bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában


Ez a hűségbúnusz dolog, hogy működik? Tudtok nekem infot adni?

Éjfélre itt is megérkezett.  :ok:

A számlám pénznemét szeretném megváltoztatni HUF-ról USD-re. Meg lehet ezt valahogy oldani?

Igen,lehetséges az ügyfélszolgálatnak kell írni chaten, pár perces folyamat úgy emlékszem, viszont csak egyszer lehet a pénznemet megváltoztatni.



Idézetet írta: viktor206 Dátum november 16, 2012, 09:43:53
A számlám pénznemét szeretném megváltoztatni HUF-ról USD-re. Meg lehet ezt valahogy oldani?

Idézetet írta: Dopamin Dátum november 16, 2012, 10:07:01
Igen,lehetséges az ügyfélszolgálatnak kell írni chaten, pár perces folyamat úgy emlékszem, viszont csak egyszer lehet a pénznemet megváltoztatni.

Köszönöm a választ

Bet365 -re mostmár mindig kérnek Postai Azonosítókód-os hitelesítést és Jogosítvány,Anyakönyvi kivonat, Útlevél, vagy Személyi igazolványból legalább két dokumentumot!!!! Tessenek odafigyelni erre regisztráció előtt mielőtt kellemetlen meglepetés éri az embert!!!!

Helló!

Web üzenetben, beszéltem a bet365 ügyfélszolgálatával, az ügyfél azonosító folyamattal kapcsolatban, mert csak lakcím azonosítás történt meg eddig, és mondták, hogy küldjem el a személyigazolványom elő és hátoldalának másolatát, amit adtak e-mail címre, és tüntessem fel a felhasználó nevem.

1, Ha az e-mailben tüntettem fel a felhasználó nevem az is jó, vagy a kép nevének kellett volna a felhasználó nevemnek lenni?

2, Tegnap küldtem el ezt az e-mailt, és még nem történt változás, ugyanúgy azt írja,hogy nem sikerült az életkoromat azonosítani. Ilyenkor mennyi idő alatt azonosítanak be?

Előre is köszönöm a segítséget.

Elég, ha az e-mailben leirtad. Még várj egy kicsit amit átnézik.

Valakinek sikerült az önkizárást töröltetni. Túl sok az 5év, bár a felén már biztos túl vagyok...

Csak engem zavar, hogy levették a nettó nyereményed kiírását?  :D

Oda kell figyelni ,most hzzáadják a tétet is fogadáskor.

A tapasztaltabbaktól illetve aki jobban képben van kérdezném, hogy megéri-e az IBAS-hoz fordulni, ha szerintem a bet365 jogtalanul zárolt újabb hat hónapra, mert szerintük nem tudom kontrollálni a sportfogadást. Van e ilyenben jogköre az IBAS-nak, vagy teljesen más dolgokkal lehet hozzájuk fordulni? A bet azt írja oldalán hogy az ilyen függőségi zárolást nem lehet megmásítani,csak ha lejár.. Egyszer már végigvártam a 6hónapot, nagyon nem szeretném még egyszer. Tegnap egyébként kedves Edina felhívott telefonon és olyan böszme kérdéseket tett fel, mint hogy hogyan segít a családom és a barátaim sportfogadás kontrollálásban? Mert szerintük én korábban ezt mondtam nekik. Nem nagyon tudtam mit válaszolni erre, még kamuzni sem. Edina mondta hogy a vezetőség erre kíváncsi.. Lol. PErsze indok és ok nélkül újabb 6hónapos felfüggesztés kaptam, pont akkor amikor kb 50k várt volna a számlámon..

Megjegyezném összesen a másfél év alatt kb 50-60kt fizettem be, a legnagyobb 10K volt.Az átlagtétjeim értéke nem éri el az 1000 forintot, és nem fogadtam éjjel-nappal, ha nulláztam nem fizettem be azonnal, hogy csökkentsem veszteségeim. Havonta átlagosan 5-10napot játszottam és ezek ellenére felfüggesztenek. Nevetséges az egész, bezzeg az emailre basznak válaszolni.

Már terveztem hogy milyen ajándékot veszek a barátnőmnek, a családomnak a pénzből karácsonyra, ezek bezzeg magasról leszarják az egészet. A vezetők ülnek a klímás irodáikban és csak indok nélkül ilyen döntéseket hoznak, mert nem tudtam egy értelmetlen kérdésre válaszolni. Hát komolyan menjenek a búsba.

Hát ha tényleg így vannak a tétjeid ahogy írod(márpedig miért ne így lenne)akkor nem értem az egészet.Nevetséges hogy ezért szórakoznak veled.

Így van ahogy leírtam. Hiába írtam nekik hogy nézzék át a számlát a téteket, a fogadásokat, küldtek 1 órája egy emailt hogy a vezetőségi döntésen nem változtatnak, várnom kell újabb 6hónapot. Csak ha kivárom újra akkor majd újra jön ez a procedúra és semmi sem garantálja hogy ezt nem csinálják meg újra..

Most írtam nekik egy erősebb, fenyegetőbb hangvételű emailt, ahol tájékoztattam őket hogy kapcsolatba léptem az IBAS-szal, és hogy ők keresni fogják őket. Nem hiszem h van értelme és lesz eredménye de Isten a tanúm ha kell, naponta írok nekik emailt, óránként fogom zaklatni őket live chaten csak hogy bosszantsam őket..Aztán meg ha nem elutasítás lesz a válasz akkor valóban megkeresem az IBAS-t aztán lesz ami lesz..

Írtam nekik korábban hogy akkor korlátozzák a tétjeim, a befizetésem szarom le, csak engedjenek a pénzemhez hozzáférni. De hát ráakarják tenni a kezüket, minta arra az 50kra annyira szükségük lenne.. Pfejj

Idézetet írta: ncis88 Dátum november 21, 2012, 14:39:20
A tapasztaltabbaktól illetve aki jobban képben van kérdezném, hogy megéri-e az IBAS-hoz fordulni, ha szerintem a bet365 jogtalanul zárolt újabb hat hónapra, mert szerintük nem tudom kontrollálni a sportfogadást. Van e ilyenben jogköre az IBAS-nak, vagy teljesen más dolgokkal lehet hozzájuk fordulni? A bet azt írja oldalán hogy az ilyen függőségi zárolást nem lehet megmásítani,csak ha lejár.. Egyszer már végigvártam a 6hónapot, nagyon nem szeretném még egyszer. Tegnap egyébként kedves Edina felhívott telefonon és olyan böszme kérdéseket tett fel, mint hogy hogyan segít a családom és a barátaim sportfogadás kontrollálásban? Mert szerintük én korábban ezt mondtam nekik. Nem nagyon tudtam mit válaszolni erre, még kamuzni sem. Edina mondta hogy a vezetőség erre kíváncsi.. Lol. PErsze indok és ok nélkül újabb 6hónapos felfüggesztés kaptam, pont akkor amikor kb 50k várt volna a számlámon..

Megjegyezném összesen a másfél év alatt kb 50-60kt fizettem be, a legnagyobb 10K volt.Az átlagtétjeim értéke nem éri el az 1000 forintot, és nem fogadtam éjjel-nappal, ha nulláztam nem fizettem be azonnal, hogy csökkentsem veszteségeim. Havonta átlagosan 5-10napot játszottam és ezek ellenére felfüggesztenek. Nevetséges az egész, bezzeg az emailre basznak válaszolni.

Már terveztem hogy milyen ajándékot veszek a barátnőmnek, a családomnak a pénzből karácsonyra, ezek bezzeg magasról leszarják az egészet. A vezetők ülnek a klímás irodáikban és csak indok nélkül ilyen döntéseket hoznak, mert nem tudtam egy értelmetlen kérdésre válaszolni. Hát komolyan menjenek a búsba.


Első alkalommal ők korlátoztak vagy te kértél önkizárást?
Ha ők léptek, akkor minek akarsz náluk játszani?
Ha te kérted, akkor meg bogarat ültettél a fülükbe...
6 hónap a legrövidebb idő náluk, 5 év a maximum önkizárásnál.
Ha ezt a módszert választottad, ahelyett, hogy egyszerűen nem lépsz be, akkor tényleg gáz lehetett fél évvel ezelőtt...
Egyébként a "felelősségteljes játék" pontban van egy csomó kérdés, azokból fel tudsz készülni  a következő vizsgára!   

Azt mondjuk nem értem, milyen jogon tarthatják vissza a pénzedet.