánna nem tiltanak ki?Mert bwin nél van valami lekorlátozás.
Köszi

Biztos halál.

Idézetet írta: kopszii Dátum november 07, 2012, 00:34:11
Helo.
Azt akarom megkérdezni hogyha feltöltök 10 000ret és naponta allinba rakok 1.1 oddsot és felmegyek mondjuk 500e ig akkor utánna nem tiltanak ki?Mert bwin nél van valami lekorlátozás.
Köszi

Kitiltani egyik iroda sem tilt ki, max. lekorlátozza az egy fogadásra feltehető összeged.

Amúgy meg az előttem íróknak nincs teljesen igazuk. Az úgynevezett "easy-money" fogadásból láttam személyt szép összeget nyerni, csak tudni kell, hogy hol a határ.

1. bankkártyával fizettem be utoljára
2. pár napja volt egy kifizetésem bankszámlára (csak oda engedi most)
3. szeretnék még levenni, de annak már lenne 12 font költsége

Az járható út, hogy moneybookersen befizetem a minimumot (1 500) és akkor oda kérnék ki 20 000-et?

Idézetet írta: Latzka Dátum november 08, 2012, 15:59:41
1. bankkártyával fizettem be utoljára
2. pár napja volt egy kifizetésem bankszámlára (csak oda engedi most)
3. szeretnék még levenni, de annak már lenne 12 font költsége

Az járható út, hogy moneybookersen befizetem a minimumot (1 500) és akkor oda kérnék ki 20 000-et?

szerintem igen

Szerintem meg nem biztos, hogy automatikusan a skrillt jánlja fel. (tapasztalat)
Lehet beszélned kell velük chaten.

Attól függ, mennyit toltál be kártyáról. Én is csináltam olyat, hogy mondjuk befizettem 50 ezret kártyáról, aztán 1500-at mb-ről, ki akartam kérni MB-re, de nem engedte, hiába MB-ről fizettem be utoljára.

Bet365 meghívó érdekel valakit?

Remélem, hogy valaki ilyen "késői" órán is fent van és tud egy gyors választ dobni nekem.
Bet365-ön nem lehet arra fogadni, hogy pl. a 2-es csapat szerez gólt, 1-es csapat szerez gólt? Vagy csak én vagyok vak? Vagy meccsfüggő?